Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
6. sep 2010

Ke´d je už reč o Ordinácií, nehrá tam náhodou Lucia(Helena Krajčiová)?

aniratak696
6. sep 2010

@lussy23 to odkial vies o imrovi? 😲

lussy23
6. sep 2010

@aniratak696 - Videla som ukážku kde sa cmukal s akousi babou, Pravdepodobne Janette. 😒 Sklamalo ma to, lebo On na to nemá nijaký dôvod. Chápem Švehlovú, Bajzová postava je už taká.....

aniratak696
6. sep 2010

@lussy23 ja na tv nemam moc čas tak pozreram panelak na nete... som v šoku teda 😲

weiya
6. sep 2010

@lussy23 no my sme urcite za nu nehlasovali 😀 😀 😀

salma22
6. sep 2010

@lussy23 alica je taka pojasena aj mne sa paci 😀

salvinka
6. sep 2010

@lussy23 to podla mna len do ukazky tak zostrihli aby uputali.. podla mna to bude klasicka situacia ze ju pobozka na privitanie, nic viac 🙂

slagy
6. sep 2010

tiez myslim, ako pise salvinka... Kraus sa nezaprie, taketo veci robieva casto

zuzitka
6. sep 2010

deti, dnes začíname? 😵 😵

dajna11
6. sep 2010

juhuuuuuuuuuuuuuu....snád to stihnem

tinika
6. sep 2010

hura začina sa moja zavislost 🙂

beru30
6. sep 2010

@trinitka87 Za ordinaciu asi lepsie platia, preto tam vsetci herci prchaju 🙂 🙂 Ordinaciu nemusim 😖
@lussy23 Hlas je hlas, aj spieva super v muzikaloch ale ta postava Angie je hrozna
Tak uz za par minut nam to zaciiiiiiiiiiiiiina 🙂 Len skoda ze to nemozem pozerat, lebo moj manzel to neznasa, tak si to nahravam a pozeram zajtra doobeda ☹ Tak si uzite panelacky.

beru30
6. sep 2010

@tinika Panelak a cokolada........najlepsia zavislost na svete 😀 😀

majina.b
6. sep 2010

a Mária už porodila?? nejako mi mi tato info ušla

egyptanka
6. sep 2010

@beru30 Panelak a Chardonnay 🙂

tinika
6. sep 2010

@beru30 no panelak a sladkosi to hej 🙂

majina.b
6. sep 2010

dnes na stv bola Angie, hrozne vizerala, vobec neupravená

aniratak696
6. sep 2010

@beru30 ja to kukam az teraz na nete z archivu 🙂

rabiva
7. sep 2010

hello, pridavam sa tiez mozem Panelak 😎
@majina.b asi uz vies, Maria odchadza na matersku, akurat ma brucho furt nejake male 😝
nechapala som z Angie, 😕 odmietne Kolenika ?!?! no teeeda! 😅 😅 (ale vraj je gay 🤐 ) a este jak volal Vincovi - dobra prca 😀 😀 Svehlovu by som najradsej nakopala - taky pristup k muzovi, hysterka ... no ved uvidime vraj si nieco zacne Kubko s Oxanou 😎

aniratak696
7. sep 2010

@rabiva nooo aj ja som slintala po Kolenikovi(ale bohužial je gay 😠
Kubo s Oxanou??? 😲

siouxsie
7. sep 2010

no ja neviem... po vcerajsom prvom diely po prazdninach co ja viem? mna to nejako neoslovilo. a to som panelak pozeravala pravidelne a rada. co sa so mnou stalo? ci sa musim len nastartovat? je na tom niekto z vas podobne?

beru30
7. sep 2010

Tak ja som ten panelak este nevidela ☹ ☹ som si ho nahrala ale akosi pri nasom akcnom dietati som este nemala cas, ale prave som ho ulozila tak dufam, ze si ho kuknem.
@tinika
@egyptanka tak to teda upravujem: Panelak+cokoladka+sampano de luxe

aniratak696
7. sep 2010

@siouxsie nič si z toho nerob ja som mala tento istý pocit min.rok 🙂 ale to prejde musíš sa len naštartovať 😉

lucia78lucia
7. sep 2010
8808
7. sep 2010

ja som tiez sklamana.. hlavne z Angie.. teraz z nej bude co.. ? Kordiak, Marcel...som z toho zmetena..a z Imra totalne.. uz asi neni o com pisat, tocit ked uz uboheho Imra davaju ako nevernika...mna to tiez neoslovilo.. to uz sa zacinam tesit asi skor na tu ordinaciu.. aj ked Gregor.. odisiel.. no uvidime.. 😝

beru30
7. sep 2010

NOO.....prave som to dopozerala, nebola to akoze najlepsia cast, ale na zaciatok take vlazne, to sa urcite este rozbehne. Nemohli predsa hned vystartovat 😀 😀 Angie ja nemam rada a teraz mi to len potvrdila, stava sa z nej taka lahka zienka nie????????
@8808 Aj ja som z Imra trochu sklamana, ale to nebude podla mna pokracovat. Ale musite uznat, ze ta jeho anglictina je dokonala 😀 😀
@aniratak696 Janko je fesak a sexi, ale to asi vsetci gayovia 😀 😀 teda okrem Bruchalu 😝
@rabiva Svehlovu by som bila......tak ona Kuba podvadzala, chovala sa jak krava a teraz sa tvari ako chuderka.

beru30
7. sep 2010

@lucia78lucia PANELAK je proste jednicka....Ordinacia pre nase mamy a babky 😝

atinka22
7. sep 2010

Bože, odstránte niekto Angie! 😠
Keď vidím ten jej ksicht, mám pocit hraničiaci s istotou (ako povedal včera Mišo Hudák v Profesionáloch), že by som ju bola schopná zahrdúsiť. Včera na záver ma dojala. Keď zbadala Milana - akože: Milan? Celá "šťastná" , že ho vidí.