Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

leva
26. jún 2009

ano,podla fotiek si spominam,no oni sa tak podobaju,az na to ze monika je baculka,aj bambulka bola,tak som to niak dala dohromady 😀

mamartinka
26. jún 2009

ta Zuzana Haasova tam budu byvat namiesto Bajzovcov z Romanom Luknarom a synom Samom Spysakom.pozrite si clanok z dnes som pisala o 17.59.

leva
26. jún 2009

booooze,nie monika je baculka ale zuzana 😀 😀 😀 😀

zuzitka
26. jún 2009

zuzana je baculka 🙂 a bola este baculatejšia 🙂 🙂 🙂

zuzitka
26. jún 2009

kukni fotky, jaka kost je monika 😉
http://zena.sme.sk/c/3450779/Monika-Haasova-Nie...

leva
26. jún 2009

nooo,ti poviem ze keby si nenapisala ze to je ona,nezpoznam ju 😀

honey023
27. jún 2009

Tak našťastie Bajzovci neodídu:

Pravda: Okrem študentiek a novej rodiny Jančovcov, väčší priestor dostane aj prevádzkarka baru Lucia (Helena Krajčiová), ktorá nám ponúkne pohľad do jej bytu. Tam nám poprezrádza a odhalí svoje súkromie, ktoré sa jej doteraz darilo úspešne tajiť. Nové priestory získa aj päťčlenná rodina Bajzovcov, ktorá sa presťahuje do rodinného domu. Späť do „hry“ sa vráti aj Michalova bývalá manželka Nina, ktorá divákov vpustí do súkromia a predstaví aj svoju novú rodinu.

mamartinka
27. jún 2009

to uz tu vcera kdesi bolo pisane.

mamartinka
27. jún 2009

honey je to zo vcera ale dam to este raz.tu je pisane tohttp://tv.pluska.sk/magazin/2009/06/ozivenie-v-... iste.

honey023
27. jún 2009

Aha díky, tak v tom článku v Pluske je toho viac popísané...

mamartinka
27. jún 2009

ale je to to iste.

mamartinka
27. jún 2009

toto je uz troska davno, ale ak to tu bolo prepacte http://www.pluska.sk/magazin/2009/06/panelak-id...

weja
27. jún 2009

inak ako to vlastne je s tou direktorovou smrťou? Júlia Ivane povedala, že sa zastrelil a Ivana potom Kubovi rozprávala, že sa otrávil liekmi... 😝 tiež by si tí scenáristi mali pamätať, čo píšu... 🙄 🙄

mamartinka
27. jún 2009

no inak aj ja som bola z toho paf.ze hovorila Ivana Kubkovi ze sa otravil liekmi,a Julia ze sa zastrelil.ona potom Kubovi asi klamala.

dada1212
27. jún 2009

mamartinka Neviem aký by mala dôvod klamať mu že ako sa riaditeľ zabil, ale tiež ma to prekvapilo že najprv povedali že sa zastrelil a potom že otrávil liekmi.

weja
27. jún 2009

podľa mňa sa skrátka zmýlili... teraz už na scenári pracujú viacerí ľudia, Kraus už je len taký supervízor, takže podľa mňa to domotali omylom, určite to nebolo schválne za účelom nejakej zápletky... ale haluz to bola dobrá... 😀

veronikahel
27. jún 2009

tak, ale to uz mohlo kohokolvek napadnut, ze sa pomylili, ved ich je tam dost, uz aj diana mohla na to prist, ze s julkou hovorila ine a s kubkom ine... 😝

minkak
27. jún 2009

ahojte kocky ,dlho som sa tu neukazala ale citam Vas,len kym docitam co vsetko popiste uz nestiham pisat 😖
podla mna to Ivana naschval povedala,ze sa otravil liekmi,este ked podotkla,ze tak to robia zeny,ze on nieje taky hrdina aby si stretlil gulku......
asi nechcela aby snad bol ako hrdnina 😖

maca793
27. jún 2009

mne šéfa nie je ľúto ale zahrali to dobre, nie?

nicolkarin
28. jún 2009

monika bambulka nehra nahodou v ruzovej zahrade? myslim ze hej - nesledujem to, len z ukazok som zachytila, a teraz ma male babatko, ale si ju mylim?

leva
28. jún 2009

nicolkarin,ano dobre si zachytila,sem tam sa tam ukaze 😉

leva
28. jún 2009

alebo to nieje nahodou zasa ta jej sestra zuzana,teraz ma napadlo,no jedna tam urcite hra,zacalo to tym porodom doma,co ten jej manzel chcel aby to doma porodila.

leva
28. jún 2009

naposledy tam bola ako ta s toho centra pre tie mamicky,aj stou pani co ma tu malu Moniku.

minkak
28. jún 2009

ano hra tam presne ako pises Leva-je to jej sestra 😉

mamartinka
29. jún 2009

dnesny posledny diel-V pasci. Ako dopadne nečakaná kontrola? Odíde Karol na brigádu? Kordiakovi ostal jeden verný kamarát. Jakub sa potrebuje vyrozprávať. Koho osloví?

mamartinka
29. jún 2009

dnes sa nepozera?no dvojicky boli dobre s tymi plechovkami za autom.a Imrisko je dobry.akeho plysaka kupil.ach Imrisko.dobry vypocet 😀