Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzitka
12. jún 2008

co sa jej tak premava hlavou..... keby si bejby nechala, mozno by to bolo lepsie.... ci nie? 😒

janka1874
12. jún 2008

no to sa ťažko hodností ale je fakt že to musí mať ťažké

maja22
12. jún 2008

Ja si myslím, že to tak bolo urobené schválne - hovorím tomu propotratová politika... Akože: uvedomte si, aké je to ťažké rozhodnutie, ale keď sa "musí" tak sa "musí" - s čím ja teda absolútne nesúhlasím...

janka1874
12. jún 2008

ja si zas myslím že každá žena má právo rozhodnutia sa ale nechcem to tu riešiť táto téme je o paneláku

zuzitka
12. jún 2008

ale naco zjedla tie pirule, ked hned isla volat niekomu..... sa spamatala ze urobila zle? no blba situacia..... ☹

a co jarmilka? janka jej vynadala? 😀

janka1874
12. jún 2008

ano pustili sa do seba a Emil nevedel ktorú má hájiť no bola to sranda ale ako dámy sa išli pohádať do Jarmilkinho bytu a nie na chodbe to bolo zábavne a Janka jej vyhodila ajto že nedá priestor mladým a že určite nemá žiadneho altzhaimra (alebo ako sa to píše)

zuzitka
12. jún 2008

no to si musim pozret 😀

a kordiak je furt s riou? jaaaj, este som zazrela, ze dostal injekciu do ritky 😝 kvoli comu?

maja22
12. jún 2008

prehnal to v posilňovni a chce tam ísť zasa, tak sa snaží zbaviť bolesti... 😀

zuzitka
12. jún 2008

a co bolo este?

jakubko a ivana co? 😀
agatin otec co to mal? infarkt? 😕

maja22
12. jún 2008

ja som to tiež nevidela celé...

zuzitka
12. jún 2008

prave som dopozerala panelak zo stvrtka..... som chcela vidiet, ako sa hadaju 2 damy... chi chi
ked jarmilka povedala ze pre emilka ma stale dvere otvorene..... a janka ze: obavam sa ze nie len dvere..... chi chi

za angie to bola capateho mama z tymi listami?

ivanka si pustala vlacik... odpadnem 😀 a chce ho na tretie poschodie, si ho bude pustat cely den 🙂 a nie ze pre deti.....

no a ta michaela.... strasne 😢

gaguska27
13. jún 2008

prosim vas povedzte mi v skratke co take "vyznamne" sa tam vcera udialo.Dneska odchadzam do Chorvatska tak som uz isla spinkat o 8 😉

janka1874
13. jún 2008

v podstate nič vážne sa neudialo
Ivanke sa zapáčil vláčik a ako zuzitka písala chce ho na tretie poschodie
Jakubko bol hotový z návštevy Ivankinho otca a nechápal prečo mu to nepovedala
za Angie bola Čapatého mama a doniesla jej listy čo je písal z basy ale dal zlú adresu tak sa vrátili a oni si mysleli že to Angie posiela naspäť a potom vošiel Imro tak mu vrazila facku
Milanko dostal injekciu na uvolnenie bolesti svalov lebo to trošku prehnal v mosilke a ešte ho aj stále otravuje Ria a chce sex a on už nevládze ale nevyhodí ju (jak truľo)
Bajzovci nič iba Michaela zobrala plno liekov teda akože otríviť sa ale zároveň má v ruke mobil takže uvidíme ako to dopadne
no a na záver Emilko a Janka no Janka sa pohádala s Jarmilkou a to sa fakt nedá opísať to treba počuť no a Emilko bol z toho vedľa že ktorej sa má zastávať

zuzitka
13. jún 2008

gaguska27 ... cela tato strana bola v podstate o vcerajsej casti 😉

mamartinka
13. jún 2008

bajza michal bude dnes michaele byvalej milenke zachranovat zivot.

janka1874
13. jún 2008

no presne ako sme predpokladali volala Michala

mamartinka
13. jún 2008

a sprosty este za nou bol v nemocke.a ty bajzovci.az imrovi sa to vajce uslo presne na hlavu.dobry boli s tymi vajcami.a emil si kupil vlacik.uz nebude navstevovat pani jarmilku.a devenku zaujima kam mamicka pojde az sa male narodi.zacina to naberat obratky.

janka1874
13. jún 2008

no uvidíme čo nás ešte čaká ale vraj v lete má mať Panelák prestávku neviete niekto o tom niečo

liliandax
13. jún 2008

janka - je to tak, teraz v juni konci 1 seria

liliandax
13. jún 2008

a toto bude v pondelok 😉

Angie má problémy s manažérom, dozvedá sa o pripravovanom turné po východnom Slovensku za symbolický honorár. Keďže podpísala nevýhodnú zmluvu, je povinná plniť príkazy producenta. Karolovi sa to nepáči. Manažér sa nevzdáva, má svoj plán ako dosiahnuť cieľ. Emil opäť dostáva ponuku účinkovať v televíznom kvíze. Chce to však intenzívnu prípravu, o ktorú sa postará Jana. Milan Kordiak to so zmenou štýlu života myslí naozaj vážne. Zničí takmer všetky fotografie, necháva si iba dve z nich. Je medzi nimi Agáta? Jarmila konečne ustupuje Ivane. Na svetríkoch nebude písmenko "J". Jarmila tam chce mať zajačika. Jakub Švehla to opäť prehnal s alkoholom.

zuzitka
13. jún 2008

cez prazdniny vacsinou prestanu vysielat serialy a rozne relacie.... sak su prazdniny 😉

maca793
14. jún 2008

baby čo je nové v paneláku? nemám prehlad ☹
oco mi zobral zosilovaciu anténu, takže nemám čo kukať po večeroch ☹ ☹ ☹

zuzitka
14. jún 2008

maca .... vyssie je obsah z poslednej casti 🙂

zuzitka
14. jún 2008

sorry...... nieeee, to je zo stvrtka 😝

maca793
14. jún 2008

díky za obraz 😉

zuzitka
14. jún 2008

piatkovy diel 😉

ivanka furt dobiedza do mamicky, ze kde pojde byvat ked sa narodi babenko 🙂
stale zhana brigady pre jakubka - chudak umyval okna.... a nikoho nepoistil....

kordiak dava rady imrovi, ako sa balia baby 😀
siel znova do posilnovne..... a ocumuje tam babske zadky
s riou mal rozhovor.... teda ze by mohli robit aj nieco ine ako sex... ale ona asi nema zaujem

bajza zachranuje michaelu, ta zjedla lieky - ale vraj zjedla len tolko, co by ju nezabilo, vedela presne co robi. a lekar povedal, ze je mozne ze to urobila uz aj predtym.... 😕

bajzovci jedia od rana do vecera stale vajicka, nejaky pacient obdaroval michala vajickami - dvojcata to zacali riesit, vyhadzuju surove vajcia von oknom 😀

blichar si bol kupit vlastny vlacik, takze asi uz nebude chodit za jarmilkou..... 😉

janka1874
17. jún 2008

no žienky kde ste nejako nám to tu mrzne

moni1412
17. jún 2008

pocujte, vcera to skoncilo dost dobre 🙂 Jakub sa tak smial ci plakal? 😀

zuzitka
17. jún 2008

ja si to najprv musim pozriet a potom vam napisem svoj komentar 😀