Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
2. mar 2011

Maria ze ma v sukromnom zivote dcerku a v panelaku mala chlapca som zistila.Tak uz teda fakt ze neviem ako to je. 😒

honey023
2. mar 2011

mne sa zdá, že majú v seriáli syna, ale fakt neviem... zistiť to zistíme len cez obsahy na webe, ale pochybujem, že sa to chce niekomu čítať :D

mamartinka
2. mar 2011

Seriálová Mária, Adela Mojžišová, je mamička!

Seriálová Mária alias Adela Mojžišová, je mamičkou nielen v seriáli, ale aj v skutočnosti. Od seriálu si oddýchne, no čakajú ju mamičkovské povinnosti.

Adelina dcérka, menom Sofia, prišla na svet 12. septembra o 5.07 hod. Jej miery sú: 3 600 gramov, 52 centimetrov. Seriálovú Máriu najviac pobavilo, že sa narodilo presne na Máriu 🙂. Zrejme to nebude len náhoda...

Adelke a jej dcérke prajeme všetko len to najlepšie!To je v realnom zivote.

zuzkat1
2. mar 2011

@katushka16 no ved ma 5 rokov🙂 moja neter ma 5 rokov a je pomaly o hlavu vyssia ako ta miska🙂

lussy23
2. mar 2011

S tou Miškou som mala riadný chaos, lebo som nevedela, koľko mala vlastne rokov... Pôvodná Miška hrala už od prvej série. Ale táto nová sa mi páči =)

susi157
2. mar 2011

mne sa zda že mala dievča (Maria) na meno si nespomeniem a teraz hovoria o chlapcovi 😖 trochu popletene alebo ja to mam popletene 😅

mmonika
2. mar 2011

@susi157 veru aj mne sa zda ,ze ta mlada sestricka mala dcerku 😒

mamartinka
3. mar 2011

Baby mala dceru urcite aj v panelaku Maria nielen v beznom zivote.Scenaristi to poplietli.

dadka212
3. mar 2011

Mne je aj divné, že si to tí herci nepamätajú 😝 veď môžu scenáristov opraviť...

weiya
3. mar 2011

urcite to veru bolo dievca,este sa mi zda ze aj ta jej svokra chcela aby dievcatu dala meno po nej 😀

mamartinka
3. mar 2011

A zvachlava Martinka sa nam vratila. 😀 😀 Co nanu hovorite?

mamartinka
3. mar 2011

@weiya aj mne sa zda len nemozem prist ake meno to mala.

weiya
3. mar 2011

@mamartinka no nepamatam si ani ja len viem ze to bolo strasne meno 😀

nicky655
3. mar 2011

no a vcera sa mi zda, ako dusi docvicil na tom bicykli, ze ked ho milan utieral, tka mu povedal meno noro.
neviem, ci sa to len mne zdalo alebo ste si to vsimli aj vy? lebo vsak to sa nepodoba,to sa hadam neda prepocut,ci?

majina.b
3. mar 2011

ohľadom dieťaťa Márie - určite to bolo dievča, jej dieťa nebude v seriáli dôležite....
Jakub - už by v seriáli mal troška dospieť
Aktivačné práce z polície - to v akej realite sa scenáristi pohybuju??? AP - snáď urady práce
Sud určuje odpracovanie ľahšieho trestu
Masľak mi pripadá aký si drevený.... na grc.... urobili s neho ustrednu postavu tejto serie 😝

Páčia sa mi Dusi, Duško, Milan, Soňa,Jana, Emil.... 😉

No a opäť žuvačková Martina ako hviezda... 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katy2
3. mar 2011

Tak som to nasla... maria mala dceru aj v Panelaku a zrazu ma syna.... Uz je to uplne od veci.... Robia to podla mna rovno bez pripravy, ved je tam chyb az-az.... Rychlokvasene... Uz ma to vobec nebavi.... 😒
http://app2.7p.iway.sk/zena/rozhovory/adela-moj...

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katy2
3. mar 2011

@majdzy666 je to jedna obrovska zlepenina... robena na kolene... zije z predchadzajucej popularity, ale myslim, ze ludom prechadza trpezlivost..... 😠

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iinuska
3. mar 2011

aj mna uz prestava ten panelak bavit, ale seherezadu urcite nezacnem pozerat 😝

hviezda22
3. mar 2011

a je neskutočné, aky ma vysielaci čas, včera začal 20.25, boli tam tri reklami, uplne im už šibe
to dievčenské meno bolo Gizela tuším

zuzkat1
3. mar 2011

baby zasnem ake detaily si vsimate🙂 ze oslovil dusiho noro a ze maria mala dceru... a ze kto udeluje aktivacne prace.....mne taketo veci uplne unikaju...🙂
inak mna to bavi viac ako na zaciatku...prve serie boli suche nic sa nedialo... vsetci boli slusni a mili (jedina negativna postava bola ivana) a vsetci sa hrali na vzorne rodinky.... teraz je to blizsie k zivotu - kazdy je tam sam za seba a o tom zivot je... a je to aj dost vtipne miestami... co prve serie neboli ani nahodou...

ma77
3. mar 2011

@hviezda22 suhlasim s tebou ma začať 20 15 a začina 20 25 a 3 reklamy za hodinu na nervy aj včera 5minut šiel serial 1minuta reklama a zas šiel neviem aky to malo vyznam a nechapem čo tak zakryvali tvar ičimu 😉

nicky655
3. mar 2011

no veru, o tych reklamach sme tu uz pisali 🙂 ma vcera tak " dozrali " ze som normlanme povedala, ze si to asi radsej pozriem na internete, ako sa kazdych 10 minut rozculovat nad reklamou.

tak uz to dost zacinaju tocit dokola,ale stale je to lepsie,ako tie zahranicne serialy- toto je aspon trochu k realite.
no a seherezada je celkom mimo 😀

lussy23
3. mar 2011

Reklamy mi nevadia, lebo Panelák má mnatočený, tak ich môžemm zrušiť 😀 😀 😀 😀 😀 Ale keby som to kukaala ,,live" ako vy, tiež by so msa rozčulovala.
Márinne dieťa sa volalo Gizela.

katy2
3. mar 2011

nevolala sa Gizela Filipova matka? Mariina svokra? 😕

weiya
3. mar 2011

@katy2 volala a chcela aby sa po nej volala mariina mala 🙂

susi157
3. mar 2011

este stale reklama uz to prehanaju