Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

asitka
13. okt 2008

švehlová je faaajn...O)))

vesi
13. okt 2008

asitka,ja netvrdím, že nie je 😀 mne sa švehlová veľmi páči 😀 😀

asitka
13. okt 2008

joj aj mne....a angie bola dnes hrozná....musím to teraz znova prerozdeliť 😀

minkak
13. okt 2008

no babulky ja som nestihala,takze idem do archivu 😀

lucinka1104
13. okt 2008

angie bola určite hrozná no horšie to bude zajtra čítala som v televízii celú časť sa má hádať Agáta so sestrou aj názov zajtrajšej časti je hádka v Nových Zámkoch neviem čo tomá s panelákom 😠

minkak inak o veľa si neprišla 😝

ten môj syn sa zobudil po 10 min a zaspal až teraz 😝

minkak
14. okt 2008

lucinka no bolo to nemastne ,neslane 😖
ale nasmiala som sa ked pani janka otvorila dvere do taxiku 😅 -tma, nic len tma 😅
a co chce ten kordiak u neho robit? 😕 no to som zvedava 😕

tribitka
14. okt 2008

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy čo sa udialo včera prosííííííííííííííííííííííííííííím

moni1412
14. okt 2008

aj mna by zaujimalo 🙂 vcera sme nevideli 😒

tribitka
14. okt 2008

tiež neviem prečo zrušili reprízy 😠 😠 😠

lucinka1104
14. okt 2008

minkak hej to bolo fakt dobré tma nič len tma

lucinka1104
14. okt 2008

Nestalo sa v podstate nič všetci boli na výstupení pani Jani, ktoré nám neukázali 😠 , bajza sa vrátil z Brna pozval ivanu na minerálku a povedal jej,že majú doma so Zuzou problémy očividne ju to potešilo,a le vic sa neudialo no a jasné Pani Jana tovystúpenia zvrzala a Kordiak sa chce zamestnať u otca a Ria chce namotať Kordiaka , že je tehotná

tribitka
14. okt 2008

lucinka, dobrý sumár, díííky 😵

tribitka
14. okt 2008

a mal niečo kordiak s agátinou sestrou?

minkak
14. okt 2008

tribitka zatial nie 😉
lucinka este si zabudla,ze u bajzovcov sa uz schyluje k rozvodu 😖
a este ma napadlo ak ste pred tym videli ukazku a zaujimalo vas co to karol kupil angie boli to saty do divadla za 3600,-sk
a karol uz aj povedal tomu chlapikovi,ze s nim ide do toho,ale este nevie o co ide...vsetko sa dozvie na mieste..
a svehloci vyberali hypoteku,jarmilka sa ich stale snazi presvedcit aby ostali 😒

asitka
14. okt 2008

anketa...ktoré tipujete, že sa kordiak vyspí s Evou???? 😀 😀 😀

liliandax
14. okt 2008

asitka - ja si myslim, ze nie 😖

vesi
14. okt 2008

ja myslím, že áno 😒

leva
14. okt 2008

Ja skor ano ako nie 😝

vesi
14. okt 2008

presne tak, podľa mňa mu ešte nepodľahla, len kvôli Agáte... 😅

leva
14. okt 2008

tak,tak.

leva
14. okt 2008

len mna dost prekvapilo,ze je taky odmerany k Agate,som myslela ze ju bral inak ako ostatne,no vyzera ze nie.

vesi
14. okt 2008

aj mňa to prekvapilo, ale na druhej strane, čo agáta narieka, ved ho ona pustila k vode, či nie? 😅

leva
14. okt 2008

ved ano,tak jej treba,bola hrda,inak taketo mam najradcej 😝

asitka
14. okt 2008

tak zatiaľ jedno nie...a dve áno...a vlastne 3 áno,...tiež si myslím, že sa spolu vyspia...a tým to zhasne... 😀

vesi
14. okt 2008

len aby tam nedosadili evu ako jeho novú priateľku a agáta môže potom celkom odísť zo seriálu....

leva
14. okt 2008

No to s hereckami ako sa hovori z blata do kaluze,ani jedna mi nesadla 😝

asitka
14. okt 2008

pochybujem, že agátu odstavia...ten kutil s.r.o. nie je až taký zázrak v aký dúfali...len aby ju tam netisli zas ako hlavnú postavu...lebo ju odstavili len pre ten seriál...tuším.... 😝 a mne ona príde taká umelá...vôbec sa tam nehodí.....fakt na také šialené ildikoooo je fajn...ale na normálne postavy je nepoužiteľná

vesi
14. okt 2008

asitka, súhlasím, na agatu sa nehodí, bláznivé postavy jej sedia viac. ale nechceli ju dať preč aj kvôli divákom?

minkak
14. okt 2008

vesi nie dali ju prec len preto aby sa mohla vystupovat v tom kutilovi....ale presne ako pise asitka tam im to moc nevyslo....
ale ako ildiko bola fakt lepsia 😉

asitka
14. okt 2008

aj mne sa zdá, že v novom čase bol článok, že ju dávajú preč kôli kutilovi...aby neboli dve hlavné postavy obsadené jednou herečkou....ináč kutil a susedia to je sto a jedno.... 😠