Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

karambola
21. okt 2011

@majina.b Co by kopirovala.. The Voice (hlas) je americka show, ktora teraz bezi s christinou aguilerou.. je zalozena podla holandskej show- the voice of holland.

majina.b
21. okt 2011

KARAMBOLA, ale myšlienka ta istá 😉

labelo
21. okt 2011

ano bude to na Markize a Nove ko píše majina

tibinka22
21. okt 2011

Babyyy, nechcem byť zlá ale riešme Paneláák tu iba.... prosííííím...... 😅 😵 😵 😵 😵

majina.b
21. okt 2011

veď riešime panelak, ale prave išla reklama a upútavka 😀 😀 😀

tibinka22
21. okt 2011

@majina.b ok tak to môžme rozoberať reklamu aj na Hoď svišťom, hm???? 😀 😀 😀 😀

majina.b
21. okt 2011

svišťa nesledujem, ja nemožem pozerať na Polnišovu

trdielko149
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majina.b
21. okt 2011

@trdielko149 tibinka22
gambaňa Angi bude v slovenskej verzii za hviezdu 😀

tibinka22
21. okt 2011

@trdielko149 No nemusíme len o gambani, no zasa keby tam nebola... by to nebolo ono...čo by sme rozoberali??? 😅 😅 😅

majina.b
21. okt 2011

nebola by angi, bola by iná

tibinka22
21. okt 2011

Och joj, ale dnes nie je panelák, normálne deficit 😅 😅 😅

lussy23
21. okt 2011

Teraz ste mi pripomenuli diskusiu, starú, prvá čs superstar. tam baby najprv rozoberali Jedneho cukríčka, potom druhého cukríčka, potom tretieho a nakoniec si podali aj 4 cukríka. 🙂 Inak nemôžem z tej prezývky Gambaňa 😀

lussy23
21. okt 2011

a toho 4. by som dala k Angie. To by bol párik 🙂

zuz3ka
22. okt 2011

skorsie casti panelaku som nevidela, takze neviem a vrta mi to v hlave, ako vlastne sestra klara otehotnela? Ako moze byt Fabry otec Hermiony, ked si aj po porode vykali? To sa spolu vyspali akoze omylom bez potykania, alebo to bolo umele oplodnenie?

labelo
22. okt 2011

všimli ste si,že v panelaku každý byt je iný,ved v paneláku by mali byť rovnaké?

dadka212
22. okt 2011

@labelo nie v každom paneláku to tak je 😉

adelaida33
22. okt 2011

@zuz3ka v tom čase som ani ja nesledovala, mam takú malú odmlku v paneláku, zopár desiatok častí, teda odpoved ti nedám a aj mna by to zaujímalo. ale tá tvoja hláška: "To sa spolu vyspali akoze omylom bez potykania..." no nemôžem sa nerehotať 😀 😀 😀 perfektnééé 😀 😀 😀

lussy23
22. okt 2011

to čo? sko som túto tému nespoznala

claudica
23. okt 2011

Zas nechápem... Prečo bolo treba meniť názov témy? Veď bola jednoznačná... 483 strán sme o nej popísali a niekto má pochybnosti ???? 😠

dadka212
23. okt 2011

@zuz3ka oni sa spolu vyspali, nikto nevie kedy, len keď Klára ostala tehotná tak Silvinka od nej vyzvedala a proste jej povedala, že to je Fábry...
a to ste si nevšimli, že si všetci vykajú aj keď sa spolu vyspia?? veď tam je to normálne....

andrea.m
23. okt 2011

my máme zmenený názov???? 😲 ani som si nevšimla 😀 ja to mam v obľúbených tak ma nazov nejak neinteresuje,nemusím temu hľadať podľa názvu 😝

barushkaaam
23. okt 2011

tiez nechapem, preco museli menit nazov temy

labelo
23. okt 2011

no ja som včera hladala tuto temu a nevidela som ju navrchu a hovorím si,že to nie je možné aby sa tak posunula,ved sa tam stále diskutuje 😀

majina.b
23. okt 2011

a kedy nastala zmena, a čo bolo predtým???

barushkaaam
23. okt 2011

@majina.b predtym bol nazov temy len panelak, nic ine

trdielko149
23. okt 2011

esteze mam temu v oblubenych zas by som ju nenasla ...vela tem aj na mojasvadba.sk menili niekomu to asi robi dobre 😀 😝
@labelo pani janka ma skoro taky isty byt ako jančovci len z opacnej strany to su byty ktore sa fakt podobaju + este agatin byt ale byt angie je uplne mimo

anelehka
23. okt 2011

jaj baby,ja ze kde mam temu,pozeram zname mena,tak som doma 😀 co nam to furt menia.Vo stvrtok bol Dudko dobry,ze klud Monca,ranna erekcia pominula,to je mobil... 😵

adelaida33
23. okt 2011

@dadka212 😀 už teraz všimli 😀 , ked aj jakub so sárou si stále vykajú...

adelaida33
23. okt 2011

inak záver štvrtkovej časti som dobre zachytila? - že fedor došiel do gambaninho bytu a tam naňho čakala tá "radodajka" čo nie je prostitútka, čo sa vyspala od radosti s maslákom? to akože ona a fedor? 😕 😕 😕