Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

vodnarky
9. apr 2010

mne sa pacilo jak dobre povedal Kubko Ivanke.. 😠

damiana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maryah
9. apr 2010

nooo, kubko sa včera činil 😵 normálny chlap by vybuchol už dávno 😅

januarova
9. apr 2010

baby co bolo? nepozerala som

mamartinka
9. apr 2010

Baby co chcela Janka aky krem od Emila ked tam bolo dvakrat pipnutie zasa.On ze s tym duncovi namastil packu 😀 A Ivana stravila noc u Bajzu?To uz mi lezie na city ten Bajza.Silvinka,Ivana,A som zvedava ako dopadne navsteva u Kubka z Nikou.Tak aj Martinku mame v pozadi u Milankovych dveri.Inak dnes Emil,Janka dobry s tym vinom od Karola.Ako si hlavy na druhy den drzali 😀 Mamicka aky vysetrovatel 😀 Som nekuk ale odzaciatku.Ta Betka je tehu ci nie?Alica Duskovi.Sprav mi babetko 😀 😀

norikk
9. apr 2010

ahojte, ja sa snazim najst tu pesnicku co zacali hravat v panelaku....napr v dnesnej casti je v 15:25 minute.....take daco ze "pa pa pa pa pa" a hra to na gyitare, newete,co to je za pesnicku prosiiiiim.... 😅

vodnarky
9. apr 2010

ta Ivana mi pekne ide na nervy.. 😠 a este teraz sa robi aj urazena a odide aj z malou Terezkou prec?je mi luto Kubka.. ☹
inak dobry boli dnes Emilko z Jankou.. 😀 😀 😀

mamartinka
9. apr 2010

norikk i.p

lenka3007
9. apr 2010

hehe a ten noro si urobi u agátky sklad zachvilu... je trapna, by som ho poslala do vietnamu srnky nahánať....

vodnarky
9. apr 2010

lenka- 😀 😀 😀 dobre si to vystihla.. 😉

mamartinka
9. apr 2010

lenka3007 dobre.Inak co to Alici svieti na tej chodbe?To vyzera ako vianocny stromcek este 😀

lila794
10. apr 2010

Mne sa pacilo, ako Julka dobre okomentovala odchod Ivany od Kubka 😉

labelo
10. apr 2010

inak ten Bajza to je riadny chumaj 😝 ,najprv povie Jakubovi,ze hned mu zavola, ked bude vediet kde je Ivana a potom to vyuzije a sa s nou vychrape,uz tam s toho Jakuba robia riadneho vola a uz vobec nechapem dovod preco Ivana tak hysterci a chce sa s nim rozviest,ved vsetko dusno u nich doma robi ona ,stale melie dookola to iste,a furt trepe aky strach ma o Terezku a pri tom povedal Jakub,ze kazdy vecer nie je doma a to uz je v poriadku,ze sa ona o Terezku nestara...hlavne,ze jej vadilo,ze mamicka s Terezkou zaspala a prisla neskoro,ale to ked ona prisla do baru s tou vysielackou ,nechala dieta same doma a hadzala do seba jeden fernet za druhym to uz bolo o.k.,alebo necha malu Alici celu noc na starosti a ide k Michalovi,to je tiez v poriadku

uz mi tam ta postava Ivany riadne lezie na nervy 😠

mirela
10. apr 2010

labelo - presne si to napisala ... no Agata a Noro - trapas obidvaja 😒 ... nechapem, preco je zahadzana krabicami, ved potraviny su volne, este sa neprerabaju, tak trochu logiky by to chcelo, mozu tie krabice zlozit tam 😀

lussy23
10. apr 2010

Všimlis ste si čo mala Alica na to mstolčeku? Hádam to nebolk vianočný stromček 😀

vodnarky
10. apr 2010

nieco jej tam svietilo..ale neni som si ista..no od nej by to vystalo.. 😀 😀 😀

vodnarky
10. apr 2010

Agata z Norom su teda fakt trapny..po 2 dnoch poznania sa rozhodne,ze si ho nastahuje a teraz ho len zacina spoznavat a veeeelmi je s toho prekvapena.. 😅

monkula
10. apr 2010

veru, Agáta, Noro, best of trap.....
nepozná ho, nasťahuje si ho, vykopne jej otecka a ešte s ním ani nespala... 😝 😀

inkinka
10. apr 2010

norikk, asi myslis hudbu ku hre Neverhood, tam je tych pesniciek viac

norikk
10. apr 2010

jj uz som to nasla... 😀 presne neverhood som myslela

heleniatko
10. apr 2010

Julka ruuuuulz! Ako neveriacky kukala na tie DOVODY, pre ktore Ivana MUSELA konecne odist od muza.... Julka, co ju muz mlatil, ozieral sa, prachy rozhadzoval a na nich hasil cigarety 😒 😒 😒 Pre mna neuveritela veta dr.Fabryho vrchnej sestre Kocankovej: "Mam este jeden byt, o ktorom moja zena nevie..." - to je aka neuveritelna vec v dnesnej dobe... mohli nieco ine vymysliet... ale sila, ona cakala, ze ked ju pretiahne, tak sa hned aj rozvedie a ide si ju brat za zenu??? 😀 😀 😀 to ona je z ktoreho storocia??? 😀 a nase trio girls loosers uz uvazuje, ze budu vencit psov a starat sa o skrecky, a take mali velke plany, cheche, celkom sranda 🙂

vinka
10. apr 2010

No mne je smiešne z toho lezbického páru.No bývalého.Ved tej vedúcej kaviarne to ani nešlo. 😀 😀 😀 No a kukaj už ani lezba nieje.Ale všetkého je dosť.Už to prehánajú.Lebpo v každom seriály je bud lezba alebo buzerant.Aj v ordinácii a už aj v profesionáloch. 😝

mamartinka
11. apr 2010

Panelak 12.4 Pondelok(U Michala)Milan konecne pochopi,ze Martinka je velmi silny super.Imro ma problemy so svokrou,ktora ho neustale kritizuje. 13.4 Utorok(Handra)Mamicka upozornuje Jakuba na dosledky jeho rozhodnutia podat ziadost o rozvod.O zotrvani Silvie v nemocnici sa hlasuje. 14.4 Streda(Pohreb)U Barci,Zdeni a Niky doslo k nestastiu.Angie s Milanom rozmyslaju,koho pozvu na svadbu.Ich nazory sa lisia. 15.4 Stvrtok(Humus)Dusan trva na tom,ze byt na tretom musia Patrikove kamaratky opustit.Patrik netusi,ako splni otcovo prianie. 16.4 Piatok(Vajcia)Maria sa zdoveruje Michalovi so svojim vaznym problemom.Jarmila potvrdzuje Ivanino podozrenie.

zuziiiicek17
11. apr 2010

Ja som premyslala nad tym pohrebom...Barca vymyslela to strazenie zvieratiek,ze ? tak im asi zomrie nejake zviera 😒

mamartinka
11. apr 2010

Pondelok 19.4(Tenky lad)Ivana sa rozhodla urobit zasadny krok vo svojom zivote.Alica tuzi po umelom oplodneni.Vyhodi Patrik dievcata z bytu? Utorok 20.4(Truhlik)Patrik ma niekolko verzii,ako vyriesit problem s dievcatami.Emil Blichar bojuje proti skodcom.Michal ma vysledky Betkinho vysetrenia. Streda 21.4(Pomsta)Fodrasz sa snazi presvedcit Jakuba,ze o Jarmilin zdravotny stav sa nezaujimal zo zistnych dovodov.Uveri mu Jakub? Stvrtok 22.4(Bez Nazvu)Ivana pripravuje Jakuba na zivot v pretvarke.Angie ranajkuje u Dusana Janca.Co sa stalo?Ivanin sef ma zaujimavy plan. 23.4 Piatok(Zakusky) Ivana podozrieva Jakuba z oidipovskeho komplexu.Janke blahozelaju vsetci susedia k sviatku.

lussy23
11. apr 2010

Lila - úplne som zabudla. Blahoželám Vám ku krásnej dcérke, nech sa jej páči na svete. Inak krásne meno!
Fíha, ten obsaj vyzerá zaujímavo.

mamartinka
12. apr 2010

Panelak 26.04 Pondelok(Chrapun)Prijme Lucia od Borisa prsten?Maria chysta pomstu.Alica ma 40 a depresiu zaroven.