Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

asitka
12. nov 2008

ale keby ju dali do laty...nalíčili...učesali...okuliare zmenili...obliekli...by bola hádam aj k svetu 😀

melory
12. nov 2008

kordiak musel predychavat

melory
12. nov 2008

uz som videla druhu polovicu...nechapem, preco to nieje na nete od zaciatku.

minkak
12. nov 2008

hmmm,melory tak to nechapem ani ja ☹ asi sa kopli a dali to tam len po reklame....snad to este napravia...snad 😒

cikyta
13. nov 2008

Baby všimli ste si,ako sú ženy v paneláku krásne nylíčené,ked sa ráno zobudia?
A zvlášť pani Janka.....priam plesovo! 😀 😀 😀

asitka
13. nov 2008

cikyta....na bajzovú sa ani pani jankaa nechytá...pri troch deťoch...a furt vlasy samá vlna...nalíčená...bože...si pripadám až trápne...že si stíham zuby umyť, učesať sa a preobliecť ráno.... 😀

minkak
13. nov 2008

http://www.topky.sk/cl/15/351722/Sajfa-balil-Si...

baby to uz som sa Vas chcela aj davnejsie opytat pozeravat to?(webmaster)

minami
13. nov 2008

Baby a ktroý herec (herečka) podľa vás najlepšie a najhoršie zvládajú svoju úlohu? Ja osobne nemôžem vystáť Viki Rákovú. V iných úlohách je celkom okej, ale Panelák - to zrejme nie je moc jej parketa. No a najlepší? Páči sa mi Bárta a Miezga - vedia dobre hrať chlapov pod parou.... 🙂

cikyta
13. nov 2008

Minkak...
Tak ja webmajster občas pozerám a naposledy som tam aj poslala zopár videí.
Videla som aj túto časť s tou Siposovou a zase som sa musela len pobaviť teraz na tých novinároch!Ved to vôbec tak nebolo.Ano,mal rôzne narážky Sajfa,ale bolo to zo srandy a také roztomilé.Som sa na tom nasmiala riadne.Ja proste milujem Adelu aj Sajfu! 😉

womenne
13. nov 2008

baby tak koho tam mala Jakubova mama???som to prepasla maly plakal 😖

mexx
13. nov 2008

Minami, mne sa najviac paci asi Dida Morova, podla mna Ivanku hra skvele...a tiez Barta, a bavim sa na Imrovi...a obcas sa mi celkom paci Angie... 🙂 Zato Bajzovci mi zacali strasne liezt na nervy, Agata uz davno... 😖
Jaj, a este zerem Turzonovovu, lebo jej pani Janka mi nenormalne pripomna exslovencinarku... 😀 😉

mexx
13. nov 2008

Womenne, pana Pastiera, aj preto je Jakub z toho v takom soku... 🙂

claudinka
13. nov 2008

tak to ma dostalo, ten Pastier 😀 😀

claudinka
13. nov 2008

a vcera som sa strasne rehotala na Kordiakovom rande 🙂

vesi
13. nov 2008

mne sa páčilo ako sa na tom bavila ivana a ťahala z jakuba podrobnosti, či boli pred tým,v tom alebo potom 😀

slaviq81
13. nov 2008

no Vesi, ved bola zvedava ako taka pubertiacka 😀

vesi
13. nov 2008

až ma to u nej prekvapilo, ale bavila som sa 😀

monkula
13. nov 2008

baby a nviete, prečo je malá Miška v jasliach ,keď zuzana sedí celý deň doma? 😕 😕

asitka
13. nov 2008

mon.....lebo je to dobrá a vzorná matka 😀

claudinka
13. nov 2008

asitka tak tak 😀

asitka
13. nov 2008

jeeeeej...karol jak sa rozrečnil.... 😀 toľko súvislých viet po kope...... 😀

leva
13. nov 2008

no Blicharovci nemaju chybu,uz ked idu na scenu,sa tesim 😀 😀 😀 😀

minkak
13. nov 2008

monkula,ona ju tam dala vtedy ked mala ten salon s agatou a potom este robila tu telefonistku.... 😅
myslim,ze to tam spominali....ze malej sa tam paci.....alebo nieco take....no kedy potom riesili manzelstvo 😅

maryah
13. nov 2008

baby, neviete co sa stane s ivanou? na konci ju nejaky blbci prepadli 😲

erikas
13. nov 2008

maryah ja si myslím,že si ju pomýlili s Angie....pomsta Karolovi

maryah
13. nov 2008

aha erikas, to ma nenapadlo. dufam, ze sa jej nic nestane 😲

erikas
13. nov 2008

dúfam aj ja.....možno predčasný pôrod,uvidíme zajtra 😉

ivka19
14. nov 2008

tak dnes sa karol konecne vykoktal a povedal nico suvisle 😉 no konecne,hrozne sa mi to pacilo,ze betka zostala v nemom uzase 😀
a s ivanou,mozno si ju pomylili s angie a mozno to suvisi s uzatvaranim zmluv 😕 vsak zajtra uvidime
inak aj mne uz bajzovci lezu krkom,len to natahuju 😖

moni1412
14. nov 2008

ahojte, vcera som bola na stranke panelaku a citala som o jednotlivych postavach. preco tam uvadzaju aj pri Emilovi aj pri Janke ze maju dve deti??????? ve zatial ukazali a spominali len toho syna, nie? ale minule sa mi zda ze spomenuli "nase deti".

ivka19
14. nov 2008

moni,to asi bude este len nejake prekvapko,s tymi detmi,mozno druhe je v amerike 😀 😀