Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ivanka85
31. mar 2011

Noro mi uz ide na nervy

mamartinka
31. mar 2011

Na dnes vyzera dobra cast.Imrisko a svokricka rozhovor 😀 😀 Imriska tusim konecne ostrihali.Aspon ofina sa mi zda ze ma ostrihanu.Alebo ze by si konecne umyl hlavu 😀

lussy23
31. mar 2011

@mamartinka 😀 😀 😀 Inak v utorok sme písali, že svokra dávno neprišla do baru a už ju tu máme 😀 😀 😀

mamartinka
31. mar 2011

@lussy23 ale je aspon zabava s nimi.Imriskom a svokruskou.Este sa mi Dusan paci z hlaskami.Inak uz panelak neni co byval.Este ked tam bola Zuzana,dvojicky skratka rodinka Bajzovcou to stalo este za to.Take srandy tam viacej byvali.

lucia78lucia
1. apr 2011

Pozeráme doma pravidelne, ale dlho som tu nebola 🙂 a neviete náhodou ako sa volá Mia (je to tuším aj známejší hlas z dabingu) a zdá sa mi, že hrá aj v Keby bolo keby.

ma77
1. apr 2011

@lucia78lucia tas Mia hra v keby bolo keby Mirkinu kamošku a šebestovu dceru 😉

nat28
1. apr 2011

Baby vy co hovorite na dominiku? Neviem ci som ja nejaka divna, ale mne ona tak strasne vadi az sa cudujem ze preco. Neviem ci mi vadi ona ako herecka, alebo ta postava, ale pride mi uplne mimo. 😅

mamartinka
1. apr 2011

Obsah dnesnej casti 01.04(Prvy April)Jana objavuje v byte zbraň. Dušan poriadne zavaril svojmu synovi. Jakub sa stretáva s mamičkou u Ivany. Čaká ho nemilé prekvapenie.

weiya
1. apr 2011

kocky a co teda ten maslak s betkou?nejako mi to uslo,lebo posledne dva tyzdne som panelak pozerala len jednym okom 🙂

pipera
1. apr 2011

@weiya to som aj ja dnes pozerala, ze jej volal,ale nijako mi uslo co sa stalo. 😒

pipera
1. apr 2011

ja viem ze je to mimo temy,ale neviem to nikde tu na konikovi najst. neviete mi povedat,serial dr. lucky skoncil? alebo kedy chodi?

weiya
1. apr 2011

@pipera mal 10casti,uz skoncil 🙂

pipera
1. apr 2011

@weiya dakujem, uz som prisla na to ze nieje lucky ale ludsky, tak preto som ho nevedela najst. ale 10 casti je malo :/ skoda.

mamartinka
2. apr 2011

Obsahy buduci tyzden.Pondelok- 04.04(Chudak)Soňa sa začína správať podivne. Betka prespáva u Masláka. Ako reaguje Dominika? Mia chce ísť na Patrikov koncert. Utorok- 05.04(Bubenik)K Jančovcom prichádza Monika s Fedorom. Povedia konečne, aký majú problém? U Michala Bajzu je Aleš. Prišli s ním aj dvojičky? Streda-06.04(Vychodniari)Silvinka naznačuje Líškovi, že má pre neho slušný kšeft. Fedor chce vyrábať logá pre firmy. O pomoc žiada švagra Dušana. Stvrtok-07.04(Otec)Michal Bajza začína pochybovať o svojom vzťahu s Ivanou. Do baru prichádza Imrov otec, potrebuje synovu pomoc. Piatok-08.04(Dohoda)Miloš prichádza o 33 tisíc eur. Dušan urobil so svojím synom obchod. Spúšťa sa výroba pastiliek.

mamartinka
2. apr 2011

Obsahy na dalsi tyzden.Pondelok 11.04(Prehra)Ivana pochybuje o tom, či je ich vzťah s Michalom pevný. Zdenka prehrala boj s Oxanou. Zdenka a Mia prichádzajú do Nitry. Utorok 12.04(Je Koniec)Michal potrebuje Ivaninu pomoc. Emil poradí Imrovi, kde sa zamestnať. Kordiak požičiava Ďusimu peniaze. Streda 13.04(Masticky)Ivana vyvedie Jakuba z omylu. Janka mala na zumbe úraz. Medzi Zuzkou a Patrikom to začína opäť iskriť. Stvrtok 14.04(Strach)Emil je z mastičiek nešťastný. Musí Janku masírovať. Klárika žiada od Fábryho pomoc. Jakub sa lúči s Ivanou. Piatok 15.04(Kozuch)Silvinka dostala predvolanie na súd . Bude potrebovať dobrého právnika. Údržbár Cinege má vážny problém. Miška o otca zabojuje.