Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

womenne
29. jan 2009

baby to kto je ta s čiernou parochnou to je Engi sestra?

lekno
29. jan 2009

womenne, hej. Je to jej sestra Martina. Harpia 😠 😀

womenne
29. jan 2009

heej?a čo robi?ktoreho to začalo nech viem odkedymam poret reprizi 😅

lekno
29. jan 2009

Panelák začal od pondelka 😉
A Angie je po pôrode v umelom spánku kôli nejakým komplikácám a tá jej sestra tam akože chodí pomáhať s malým Lukáškom. (V skutočnosti tam ale chodí buzerovať Karčiho) Rafika jedna 😀

aniratak696
30. jan 2009

claudinka ja neviem pripadala mi taká iná preafektovaná ale inak ako Angie sa mi lúbi len furt vidím to isté hranie od kedy som bola na tom muzikály ale inak muzikál bol supeeer 🙂 aj pre detičky

ako som zvedava kto zomre a čo tam bude robiť Agátin brat je to divné šak o nom niky nehovorili 😒

mikalove
30. jan 2009

ten brat 😠 ani nevysvetlia prečo tam zrazu je...

sendi
30. jan 2009

kvoli tomu sexshopu co sa ma otvorit v ich panelaku

mikalove
30. jan 2009

zase ho otvoria?

sendi
30. jan 2009

no na konci vzdy ukazuju co bude v nasledujucej casti a tam som to videla,tak uvidime 😉

mirela
30. jan 2009

Bajzova pôsobi celkom pohodovo, vôbec ako by neriesila rozvod 😲 , Martina je uplne hrozna, ta jej komunikacia, je ako diktator ☹, chuda Karol

aniratak696
30. jan 2009

no to mi ušlo akosi s tým sexshopom ☹ ja som si myslela že on len kúpil tú miestnosť kde bol sexshop

babatko88
30. jan 2009

nie, mne sa skôr zdá, že on chce kúpiť ten priestor, nejak tak to bolo v upútavke, že majú podpísať nejakú zmluvu

aniratak696
30. jan 2009

no ja som to tak letmo kukala tak preto som nevedela čo a ako
no som uvedavá čo dnes bude a inak sa mi to zdá akési suché

babatko88
30. jan 2009

aniratak696, že? aj mne to už nepríde také dobré, ako to bývalo na začiatku, moc sa to komplikuje všeliakými blbosťami...

penelope10
30. jan 2009

ahojte 🙂
no som vcera vecer pokukala tyzdenovy Panelak (zo záznamu)...
a som sa bavila 😀
inak nevie mi niekto povedat, preco je engie v kóme ?

a mi lezie na nervy ze kopec veci tam scenaristom nesedi... 😒 (ale pozeram to 😀 )
napr. agatin záhadný brat z vazenia (predtým ani šuch o ňom)
ďalek martina... Však engie je jedináčik (!) 😕
Proste vyťahuju nove postavy z jadra zeme ... 😀 😀
a nema to ani hlavu, ani patu 😲 😲

mirela
30. jan 2009

penelope, angie mala tuto dvojicku odjakziva, len je v Amerike, tak preto sa objavila az teraz ... Agatin brat sa nikdy nespominal, tak je to dost odveci

zuzitka
30. jan 2009

martina uz bola v panelaku predtym .... asi v jednom diely 😉

mikalove
30. jan 2009

aj na svadbe bola Martina 😉

penelope10
30. jan 2009

aha... tak potom OK 😉
som si tieto postavy nevšimla ....

Inak že 1 hlav. postava ma zomriet... Koho tipujete ?
Si myslim ze by už mohli odpratat Agatu 😀

zuzitka
30. jan 2009

toto sme tu uz riesili, ze kto umre .... ale nic sa nevyriesilo ... dokonca tu je niekde link, kde sam Andy nacrtne, ze asi Angie to bude..... alebo len tak nas natahuje..... 🙂

Agatin brat je tu prvykrat, ale o tom sa hovorilo, ze nastupi na scenu 🙂

podla mna je to dobre, ze su tu novi ludia, sak aby to nebolo otrepane, aby sa to nejak rozvijalo ....
ako napriklad Lucie Vondrackova ..... a budu aj dalsie postavy 😎

aniratak696
30. jan 2009

je to ake si suche ma to prestava bavit tak velmi sme sa tesili az z toho je to hruuuza 😖

zuzitka
30. jan 2009

penelope ... sak teraz to vypravaju snad v kazdom diely, ze preco je Angie v kome 🙂
pri porode jej praskla nejaka cievka v mozgu, ze? 🙂

mikalove
30. jan 2009

presne,aj mna to prestava baviť,nuda..ešte počkam ako sa to vyvinie,ale som dosť sklamaná,možno sme si odvykli ☹

zuzitka
30. jan 2009

mozkové aneurysma (prasklá cévní výduť v hlavě) 😎

zuzitka
30. jan 2009

cujte, sak aj predtym sa stalo, ze niektore diely boli suche ... musime vydrzat, nieco sa mozno zacne diat .... mozno Bajza zbali tu sestricku novu 😀

mikalove
30. jan 2009

zuzitka,som sa zlakla že to píšeš mne,že som na hlavu 😀 😀

zuzitka
30. jan 2009

mikalove, nie nie.... len si sa mi votrela do myslienky 😀 😀

jaja0110
30. jan 2009

Ahojte babenky, viete co vcera Kordiak pozval Luciu na lyzovacku do tatier, tak dnes sa mi snivalo, ze na tu lyzovacku pozval mna 😀 😀 😀

mikalove
30. jan 2009

😀 😀 jaja,aj ty si trvala na oddelenych izbach? 😀

jaja0110
30. jan 2009

mikalove- nie cosi 😀 ale taky bol v tom sne fesnyyyy, mal taky krasne cerveny svetrik, jooooj 😝 a potom ma niekto tahal za vlasy ale to som sa uz prebrala, lebo ma mala zobudila 😠 😝