Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
20. feb 2015

Baby ten byt co tam Ivana z Goranom vcera ponukali je co zac?Kto tam byval a co za postavy to tam bolo co mozno to idu kupit?

mamartinka
20. feb 2015

Pondelok 02.03(Mením svoj život) Feder žiada Julku, aby mu dovolila stretávať sa s deťmi, v opačnom prípade bude musieť ísť do extrémov. Jula má strach z jeho vyhrážok. Baška zistí, že na kliniku kúpili predražený prístroj, zmluvu podpísala ešte Betka. Inči dáva Yogimu ultimátum. Ona mu dovolí prevádzkovať kadernícky salón iba v prípade, že on jej dovolí tancovať pri tyči. Utorok 03.03(Slučka sa sťahuje) Dušan nečakane prichádza domov z Varšavy. Chce dať rodinné vzťahy do poriadku. Silvinka privedie do ordinácie novú sestru, je ňou Mária, Fábryho sestra. Michal má voči tomu vážne výhrady. Fedor si dohaduje s Blady Mary pekný romantický večer. Tá súhlasí. Pacientka Skotnická podala na Michala trestné oznámenie za neposkytnutie adekvátnej zdravotnej starostlivosti. Streda 04.03(Potrebujem pomoc) Ali by bol najradšej, keby u nich Hoffa ostala navždy. Albert je zaskočený. Egon chce robiť zaujímavé dizajnérske kúsky zo zdravotných pomôcok. Ivana povie Michalovi, že opäť spala s iným mužom než s Goranom. Michal chce vedieť, či toho muža pozná, Ivana mlčí, čím jeho podozrenie potvrdí. K Michalovi nečakane prichádza jeho najstarší syn Marek, potrebuje jeho pomoc. Stvrtok 05.03(Vrah!) Marek vyjde s pravdou von. Prizná sa Michalovi, že Jakuba nechtiac zabil on. Michal mu po prvotnom šoku nariadi, aby sa šiel na políciu priznať. S Marekom sa zoznamuje aj Baška, ktorá sa od Michala dozvie čo jeho syn urobil. Marek vyčíta otcovi, že ak by o neho javil väčší záujem, toto by sa nikdy nestalo. Dušan surovo vyhodí Romaninho otca z bytu. Viola oznamuje Rebece, že Angiin prenajatý byt odstupujú záujemcovi, ktorý im ponúka pekné peniaze.

mamartinka
20. feb 2015

Emilkoooooooo je spet.

monika15
23. feb 2015

troska uz zamotane, michalov syn zabija OMG>>>>> a michal s ivanui urcite sa vychrape hrozne strasne....

mamartinka
23. feb 2015

Cinege ako Shrek!

mamartinka
23. feb 2015

Jogi sa vyhral s účesmi Inči a Ajušky. 😀 😀

zdenin
24. feb 2015

@monika15 no aj ja som bola prekvapená ze michalov syn zabil Jakuba..od kedy je zlodej? Divne to zamotavaju

monika15
24. feb 2015

@zdenin vsak to ako prisiel z prahy...

uz nevie ako zaujat tak somariny :((

dossy
25. feb 2015

uslo mi, ze preco sa viola s tym dr. stahuju ?

martinami74
25. feb 2015

inak ten otec tehotnej dievčiny....ja by som ho vyhodila z bytu, len tak fukot a nestresovala by som sa. 🙂

mamartinka
26. feb 2015

@martinami74 myslis Oscara,Romaninho otca.Inak odkial sa oni z Ivanou poznaju ked dnes sa stretnu u vytahu a Ivana ze Oscar?Nieco spolu mali?

mamartinka
26. feb 2015

A Romane ani Patko a nikto si nezmyslel v seriali ze mala meniny?

martinami74
26. feb 2015

@mamartinka áno..Oscara. No veru neviem či mali niečo spolu. 🙂 Ale som zvedavá čo ešte bude vystrájať. Keď sa to nedeje vo vlastnej rodine, tak sa to dá aj pozerať🙂

mamartinka
26. feb 2015
mamartinka
27. feb 2015

Pondelok 09.03(Hrdosť, alebo láska?) Rebeca vyhodí Oskara Orgována z bytu, nemieni sa sťahovať. V byte má totiž Paliho. Nečakane prichádza Viola, Paliho nekompromisne vyhadzuje z bytu. Jana nahovára Inéz, aby zavolala Palinovi. Stretla ho na prízemí, zdá sa, že mu je za Inéz smutno. Mladá nájomníčka je proti tomu. Aj keď ho miluje, má svoju hrdosť. Čo nakoniec Inéz urobí? U Dušana je Orgován, ktorý rodine oznamuje, že odlieta do Ameriky. Pred odchodom sa však chce s dcérou zmieriť, dáva jej poukaz na pobyt pre dve osoby v luxusnom tatranskom hoteli. Utorok 10.03(Si chrapúň!) Právnik navrhuje Michalovi, aby sa pokúsili o prepustenie Mareka z väzby na kauciu. K tomu je však potrebná hotovosť 40.000 eur. Magda prichádza k Dušanovi, potrebuje peniaze, ktoré požičala Zdeňkovi. Zdeněk má dobrú správu, predáva dom, peniaze budú už čoskoro. Je to naozaj pravda? Hoffa žiada Silvinku, aby jej dávala služby v ordinácii vtedy, keď je Michal mimo. Nechce sa s ním stretávať. Monča doma nájde Fedorov prípravok na skvalitnenie erekcie. Streda 11.03(Manko v bare) Soňa sa na istý čas plánuje nasťahovať s Lujzou k Dušanovi. Ingrid navštívila Mareka v base.Fedor má čo robiť, aby dôveryhodne vysvetlil Monike tabletky na zlepšenie erekcie. Monika ho začína podozrievať z nevery. Ivana radí Rebece, ako si získať maminu dôveru. V bare je manko vo výške 400 eur. Kto ho urobil? Stvrtok 12.03(Agent s vínom) Soňa vkĺzne Dušanovi do postele, Dušan jej zvodom neodolá. Baška sa snaží Hoffu prehovoriť, aby ostala v ordinácii, jej výpoveď by bola pre Michalovu ambulanciu stratou. Splní Ingrid svoje predsavzatie? Ivana zájde k Maslákovi a navrhne mu, aby večer prišiel k nej do bytu a strávil s ňou noc. Z Marcela sa nečakane stane agent s vínom.Janke sa podarilo zorganizovať oslavu Inéziných narodenín. Je tam aj Palino, nečakane prichádza Rebeca.

eva7780
28. feb 2015

@mamartinka kde je vlastne gargi?

mamartinka
28. feb 2015

@eva7780 tak to neviem. 🙂

monline
28. feb 2015

@eva7780 zrejme u evy, biomatky

eva7780
28. feb 2015

@monline to ma nenapadlo

majina.b
1. mar 2015
majina.b
1. mar 2015

😀

monline
1. mar 2015

Panelák nesledujem veľmi pravidelne, preto ma minule zaskočilo, keď Baška núkala Michalovi miesto primára na klinike. Pokiaľ viem, stále je spolumajiteľom svojej súkromnej ordinácie, bola niekde zmienka, že sa jej chce vzdať? Silvinka spomínala, že chce predať podiel, ale nepostrehla som, že by to pre Michala bolo likvidačné.
Inak- to jeho odkašliavanie neznášam 😀

mamartinka
1. mar 2015
lenka3007
3. mar 2015

babulky prosim vas, kde je Gargamel a ta sonickina dcera? a Gargamelova biologicka mama?

monika15
4. mar 2015

baby to Ivana musi chrapat s maslokom O MY GOD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!