Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ukmima
15. okt 2009

Mala si Angie uzit Spanielsko a Karolko by si posedel na tom letisku...hahaha

eva7780
15. okt 2009

asi mu dal fotku ten kamoš v ubytovni a pochopil,tak išiel na letisko

weja
16. okt 2009

včera som to videla len útržkovito, ale z toho, čo píšete, som pochopila, že Bajza sa vyspal s Ninou????????? 😨 to akože vážne? 😅 🙄
a Angie Karola nenašla, ale čakal ju na letisku? 😕 či ako? prosím vás, uveďte ma do obrazu 😅

leva
16. okt 2009

Ano ten trapko Michal sa vyspal s Ninou.aNGIE karola nenasla,bol tam len jeho spolubyvajuci,tak mu tam nechala fotku,pravdepodobne ich Karol videl na letisku,to bude v dalsej casti.

weja
16. okt 2009

no pekne... ten Bajza už ani nevyberá - hociktorá pred ním roztiahne nohy a už na ňu skočí... 😝 😝 😝

leva, ďakujem 😉

dadulka19
16. okt 2009

ten Bajza je nechutnýýýýý 😖 😖 😖

a chudák Imro,vždy ho tá Angelička vymákne v nevhodnej chvíli 😀

hasleerka
16. okt 2009

no veru tak z bajzu je mi na grc ... a angelika nemá chybu ako furt na na imra žiarli 😀

claudinka
16. okt 2009

co bolo vcera? nechce sa mi to dokukakavat.. kukala som VKV-cka.. o nieco dolezite okrem bajza nechutu debila som dosla? 😠

zuzitka
16. okt 2009

bajza, bajza .... 😖 😖 😖
a oni nemajú vešiakovú skrinu alebo tak niečo? ..... bundu si dal do kuchyne na stoličku 😝

nika podarovala zdenke venčenie dunča? 🙂

labelo
16. okt 2009

ja sa Bajzu zastavam 😉 ,mat doma taku hysterku hystericku namyslenu,tak sa mu nedivim,ine Zuzanka nema,len ziarli jak posadla na Ninu a konecne ma preco.....
inak tu Bajzovu by som z toho serialu vyhodila,tak tu jej rolu otocili,na zaciatku to bola taka chudera na materskej a teraz je najdolezitejsia osoba soubiznise,starsne mi ta herecka lezia na nervy 😝

trinitka87
16. okt 2009

vsimli ste si niektora Kordiakov mobil? co to moze byt? poradte 😉

ukmima
16. okt 2009

Kde ste Panelacky????co hovorite na dnesnu cast...manzel sa smeje, ze Niku "svrbi"...dufam, ze m nezmazi....este sa len raz bozkali a uz chce sex...betarica...

dadulka19
16. okt 2009

kúrnik,vliesť niekomu do postele a ešte s Jarmilkou za chrbtom 😀 😀 😀

ukmima
16. okt 2009

To by ma tak nesralo, ale ta osklivica Nina....ta nema chrbtovu kost 😠

ukmima
16. okt 2009

Jarmila boduje.............

zuzana355
16. okt 2009

no chudák Bertík 😀 😀 😀 to ho ako bude tá hlava bolieť.

hasleerka
16. okt 2009

teda ako som mala Niku rada, tak teraz sa mi trochu sprotivila, ešte sa s Bertíkom ani moc nepozná a už zrazu šup do postele ... a Jarmila nemala chybu

a Nina je hrozná 😖

claudinka
17. okt 2009

no vsak to, ani mne sa to nepaci a to mi bola sympaticka.. tusim si Kraus dal za ulohu vsetkych dobrych nam sprotivit..
ja som nepochopila tu Angie, jak to dosrala s tym spanielskom 😒 zbytocne Milanko vyhodil kopec prachov

lussy23
17. okt 2009

Ahojte! Haslerka- ja som tiež mala tú Niku rada.
Neviem ako vy, ale podľa mňa Angie a Milan neboli skutoče v Španielsku.
Claudinka- aj mne sa zdá. Len Agátka sa nezhršila. Ale niet sa čomu čudovať, však je to jeho miláčik ☹
A najviac ma na tom štve, že sa tým Luckám nedarí 😠 Lebo tie sa mi najviac páčia, ešte viac než Imro. 😒

claudinka
17. okt 2009

No a Imro ma s tym bytom dostal! A tie Lucky, no cakala som to, ze mala takto zareaguje 😒

honey023
17. okt 2009

No Lucia to bude mať teraz s malou Luckou ťažké ☹ už v nemocnici bolo jasné, že malá z toho bude poznačená. A inak super hlas mala tá Lucia, keď hovorila v mene Strachoprda 🙂
Jarmila super... Bertík s Nikou sa nezdajú a to ich stretnutie pred SND, jáááj 🙂
Lussy, tiež si myslím, že neboli v Španielsku (určite by to bolo zbytočné ich tam trepať na jeden deň), ale navodili tam aspoň dobre tú španielsku atmosféru 🙂

ukmima
17. okt 2009

podla mna tam neboli, vsak to nahrali v nejakej lacnej ubytovni....vsak nebol ziadny zaber, len auto, ubytovna, a potom ten penzion, kde spali, a taku "kulisu" najdu aj v Ba....
Angie je uz trapna, Nika ma sklamala a Imrisko si mysli, ze Angelicka nasla byt, tak im Lucia bude platit 1000eur...je blba????

lussy23
17. okt 2009

Ja som nevnímala okolie. Určite tam neboli už len kvôli tej chrípke.

ukmima
17. okt 2009

pondelok 26.10.-KAROL/ karol dava Angie podmienku. Medzi Petrou a Michalom je napatie. Ivana chce od lucii kontakt na sukromneho detektiva. utorok 27.10.-KOLAPS- Igor sa pod zuzaninym tlakom prizna. Ales pozyva Zuzanu na veceru. Zastihne Angie Karola v penzione???? streda- 28.10.-VSI - Emil opat navstivi Jarmilu. Marta sa snazi ziskat spolupracovnikov. Najde ich v panelaku???Blicharovci musia zacat setrit. stvrtok 29.10.- DAMA- Agata ma podozrenie, ze sa otec zaplietol do kseftov. Zuzana Alesovi priznava krach manzelstva. Milana necakane navstivi otec. piatok 30.10. KRIZOVY REZIM- Ku Kordiakovi prichadza Daniela s Vivien. Prijme ich spat?? Barca sa prizna, odkial ma modrinu na tvari....
tolko nas caka najblizsiech par casti....uz sa tesim...

claudinka
17. okt 2009

Fiiha tak predsa len pojde Angie este raz za Karolom? A kto je Ales? Ten jej kolega? A som zvedava, na co bude potrebovat Ivana detektiva.. A Milan snad nebude blby a neprijme Danielu s Vivien..

ukmima
17. okt 2009

ospravedlnujem sa za chyby...mala som deti vo vani....ak to bolo narychlo..aj ja som zvedava...ako ty claudinka

hasleerka
17. okt 2009

a medzi akou petrou a michalom je napätie??? inak ako sa vám javí ten michalov primár??? ja ho nemusím odkedy hral v tých skutočných príbehoch

ukmima
18. okt 2009

Petra bola Vondrackova, nie???Ten primar je nejaky cudak, ziarli na Michala a uz len caka na chybu aby ho vyhodil..

lussy23
18. okt 2009

Haslerka, podľa mňa spravili v tom obsahu chybu. Nie Petra alebo Mária.

ukmima
18. okt 2009

Aj podla mna tam mala byt asi Maria, lebo Petra uz davno nehrala, alebo ju zas planuju tam dat, aj ked Vondrackova sa mi tam nepacila...ale ten obsah co som pisala, je az o dva tyzdne, tak mozno sa nieco udeje a zas bude hrat aj Petra...nechajme sa prekvapit...inac krasnu nedelu vsetkym....