Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

adulka55
12. mar 2009

Ja si myslím že Zuzana s tým mrknutím je trocha trápna... ale čo už 😀

A inak tuším tam včera nehral Imrich 😅 ten je tam podla mna super, taký blb že to svet nevidel, vždy sa na ňom s priatelom tak smejeme, vie to super zahrať 😎 😎 😀 je jednička 😀 😵

A sa mi zdá že Ivana to až moc prehána... ja by som vyhodila Vierku a nie muža..

A som hrozne zvedavá čo povie tomu DIREKTOROVI.... ona taká sekera že jak si s tým poradí 😀 😕

maruschka
12. mar 2009

eva, tá Brychtová tam nesedí ani mne...Je to taká trapka a nechápem, načo ju tam vôbec dali..jej úloha tam je absolútne zbytočná a robí zo seba totálnu trúbu... 😖 😖

hasleerka
12. mar 2009

včera vyhrala morova oto 2008 a zahlásila, že rada hrá tú mrchu a že ona taká nie je ... a že jej chodia listy od niakych žiačok žeby chceli byť ako švehlová ... br nikdy

zuzitka
12. mar 2009

som zmeskala OTO ☹ ☹
ani som nevedela, ze to ide ... bolo to vcera na stv? 😕
do prcic ...

az na azete v aktualitach som zbadala, ze KULY je absolutny vitaz OTO 😀

dadulka19
12. mar 2009

áno,OTTO bol fajn 🙂 ,akurát som nestihla začiatok,keďže bol panelák 😎 ...A Morova už dávnejšie spomínala,že dostáva listy od detí 😀 ...A aj "Kubko"bol na OTTOvi,keď išla Didi na podium,tak jej cestou Kubko gratuloval 🙂...resp.bola tam aj Bajzová a pod.Ale aho seriál to vyhrala Ordinácia... 😀

inak,nechápem ten prsteň 😖 ...,čo sa stále Kordiak cpe tam,kde ho nechcú 😖 ....

dadulka19
12. mar 2009

ups,nie OTTO,to je katalóg...chichi.... 😀 ...ale OTO 🙂 😵 🙂

claudinka
12. mar 2009

konecne som dokukala aj utorkovy panelak 😀

womenne
12. mar 2009

Brychtova mi tam vadi vobec tam nepasuje a nepači sa mi ani ako herečka,taka nezaujimava.
si myslim že Jakubova mamička čaka nejaku mužsku navštevu nie?? 😕

babulka
12. mar 2009

baby, este ze ste tu, lebo ja nie vzdy stihnem pozriet Panelak a potom si to tu od vas precitam a mam absolutny prehlad aj s trefnymi pripomienkami 😀

Uz som nieklko dni nepozerala, tak neviem, ale zacala sa Angie uz konecne spravat ako matka? Teda toho maleho som s nou este nevidela. Len ked bola v nemocnici, tak jej ho boli ukazat. Ale ani Ivanka sa nepretrhne s materstvom. Asi potrebuju "ocistit" matky na obraz Anety Pariskovej, ktora cvalala do roboty este ani sestonedelie neskoncila, tak teraz serialove mamicky budu take iste, aby si narod zvykol, ze takto je moderne zit a fungovat s babatkom 😀 A teda ze ani Aneta nie je vynimka, tak nech sa lud nehneva 😀

Inac ta Brychtova, ta je naco tam? Hrozny tah, mali by ju nejako rozkmotrit s Kordiakom a poslat kade lahsie. A z Kordiaka znovu spravit "kanca" ako bol na zaciatku, nie take "nezne romanticke" stvorenie. Nech Lucia zacne ziarlit a aj Agata sa znova zblazni 😉 Nejako to zamiesat, napr. nahodnou spoluziackou zo strednej, ktora bola skareda, tucna a objavi sa v bare (len nie preboha nejaka Playmate) zmenena, pekna, mudra, ktoru bude treba dobijat, pred Luciinymi ocami 😀

claudinka
12. mar 2009

babulka to s tou novou spoluziackou super napad, napis Krausovi..
vo vsetkom ostatnom s Tebou samoska suhlasim tiez.. potom doma pocuvam, vidis, aj oni robia a ty sa furt len stazujes 😒 boha ich

mikalove
12. mar 2009

bože tá brychtová je hrozná,ale včera ju pekne vyhodil 😀

asitka
12. mar 2009

prečo je vlastne brychtová blond??? vyzerá jak tretotriedna štetka.... 😝

cessy
12. mar 2009

asitka to mali neaku stavku, ze kolko sa vyzbiera pre nadaciu markiza a zle tipla, prehrala a musela sa dat prefarbit na blond

ukmima
12. mar 2009

asitka:brychtova sa prefarbila, lebo mama stavku, ked bola ta zbierka pre deti, ked vyzbieraju 10 milionov,"celebrity" uzatvarali stavky..
Brychtova sa odfarbila, Marcin bol Mikulas, Banasova mala stat v hypermarkete v plavkach, Sajfa mal byt 24hod ticho, Nikodym mal ziest 10 melonov,Polnisova cvicit v obtiahnutom drese nejaku zostavu...aspon tolko si pamatam

asitka
12. mar 2009

cessy....no nech....vyzerá strašne.... 🙂

claudinka
12. mar 2009

zeby brychtovej vlasy vyzerali ako blond, sak to je uplne svetlo-hneda.. a vobec sa jej nehodi ble
este dobre, ze to len kvoli tej stavke si dala, inak by som pochybovala o jej rozume 🙂

mikalove
12. mar 2009

vyzerá strašne ,to je fakt a v paneláku sa aj tak strašne chová 😀

claudinka
12. mar 2009

tak tak no mysleli sme si, ze aj agata sa neohreje a furt tam je.. to je krausov vkus 😒

mamartinka
12. mar 2009

no co hovorite na Martu na smotane? 😀 Kordiak jej riadne dnes vycistil co?aKubko.az ich tam zas Ivanka nacapa bude zle.nahy pobehuje zasa pred Vierkou.a vsade saty pohadzane.a Mamicka nemyslite ze jej do bytu chodi pan Pastier?ja si myslim ze to bude on.

asitka
12. mar 2009

ja si nemožem pomoct..ale mne celý panelák príde mimo reality...tie prvé diely...boli predsa len lepšie...to už ordinácia mi príde realistickejšia....

jaja0110
12. mar 2009

...martu na smotane by som si dala aj ja, uz slintaaaam 😀 😀

claudinka
13. mar 2009

mno asi tak.. uz su trosku mimo.. co chce peter? co si od toho ocakava? tomu nerozumiem velmi..

ukmima
13. mar 2009

...nezomrie nahodou ta Ivanina depresivna kolegyna?ked ma zomriet niekto, ale nieje to jedna z hlavnych postav

mamartinka
13. mar 2009

no ja tipujem na to babo co Michalovi pri porode zomrelo.ci to nemalo byt ono.

ukmima
13. mar 2009

ma to byt osoba, ktora tam hra, uvidime

honey023
13. mar 2009

no Marta na smotane bola super 😀 a ako na ňu vrieskal, Kordiak sa nezdá 😉 ...Emilko nám nejako začína žiarliť 😀 a som zvedavá ako to v robote tá Ivana bude zvládať, šéf sexuálny maniak, Sáre sa huba nezavrie 🙂 a Júlia je fackovací panák a inak s Michalom to nevidím dobre, podľa mňa ten súd prehrá.

mikalove
13. mar 2009

kordiak sa fakt nezdá 😀 ,ten jeho otec sympoš 😵 mamička zrazu vyhodila kubka? ved sa tak mali radi a zrazu ho vyhodí a jeho ho ano neštve,predtym mal depresie ked ju našiel s pastierom 😒 a ten ivankin šef je nechutný 😠

eva7780
13. mar 2009

to teda je,ja moc nemusim toho herca 😠

claudinka
13. mar 2009

uplny uchylak 🙂

zuzitka
13. mar 2009

sa mi pacila Ivanka, ked vyzvedala o mamicke, ze jakeho ma chlapa a ze ako sa stretavaju ... 😀 😀

no kordiak dobre reval 😕