Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

slaviq81
1. sep 2009

A dnes je Panelák aj Ordinácia v rovnakom čase 😠

vladkaz1
1. sep 2009

cafte ja som bola maniak pnelakovy 😅 , ale vcera ma vobec teda nebavil , dufam ze sa to rozbehne

penny13
1. sep 2009

Ahojte. Trchu som kukla tpúto diskusiu. Ja som sa na začiatku tešila, že Agáta tam skončí, no to by jej ,,Veľký kamarát" asi nedovolil. Keď bol online, stále tam písal, že jemu sa v Paneláku páči a že je super. Prepáčte , že idem tak do minulosti. 🙂

penny13
1. sep 2009

Zuzana Hásova? Kto je to? Strašne mi kohosi pripomína 🙂

wild.horses
1. sep 2009

mne sa to celkom pacilo. asi preto, ze som nemal ziadne ocakavania 😉

honey023
1. sep 2009

Ak si chcete čítať, tak tu sú nové články, novinky:
http://panelak.blogspot.com/2009/09/co-sa-stalo...
http://panelak.blogspot.com/2009/09/skutocne-by...
http://panelak.blogspot.com/2009/09/vcera-odsta...

Je tam stále niečo nové, však keď chcete a máte čas, tak kuknite...

penny13
1. sep 2009

ešte chcem povedať, že tieto dva príspevky som písala ja, Lucka. Mňa totiž narozdiel od sestry Panelák baví =)
Baby, ja nechcem nejako zabrdať, ale ja to vôbec nechápem. Andy Kraus sa pohádal s Peťom Marcinom a do Jojky stiahol aj tú Vikinu. A keď sa jej tam nedarilo, ospravedlňoval sa jej a na chate online písal, že jemu sa v Paneláku páči. Potom náramne vymyslel Kutila. Mne sa to zdá, ako keby chcel napraviť to, že vzal Vikine fanušikov. A najprv sa povedalo, že bude len jedna séria a teraz sú tri 😝 . Nezdá sa vám to divné? 😲
A kto Je tá Zuzana Haasova?

angelik
1. sep 2009

sestra rozpravkovej Bambulky

angelik
1. sep 2009

teda v panelaku nova tvar v byte Bajzovcov

hasleerka
1. sep 2009

no tak už máme prvú časť paneláku za sebou ... no sila ... ale je taká divná, kopec nových tvári ... aj tie dve nové v agátinom byte sú také čudné, ved ked nemajú peniaze tak načo išli bývať do podnájmu ... no a goool bola bajzova bývala žena a teraz jeho suseda 😒

titkovamiriam
1. sep 2009

zuzana spieva aj vo fany felovs

mukky
1. sep 2009

ahojte,to bola dnes prva ci druha cast?

eva7780
1. sep 2009

mukky druhá 😉

mikalove
1. sep 2009

nudné ,dúfam,že sa rozbehne 😒

eva7780
1. sep 2009

dúfajme,inak ten Angin otec je dáky divný,najprv chcel aby si Karol našiel prácu a ked ju má tak sa mu to nepáči 😕

duska1122
2. sep 2009

mne vobec nesedi ta situacia s bajzovcami dobre mozno si jeho byvala nechala svoje povodne priezvisko ale marek ma michalove ci nie?a to jej muz nevie ako sa vola jej syn je to cudne.a kordiak hra uplne inak ma take krcovite vety, agata vobec nezapada do deja s nikim s panelaku sa nestretava ved tam ma obchod to k nej nikto nechodi? ked uz tam viky hra aspom by jej mohli dat nejaku zapletku noveho chlapa alebo nieco... 😝

penny13
2. sep 2009

Ahojte. keďže sestra Denisa,ktorá aj píšez tohoto nicku Panelák pozerá len trochu, budem do tejto témy prispievať len ja, Lucka.

Neviem, ako vám, ale mne sa zdá, že tie dvojičky sú akési iné. Buď vyrástli a sú ostrihaní, alebo sú nové.
A koho hrá tá Zuzana Hasová? Tú ženu čo býva v byte, v ktorom bývali Bajzovci?
Aj vám tam vadí tá Agáta?

laurinkadanielka
2. sep 2009

no to aj ja dufam že sa to rozbehne 😉 zatial je to o ničom 😀

bzuco
2. sep 2009

penny...vajčáci majú nový imidž 😀 😀

a tá zdena to je čo zač 😅 😅 😅

lussy23
2. sep 2009

Ďakujem. Bzučo. pekná fotka v pase. To som písala ja, ale s nicku mojej sestry. A neviete kto hrá tú Zdenu?

honey023
2. sep 2009

Panelák v pondelok lídrom na trhu a darilo aj všetkým seriálom, ktoré boli tiež lídrom - Odsúdené, Súdna sieň Panelák, Prvé oddelenie, Profesionáli
http://panelak.blogspot.com/2009/09/panelak-ods...

lussy23
2. sep 2009

Mne s apanelák veľmi páči, ale prečo tam je stále tá Agáta?
Takže tie dvojičky sú stále tie isté? Ale poriadne vyrástli 🙂
Dúfam, tiež, že sa to rozbehne. Zatiaľ je to nudn. Kto sa vám najviac páči? Mne dvojičky a ten Emilov pes.

eva7780
2. sep 2009

Mišku vobec neukazovali,alebo som prehliadla? 😕 😕

zuzitka
2. sep 2009

ja som 1.časť zabudla kukať a včera som nejak nestíhala .... 😖
musím dobehnúť na nete 😅

laurinkadanielka
2. sep 2009

no neukazuju ani mišku a ani teresku aj ja dufam že sa to rozbehne 🙂 🙂

majina.b
2. sep 2009

Miška bola v zábere pri raňajkach

leva
2. sep 2009

ta barča je Angi sestra??

eva7780
2. sep 2009

mne sa zdá že sesternica

leva
2. sep 2009

myslim v skutocnosti 😉

leva
2. sep 2009

svehlovka to dostala teraz 😀