Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lucia78lucia
23. nov 2009

Presne, to bol len tak... pritom sám Andy hovoril, že III. série Kutyila je už posledná a potom chce vymyslieť niečo nové, len bulvár sa zase toho chytil a napísal zopár článkov, že Kordiak v Paneláku havaruje a že ide do Kutyila a iné kačacoviny 🙂 ...

Smudlík nauč sa slovenčinu, lebo potom jediná trápna si tu ty 🙂 .

abetka
23. nov 2009

lucia- super si jej to napisala. Kde bola, ked sa v skole ucili vybrane slova????

eva7780
23. nov 2009

ach ten Karol 🤐
nechápem Kordiaka,ved čo už nevymyslia dáku kanceláriu 😕
Nika si asi dnes nezasexuje 😀 😀
a Ivana?škoda slov 😝

honey023
23. nov 2009

Karol si zaslúžil jednu 😉 a inak dúfam, že Milana neplánujú odsťahovať do domu.

tinika
23. nov 2009

mam pocit akoby som vynechala jeden diel, ale piatkovy panelak som videla a dnes je pondelok ze? ta ja uz nechapem hihi

zuzitka
23. nov 2009

tini ... a čo ti nesedí? 🙂 🙂

mamartinka
24. nov 2009

Inak Imrisko bol vcera dobry.Moj dedko hovoreval.Vsade doma dobre najlepsie. 😀 😀 Som sa sulala od smiechu.

salonka77
24. nov 2009

Imro je kapitola sama o sebe, sranda, prijemne ozivenie serialu. To sa dalo od Don Carlosa 😀 cakat, ze ho v Spanielsku budu obhanat domorodkyne 😀 😀 😀 a nebude len makat a cakat na Angie, ked vie, ze ma na nu Milanko zalusk, manzelstvo o nicom... Tu facku si aj zasluzil od otca Angie. A ta Martinka ma vsetky esa v rukave, som zvedava, ako sa Milan zachova. Patrik - kanec 😀 😅 Zdena je riadny exot...

wild.horses
24. nov 2009

celkom som nepochopila, preco to s tym karolom museli tak natahovat. ved uz davno sa vedelo, ze v seriali nebude dalej hrat 😉

mamartinka
24. nov 2009

Nieco na precitanie-Panelak 7.12(Mikulas).Da Michal Zdenke tehotensku knizku?Milan z Maslakom su v Rakusku na dovolenke.Nika ma sialeny plan.... Panelak 8.12(Doktorka) Jana s Marienkou odchadzaju na vianocne trhy.Michalovi sa podari sokovat Zuzanu... Panelak 9.12(Ucitelka) Jakub urobi dobry skutok.Co ziada Karol od Angie?Angelika sa rozhodla,ze najde za seba nahradu v praci... Panelak 10.12(Tukanec) Zdena oznamuje Dusanovi,ze je tehotna.Ivana ziada od Jakuba,aby sposobenu skodu na dodavke uhradil Albert... Panelak 11.12(Prsten) Imro a Angelika maju problem s vianocnym stromcekom.Milos oznamuje Michalovi dobru spravu.Podpise Jakub zmluvu z Branom?...

mamartinka
24. nov 2009
mamartinka
24. nov 2009

Takto to ma byt- http://komunikuj.sk/osobnosti/cetovali-sme-s-lu... Dnes si tu sama zo sebou pisem.Prepacte.

salonka77
24. nov 2009

Mna picne, ze Zdena tehotna, tak sa tesim na dalsie casti, je dost husteeeeee. 😎

mamartinka
24. nov 2009

Ale zaujimave ze to povie Dusanovi.To bude akoze s nim tehotna?No ci sa aj z otcom Patrika nevyspi.No som aj ja zvedava. 😒

salonka77
24. nov 2009

Mamartinka - ta Zdena ma prekvapuje, ze by si to asi rozdala s kazdym obyvatelom panelaka, polepsila sa, netrvalo to dlho... ja si myslim, ze asi s Patrikom. Sonu asi porazi, sok. Aspon sa mame na co pozerat v telke. tesim tesim 😎 😵 😎

mamartinka
24. nov 2009

Aj ja uz sa tesim 😉 Bude to zaujimave.

lussy23
24. nov 2009

tak by ma zaujímalo, ako sa Albert dostal z toho výťahu. Teda, tie ďaľšie časti budú zaujímavé.
Lucia- ale kraus to hovoril sám, v televizí. Ach zase vymyslí nejaký sitkom? To som si mohla myslieť 😎

lussy23
24. nov 2009

Toho Milana m začína byť ľúto.
Imro bol zase dobrý 🙂 Aj keď ta srandička je už pomerne známa.

eva7780
24. nov 2009

jáááááj Imro 😀 😀 😀

mamartinka
24. nov 2009

Imrisko a striptiz.Mam novy antirespirant 😀 😀 😀 😀 😀 A zabudol sa najprv osprchovat.To v navode ze nepisu. 😀

zuzana355
24. nov 2009

kočky to čo za chlap prišiel za Milanom 😕 a nevidela som celé Karol odišiel a povedal že ma niekoho iného neako nestíham sledovať 😖

mamartinka
24. nov 2009

Karol ma v Spanielsku priatelku.Prisiel to povedat Angie.A co bolo dnes som nepozerala.Tak kto prisiel za Milanom ti povedat neviem. 🙂

vladkaz1
24. nov 2009

baby ja tomu nechapem co tam Karol splietal preboha , mne to pripadalo nejake cudne ,jak keby ju lubil on je taky dilino 😝
a na Milana nemam slov .. uz by to mohli zacat pisat aj troska normalne ... sak taky pribeh ,otrasne .. 😝

lucia78lucia
25. nov 2009

Fúúú, vy ste tu toho popísali... no tiež sa mi zdá, že Karol k Angie stále niečo cíti, fakt bol divný.
Ten chlap, čo bol za Kordiakom, už raz za ním bol nie?

zuzitka
25. nov 2009

či toho chlapa na Kordiaka neposlala Martinka ako výstrahu 🙂

honey023
26. nov 2009

Tak nakoniec to bola Martinka, čo ho poslala... a ja, že sa Michal včera prizná a on, že aký vianočný darček chceš 😀