Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
13. nov 2009

No dnes nic moc.Strasne sa mi pacili ale Lucky.Ta lucinka nema chybu.Zlatunke dievcatko.Bajze no koment a Angie druhe no koment.

lucia78lucia
13. nov 2009

Chudáčik Imro, dnes bol total K.O. 🙂 a Lucky boli zlaté 😉 a tiež sme hovorili, že v KBK modrého a tu ružového 🙂. Patrik je aký pokakaný zo Zdeny 🙂 , keby mu povedala, že zoskoč z balkóna, tak on zoskočí.

ukmima
16. nov 2009

Ahojte, tak o tyzden nas caka- 23.11.- KYTICA- Karol sa konecne rozhodol. Ostane s rodinou? Medzi Albertom a Nikou sa schyluje k imtimnemu zblizeniu
24.11.- ODSAVACKA- Emil kupil dalsi televizor. Janka razne zakroci. Kto bude vitazom sporu? Milan je v uzkych, situciu riesi s Angii.
25,11.- GARAZ- Emil zacal podvadzat. Jakub chce zobrat mamicku na Vianoce domov. Ako zareaguje Ivana?
26.11.- SUSEDIA- Angie je v soku, svoj zial zapija alkoholom. Jana kupi Emilovi vianocny darcek. Agata sa stretne s Romanom.
27.11. - LOGIKA- Zdena prichadza k Jancovcom. Dusanovi urobi ranajky. Ako sa zachova Sona? Psychologicky sa chystaju na spolocny zatah.

Tolko som vycitala...uz len tesit sa nam ostava 😀

mamartinka
16. nov 2009

Panelak 30.11.(Vlacik).Dusan sa zdoveruje Milanovi.Konecne povie o dovode odchodu z Kosic pravdu.Sona vyhodi Zdenku z bytu...

mamartinka
16. nov 2009

Panelak-1.12(Egoista) U Bajzovcou je hlavnou temou rozhovorou Ales.Imro dostava od Angeliky tabletky na chudnutie.Ako zareaguje? Panelak-2.12 Streda(Diler) Zuzana povie Ivane na rovinu,co si o nej mysli.Michal sa dozvie o incidente.Milan Kordiak pripravil pre Martinku prekvapenie... Panelak-3.12 Stvrtok(Silny super) Dusan sa obava otazok svojho syna.Medzi Zuzanou a Didianou doslo k pracovnemu sporu.Milan pozhanal Jakubovi dodavku... Panelak-4.12 Piatok(Pohrebak) Imro sa snazi udobrit z Angelikou.Alica sa nahodne stretava s Jakubom,upozornuje ho na ichmanzelsku krizu...

honey023
16. nov 2009

Tak nakoniec bola (a dnes aj bude) Zuzana Fialová, Lucka bude mať radosť 😉

ukmima
16. nov 2009

Zuzku vybavil Boris...sa tesim, ktovie ci ho zapletu do deja

lucia78lucia
16. nov 2009

Imro, možno niečo vybaví u Dzurindovej 😀

mamartinka
16. nov 2009

No dnes to bolo akosi o nicom.Co sa mi akurat pacilo Lucy maju umna dnes1.Inak nic moc.Patrik bol dobry s tym srdieckom svieckovim.Aj Imriskove hlasky.A mamicka si nic nepameta.

mamartinka
16. nov 2009

Lucky som chcela napisat. 🙂

lucia78lucia
16. nov 2009

Tak to srdce bolo dobré... a aj Blichárovci boli super 😀 aj Imro, aj Lucky... a snáď kurenára zapletú do deja.

Neviete niekto ako sa volá?

ukmima
17. nov 2009

Vcera bolo akurat pekne, ako zacal zaciatok..., ze Boris ma poslal. Nepotrebovala Lucia ani tazke tisice...a Zuzka dosla.
A Patova hlaska- podla toho co pozeras, bud kutyla alebo profesionalov- tutu-mutu, alebo coro- moro 😀

www8www8
17. nov 2009

Údržbár sa volá tuším Ľubo Bukový.

majina.b
17. nov 2009

ľubo bukový hra nanuka, agáty nápadnika

labelo
17. nov 2009

ta MARTINKA to bude riadna mafianka ked ma z nej uz ofuky uz aj Maslak,ako povedal,ze to bude riadna bomba ked si na 100 % overi,ze je to tak
vcera som nekukala,nepovedal to uz Maslak kto je Martinka?

majina.b
17. nov 2009

urdžbar - michal kubovčik (ale nie som si ista na100%)

lussy23
17. nov 2009

Nevidela som to celé. Kam išla Barča?
To prekvpanie pre Zdenku, tie sviečky bolo pekné. A zhodou náhod tam hrala pesnička, ktorú akurát Ben spieval ako labutiu pieseň v Superstar. 🙂

honey023
17. nov 2009

lussy: iba povedala, že Barča odišla, nie? Nejak som nepostrehla, že by to bližšie definovali, alebo nie?
To srdce bolo pekné a čoro-moro bolo tiež dobré 😀 a dnes by mal Imro vybaviť Dzuridnovú 😉

zuzitka
17. nov 2009

barča sa pohnevala so zdenkou /ked jej našla v šuflíku nejaký biely prášok 😅/ a vravela, že jedna z nich musí odísť z bytu. tak sa barča zbalila a odišla. ale tuším včera povedali, že išla k nejakej kamoške na pár dní...

www8www8
17. nov 2009

Aha, sorry... ten Bukový je naozaj Roman, resp. Nanuk 🙂

lucia78lucia
17. nov 2009

Labelo, no tá bomba mala byť to, že Milanov otec je zapletený tiež to podivných kšeftov a s Martinou sú jedna ruka... Milan síce tomu nechcel veriť, ale zrejme tomu aj verí.

Inak Julka teraz nemala chybu ako opisovala ten víkendový príbeh 😀 😀 😀

ukmima
17. nov 2009

Terka je aka pekn, vlasky ma nadherne 😉 , Terezka, choj k tej tete 😀

mamartinka
17. nov 2009

Kamze sa Bajzovci stratili?To boli sami akoze v kine?No to su rodicia.A Zuzana na navsteve a Michal staraj sa.

hasleerka
17. nov 2009

som sem dávno nenakukla ale sledujem stále ... tiež by ma zaujímalo ako išli chalani do kina, či ich tam zaviezol alebo išli sami???

majina.b
18. nov 2009

malí bajzovci, určite ich tam doviedol michal, a oni utiekli počas filmu

ukmima
18. nov 2009

Podla mna do toho nejako zapletu Ninu, a bude sa michalovi vyhrazat...uvidime

honey023
18. nov 2009

No Zuza Michala zabije... ale keď sa Michal rozprával s Jakubom, tak hovoril niečo také, že bol zobrať Bajzovcov do kina, nie? A že potom ide z baru pre nich... čiže určite sa o nich dobre postaral.

Inak Angie s Karolom ešte nevolala? Lebo viem, že Imro jej hovoril, že zvonil to mobil a bol to Karol, ale potom nič viac neukázali, že?

ukmima
18. nov 2009

No Miriam, to je teda infoska...10 bodov mas, Zuzan mi tam nebude chybat