Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lucinka1104
17. okt 2008

asitka pravdu máš 😀

minkak
17. okt 2008

aj ja si myslim ze ano ved mal aj jej fotku zalozenu v kníhe nesmrteln milenci 😉
a zomrie asi ten richard ako sme tu uz spominali,nie?

leva
17. okt 2008

Richard?preco?Asi som prehliadla.

andrea.m
17. okt 2008

no ved už zomrela tá emilová stará láska nie?

majka35
17. okt 2008

adi, ty tiž kukaš panelák??? ... 😀 ... no ja som už nevidela pár častí, takže niesom veľmi v obraze, ale tu si chodím čítať zhrnutie a to mi stačí ... 😀
minkak ... a prečo by mal richard zomrieť?

minkak
17. okt 2008

leva,majka35 preto lebo odisiel do tej relacie na markize a budem tam nova prevadzkarka...tak ma to len tak napadlo,ze nejako odtial odist musi.....no mozno sa zamiluje do toho agatinho kamosa a niekam spolu odidu...aj to je mozne a ten kto mal teda zomriet- bude ta emilova stara laska
bud alebo 😖 podla mna.

leva
17. okt 2008

nooo,tak to je dost mozne,inak nieje to trapne,ked raz zacnem natacat niaky serial a v strede odhrabem do ineho a scenarista sa moze aj pototo.

asitka
17. okt 2008

podľa mňa zomrie karol pri nejakom nevydarenom kšefte 😀 richard odchádza do čiech...šak to už bolo aj v paneláku...tak ho hádam nenechajú zomrieť....si myslím ja...a domýšlam a domýšlam,...a domýšlam 😀 😀 😀

lucinka1104
17. okt 2008

a možno zomrie Kubko a Ivana skončí s Bajzom 😀 no uvidíme ,možnioo je topredsa tá Emilova stará láska

minkak
17. okt 2008

tak snad je to teda ta emilova laska 😉 asitka to ,ze ide do ciech to som nejako nepostrehla,to kedy bolo?

asitka
17. okt 2008

v jednom dieli....to tuším sám richard hovoril...a volal s tou luciou a imro sa ho pýtal...že s kým volal...a že či si ho tá nová majiteľka nechá...atd....

lucinka1104
17. okt 2008

ano asitka ja si na to pamätám....

vesi
17. okt 2008

aj ja 😀

lucinka1104
17. okt 2008

teším sa na večernú časť ak mi LUky dovolí pozerať, lebo terz už 20 min spinká takže akurát na panelák bude hore 😅

karamelinka
17. okt 2008

vidim ze panelak je fakt popularny ja sama ho rada pozeram no teraz tiez akosi nestiham kszdu cas...myslite ze sa bajzovci rozvedu?a co agatina sestra a milan?

horallka
17. okt 2008

Vôbec mi nesedí, že sa Bajza zaľúbil do Ivanky-je to poriadne uletené tí dvaja spolu. Však s tými svojimi škriepivými povahami by spolu nevydržali ani pol minúty- no nech to len skúsia. Ivanke treba len takého trka ako je Jakubko, aby ho mohla stuále buzerovať- Bajza by si to určite nenechal. A vôbec sa mi nepáči, ako sa správa k svojej žene- však je to jasné ako facka, že naschvál vyvoláva škriepky, len aby sa vzájomne odcudzili, lebo sa jej chce zbaviť.A celá rodina Fodrászovcov mi tam nesedí- celá Agi- už by ju mali odpratať a jej sestra s otcom- detto. Naopak- Ria je super má tam čo robiť.

karamelinka
17. okt 2008

no ja nechcem aby sa bajzovci rozviedli a ivana s bajzom mi tiez vobec nesedia...ale zasa vela tu citam ze sa vam nevidi agata mne sa vidi ide prec???

asitka
18. okt 2008

karamelinka...nejde...šak kam by aj šla 😀 len ju stiahli do úzadia....aj keď mi to tak nepríde....v každej časti ju tam vycapia.... 😝

monkula
19. okt 2008

tak ja som dnes 1x videla Panelák magazín a hneď musel byť celý o Rii 🙄 🙄 🙄

asitka
20. okt 2008

tak si kukni na nete reprízu nejakej inej časti 😀

eva7780
21. okt 2008

kocky co sa stalo endži?,panelak kukam len tak sporadicky,dufam ze nepotrati kvoli karolovi 😠

asitka
21. okt 2008

eva... to ešte nikto nevie....naposledy ukázali...že ju čosi bolí

eva7780
21. okt 2008

no tak to musim dnes kuknut,lebo som zvedava 😕

mamartinka
21. okt 2008

no baby vedeli ste ze od buducej stredy bude kazde rano o 9.00 chodit na prime panelak?uz ste informovane o tom?ja si myslim ze endzi potrati alebo to bude musiet skorej porodit.som zvedava.

minkak
21. okt 2008

mamartinka tak to som teda nevedela 😕
ja som si prave pozrela magazin,tak sa mi celkom pacil aj som sa zasmiala....a paulovicovci boli tiez fajn 😉
este som pozerala aj vcerajsiu a dnesnu cast,lebo nejako nestiham,tak bajza s svehlom v bare 😅 to sa zase teda bolo 😀
no dufam ,ze angie dobre dopadne 😉
uvidime zajtra...

melory
22. okt 2008

chcela som si pozriet vcerajsiu cast a este nieje v archive

otrivinkajanka
22. okt 2008

ahojte mne sa zda,ze Angie pride o to babo,lebo ako som minule citala v jednom rozhovore s Krausom,tak prezradil,ze tam bude potrat a rozvod tak som zvedava,ako to dopadne strasne to zeriem je to najlepsi serial na slovensku

minkak
22. okt 2008

melory skus cez joj.sktam to uz bolo vcera 😉 na panelak.sktam to aj mne obcas blbne 😖
otrivinkajanka,snad nie ☹ no ale vyzera to tak ☹

asitka
22. okt 2008

panelák na prime už beží..... 😀

melory
22. okt 2008

uz mi to slo...nooo, bajzovi zalezi na vztahu, ked si dal rande s anglictinarom...angie by nemusela prist o babo...ma teraz fontanu pre zuzanu...asi bude v nemocke dlhsie