Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
7. okt 2009

cica mica sa moc nevyznamenala 😕 a tie vzdychy 😨 no neviem,neviem 😀 😀

egyptanka
7. okt 2009

... trapas so vzdychajucou Zuzou a Eva ina vztahovacna furia ...

zuzitka
7. okt 2009

ja som myslela, že agáta ju vykopne za to, ale eva to ešte všetko otočí proti agáte .... ona je fakt drbn...á 🤐
ešte sa zbalí a urazená odíde k mame, že kašle na obchod aj na agátu.... ja nechááápem 😅

zuza jak vzdychala .... konečnáááááá 😀 😀 😀 trapááás jak brno 😀 😀 😝

honey023
7. okt 2009

No Eva sa pekne rozlúčila 🙂 ...a Zuzana 😀 😀 😀 bola čerešničkou na záver.

claudinka
9. okt 2009

ja uz nechapem tie dialogy niektore, uplne nutene a nafigu.. uz to asi nebudem pozeravat, sak ta uroven ide strasne dolu 😒

lussy23
9. okt 2009

Mne sa strašne úpáčia tie Lucky. Vždy sa musím pri nich usmievať.
Nanuk už od začiatku ide po Agáte.
Pani Jana sa snaží provokovať svojho manžela, lebo žiarlí...
Mamička ide domov....
je to tak divné

hasleerka
9. okt 2009

pani Janka je už smiešna ked žiarlí na mladé dievča, možno keby tak na Jarmilu, ale ved by jej mohol byť starý otec

a prečo sa eva pohádala s atátou, to som asi nevidela?

lussy23
9. okt 2009

Haslerka- Nanuk prišiel k nim domov a pýtal sa Agáty, ako to bude s tou jej svadbou, čo o nej natárala Eva,a yb sa o ňu nezaujímal.
A keď mu Agáta povedala pravdu, naštval sa a odišiel..
A preto sa pohádali.

lucia78lucia
9. okt 2009

No Eva si to posrala sama. Keby nenatárala také somariny Nanukovi, tak... Myslím si, že Eva nemá byť prečo nahnevaná na Agátu. Jedine vtedy by mohla byť nahnevaná, keby povedala Agáte, že hovorila Nanukovi o akože fiktívnej svadbe a ak by Agáta zareagovala, tak ako teraz a vedela by o tom... tak vtedy by sa mohla hnevať.

hasleerka
9. okt 2009

to som aj tušila že to praskne ... ale ja byť agátou a prišiel by teraz nanuk za mnou, tak ja by som ho už nechcela

minkak
9. okt 2009

lucia presne!!!!
vsak ale este ako za nou vybehla k tomu vytahu,ze nech nejdu.....no ja by som ju uz asi davno poslala....

hasleerka len je otazne za kym nanuk teraz isiel....lebo vsak nemohol vediet,ze Eva odisla.....
ale vsak urcite isiel za Agatou....no uvidime dnes 😉

duska1122
9. okt 2009

mali by sa spamatat, a robit to zaujimavejsie, lebo stratia divakov. mne sa tie stare postavy akosi uz nepacia, stratili smrnc. s novych sa mi paci nika, a ta nova kolegyna ivany. ale inak to ide fakt dolu vodou

leva
9. okt 2009

Eva je hroznaaaaaaa,Agatu nemusim,no jednoznacne ma teraz pravdu a nemala by sa strkat Eve do zadku,pretoze Eva je riadne na hanbu,ved ju poponizovala,poohovarala a tie klamstva,len aby si trtla s nanukom 😠

hasleerka
9. okt 2009

aha minkak, tak to ma vôbec nenapadlo, že išiel za evou ... no o chvíľu uvidíme

eva7780
9. okt 2009

Bajzová tam bude ozaj za šlapku a nie za dáku riaditelku marketingu 😝 tá by si privyrobila hocičím

hasleerka
9. okt 2009

no tak prišiel za agátkou !!!!

ukmima
9. okt 2009

..pozerate???Angie mi uz lezie pekne na nervy...mne bol tiez muz prec..a nesresovala som...(Karol mi tam chyba)skoda ze mal vysoke naroky a zo serialu ho vyhodili...

hasleerka
9. okt 2009

takže karol sa už vôbec nevráti, to je škoda ☹ ... a bajzová je úplne trápna

eva7780
9. okt 2009

Terezka ako rýchlo vyrástla,už chodí do školky 😝 😝

ukmima
9. okt 2009

Ivanka sa sekla, Terezka chodi do jasli....nie skolky 😀 , A Karol sa uz nevrati...bol rozhovor s Krausom a povedal, ze "KAROL" mal naroky ako zahranicna hviezda...Juj, ci ma stve ta Ivana, ako vyskocila na Vierku...

hasleerka
9. okt 2009

ako na nu vyskočila ... akurát som bola malej zúbky umyť

ukmima
9. okt 2009

Tava je to 😀 ,moj muz somre, ze uz davno by som mala zbalene kufre...keby som bola taka tava...
On akoze nepozera, ale zaujima ho vsetko...

ukmima
9. okt 2009

...chuda Lucia.......... ☹

eva7780
9. okt 2009

snád nebude sestra primára tá Martinka čo by si rada vrzla s Kordiakom 😕

honey023
9. okt 2009

Škoda, že to Luckám nevyšlo ☹ ...mamička robí riadne rošambo v sanatóriu 😀

leva
9. okt 2009

eva,je to ona,ved ta sestricka,neter Martiny bola pytat podnajom uz u kordiaka 😉

leva
9. okt 2009

Ale Martinka ma znamosti,vraj pernik 😀

hasleerka
9. okt 2009

mne tej lucky je tiež lúto ... ukmina mňa by tiež chlap asi vysťahoval 😀

lucia78lucia
9. okt 2009

Myslíte? Tak Martinka má zaujímavú minulosť... no a zase ten víkend nevyšiel Lucke a Lucke 😠 ...ale tá Bajzova sestrička je fakt taký Imro v sukni 🙂

leva
9. okt 2009

No ale zasa ked jej ten Karol nezavola,nenapise,je to divne,nie?