Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

bibianna
26. máj 2008

ja si tiež myslím že rozvod bude u Bajzovcov

bibianna
26. máj 2008

A čo poviete na Karola? Nezdá sa vám trochu mimo?

zuzitka
26. máj 2008

inak tiez ma prekvapila reakcia Michala na to ze Zuza robi sex po telefone... som myslela ze sa rozculi..... a on sa smial jak blaaaazon 😀

janka1874
26. máj 2008

veď sú tam len 3 amželské páry tak je to podľa mňa jasné len neviem koho bude to dieťa ale kedže vravel aj o tom že sa posilní úloha Ivanky tak predpokladám že to bude ich len neviem čo plánujú s Angie dúram, že nezabŕdnu do temy interupcie keď sa potvrdí že to bude Čapatého

zuzana24
26. máj 2008

ahojte pridam sa k maniackam panelakovym 😀 konecne serial co sa da pozerat co vas posadi do kresla 🙂 mna velmi hneva ze sa agata rozisla s milanom dufam ze sa daju dokopy.ale najlepsi su tam pan emil a pani janka 😀

janka1874
26. máj 2008

zuzana24 nedajú Agatu totiž dávajú do úzadia seriálu lebo jej vraj nesadla postava no a Blichárovci nemajú chybu sú moji jednoznační favoriti

nitka
26. máj 2008

No Haydu by u mohli dat odtialprec,pripada mi ako lahka zena...moc ju nemusim a vobec nevie hrat

maja22
26. máj 2008

Angie je tehotná??????dnes so to nevidela, vlastne to vidím tak 2 - 3x do týždňa, sem sa chodím kukať, aby som vedela, o čom to je...

minkak
26. máj 2008

majka no vyzera to tak podla testu-vysledky od bajzu budu tusim za 2 dni 🙂

maja22
26. máj 2008

fíha, vďaka za info 🙂

bardott
27. máj 2008

Ahojte "paneláčky". Tak aj mňa Panelák úplne namotal. Je to totálne super. Mojou favoritkou je Ivana Švehlová. Nikdy som Morovú nemusela ale úloha Švehlovej jej sadla na totálku. No a baby moje čo takto keby sa do konca roka stihla vydať a zároveň aj rozviesť Engy?! Tak ja si myslím, že potom ako potratí sa s Karolom rozvedú a máte to vyriešené. Bajzovcom rozvod nehrozí. To manželstvo má problémy ale stojí na pevných základoch. A keďže panelák je zo života tak chcú ľuďom scenáristi ukázať ako sa dajú prekonať aj ťažké prekážky. Takže nech žije pančák. 😀

vesi
27. máj 2008

bardot, mňa napadlo to isté s Engy, alebo sa možno potratí švehlová a rozvedú sa a porodí Angie 😅 tých možností je tu viac 😀

weja
27. máj 2008

podla mna Ivanka nepotrati - scenaristi sa nepripravia o taku moznost, ako bude tehotna Svehlova este viac nadavat na Jakuba, mamicku a cely svet 😅 Ale ja ju nahodou zeriem... 😀
skor by som tipla, ze to dieta Angie bude Capateho - len tak pre nic za nic ho do serialu nezamontovali...

a mozno si to Kraus cele rozmysli a nakoniec to bude este vsetko inak... a my budeme vyckavat na nieci rozvod 😀

bibianna
27. máj 2008

http://www.plus1den.sk/video/serial-panelak.html videá nepodarené v paneláku.

loren
27. máj 2008

no a teraz mi povedzte s kym sa to bozkava v ukazke Milan

uhlikova09
27. máj 2008

caute kočky,poviete mi niekto v kratkosti co sa dnes udialo v panelaku?nevidela som ho lebo som bola na nakupoch 😒

minkak
27. máj 2008

loren to by aj mna zaujimalo, 😉

zuzitka
27. máj 2008

napiste niekto v skratke 😅

.... a nieze nam odporucite stranku www.panelak.sk 😀

bibianna
27. máj 2008

jakub vykladal kamión ovocia, no namiesto peňazí dostal 20.kg pomarančov. Michal zaplatil Jakubovi, aby zavolal cice mice na sex cez telefón. Engy krstila CD a podľa zmluvy nesmie otehotnieť. Prišla ku Bajzovcom Michaela. Kordiak sa bozkával z cudzou ženou.

zuzitka
27. máj 2008

fiiiha 😕

uhlikova09
27. máj 2008

ze zuzulik 😕

bibianna
27. máj 2008

Engy chce aby ju Karol predstavil rodičom, no on mlčal.

uhlikova09
27. máj 2008

A viete preco mlcal? 😕

bibianna
27. máj 2008

nič na to nepovedal, asi niečo tají.

uhlikova09
27. máj 2008

hm zaujimave,mozno sa hambi za rodicov ze su nejaky bezdaci alebo vyrastol v domove 😅 ach zasa fantazirujem

bardott
28. máj 2008

Karolovi mama zomrela a otec sedí v lochu. Niežeby som to vedela ale cítim to tak lebo by mi to zapadalo do scenáru.Ha-ha-ha. A Kordiak sa bozkával so svojou upratovačkou.Myslím ...... no iste bol ožratý ako doga......koniec koncov ako temer vždy.

janka1874
28. máj 2008

včrajšia časť bola dosť suchá už som si zvykla že sa pri tom zabavíme ale včera nič moc no uvidíme s kým sa to Milanko bozkával a Bajzovci idú zatiaľ podľa toho čo som aj predpokladala aj keď nevylučujem ten rozvod zamotať sa to dá rôzne napr. tým ukazujú že má veriť svojmu manželovi a nie nejakej "herečke" a Milošovi

bibianna
28. máj 2008

TOTO určite nečakala! Viki Ráková mala byť ústrednou postavou seriálu Panelák. Ale v TV JOJ s ňou podľa našich informácií nie sú spokojní. Na obraze sa objavuje čoraz zriedkavejšie. A v zákulisí sa už šepká o konci jej účinkovania v jojkárskom projekte. Keď sa vo februári začal Panelák vysielať, diváci boli zvedaví, ako sa so serióznou postavou vyrovná Viki Ráková. Dovtedy hrala pojašenú ženu v domácnosti Ildikó, maďarskej národnosti. Ukázalo sa však, že povaha Agáty Fodrászovej nie je herečke šitá na mieru. „Je to celkom iné,“ vyjadrila sa pred časom. Napriek stúpajúcej sledovanosti ťažiskového projektu TV JOJ však dostáva na obraze čoraz menej priestoru. V máji bude podľa našich informácií seriál takmer bez Viki Rákovej. Prejde do nového projektu? Počas letných prázdnin sa dokonca seriál nebude nakrúcať. Ráta s ňou vedenie televízie aj po lete? „Sledovanosť Paneláka je pre nás dôkazom, že inštinkt tvorcu o tom, ako posúvať dej, je správny. Postava Agáty síce nebude natoľko dominantná, ale diváci sa na ňu môžu tešiť v novom sitkome Kutyil, s. r. o.,“ povedala nám hovorkyňa TV JOJ Tatiana Tóthová. Otec oboch seriálov Andy Kraus chápe situáciu celkom jasne: „V máji bude už Viki Rákovej menej. Bude sa sústreďovať na nový projekt, ten začneme robiť cez prázdniny.“ Ako sa rozhodnú skoncovať s Agátou, či neskončí postava tragicky, ukážu najbližšie časti.

bibianna
28. máj 2008

to hore odpísané z netu

janka1874
28. máj 2008

majú ju len presunúť viac do Nových Zámkov a časom sa stratí do úzadia akurát že sa teraz ukázalo že nie je až taká dobrá herečka ako z nej robili ale veďuž je to jedno

dnes bola opäť jedna z tých nudnejších častí čo sa deje