Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzkat1
15. jún 2011

@dajna11 akurat som ti pisala ze trochu prehanas🙂 len som to tak mierne popisala vekom tvojej dcerky🙂

eva7780
15. jún 2011

Dudko aký architekt 😕 kancelariu má v kuchyni,popr.v obyvke pri zapnutej telke 🤐
Dominika mi už lezie na nervy 😝 .

eva7780
15. jún 2011

Milanko sa nám prezradil 😀 😀

dajna11
15. jún 2011

@zuzkat1 no hej,ale už to je iné ked je väčšia.viem ako som bola na ňu upätá ked sme ostali samé,bola moj svet....no teraz už je puberták,zatvorí s v izbe a cche mať klud,sotva vyjde na wc 😀 😀 ...

zuzkat1
15. jún 2011

@dajna11 ach jaj..to ani citat nechcem take veci 😝 to ma caka... neviem si to predsatvit... moja je teraz taky maznak...este ju kojim a stale na mne visi a mazna sa🙂 no ale raz to obdobie skonci a budem len otravna mama, ktora je prilis stara na to aby chapala jej problemy.... 🙄 😀

dajna11
15. jún 2011

@zuzkat1 nuž a to je realita moja. moj poklad sa stále ofukuje,ked jej niečo prikážem urobiť,ustalť postel,len sa ofučí,o chvilu sa smeje....potom sa túli ako ma lubi a že jej je luto že mi robí problémy...ako aprílové počasie....ani z voza ani na voz.a to tiež bola maznák,mali sme iba jedna druhú...

zuzkat1
15. jún 2011

@dajna11 no my mame aj tata🙂 ale tak skor na ozdobu😀 dal sa na VS uz mesiac ani nebyva doma, lebo pri malej sa mu neda na skusky ucit tak sa zdekoval k rodicom.... ale malu zboznuje a ona jeho tiez aj ked teraz ho berie skorej ako navstevu😝

zuzkat1
15. jún 2011

@dajna11 inak sme mierne odbocili od temy 😅 a pojdem ja uz aj off...do sprchy a potom vylozit nohy na chvilu lebo onedlho bude mala hore ma prve nocne kojenie🙂 tak dobru noc🙂

zuzkat1
15. jún 2011

@dajna11 inak sme mierne odbocili od temy 😅 a pojdem ja uz aj off...do sprchy a potom vylozit nohy na chvilu lebo onedlho bude mala hore na prve nocne kojenie🙂 tak dobru noc🙂

zuzkat1
15. jún 2011

dala som ze opravit preklep a je to tu 2x teraz 😕

dajna11
15. jún 2011

@zuzkat1 no taká slamenná vdova som aj ja teraz často 😀

dajna11
15. jún 2011

@zuzkat1 toršku mimo,hej....v paneláku asi budu všetky teraz tehotné🙂dobrúú

zuzkat1
15. jún 2011

@dajna11 tak ale aspon sme si potom vzacni ked dojde domov... 😀
no uz naozaj papa🙂

ta angie to co bolo teraz ten spev v bare? 😝

zuzitka
15. jún 2011

@eva7780 čo sa milan prezradil? kukala som na pol oka 😅

eva7780
16. jún 2011

@zuzitka ked mu Imro vravel,že v obchode u Mie bola kontrola,tak sa tak zvláštne uškrnul,akoby tú kontrolu poslal on(možno sa mýlim,ale dovod mal,kedže oxana ho už nepotrebovala na kšefty) 😅

dajna11
16. jún 2011

@eva7780 nie,jasné že kontrolu poslal milanko

ketrinka29
16. jún 2011

...ono v tých vzťahoch je to všade komplikované a ľahko sa hovorí. Silvia sa celý čas od začiatku starala o Milana, pomáhala mu, dotovala ho a?...za dobrotu na žebrotu. Po operácií je z neho zas ten hulvát so vztýčenou hlavou. A najlepšia obrana je útok, tak jasné, že vinu hodí na Silviu, nech sa cíti previnilo. No ktorej by sa páčilo, keby ex chodila navštevovať vášho frajera?! Či všetci budeme super kamoši a možno si to dáme aj do trojky!!! 😀
...možno to scénaristi urobia tak, že teraz každý očakáva, že Kordiak sa dá s Angie do vzťahu, ale možno nie, schválne.
Ten názor, že chlapi sú svine a nechcú ženu, ktrorá už má dieťa. Ja si nikoho nezastávam, len nie každý je taký ochotný, že by sa staral o "cudzie dieťa, vychovával ho, financoval-to k tomu patrí, keď môže mať len to svoje, vlastnú krv a pozornosť ženy mu ostane. Ja to zatiaľ beriem z môjho pohľadu, budem mať teraz prvé dieťa a sama som vždy hovorila a nehanbím sa za to, že nikdy by som si nezačala so ženatým, rozvedeným a hlavne, ak má deti, lebo som taký sebček, že ak s niekým som, vyžadujem si 100% jeho pozornosť a nechcela by som sa o neho deliť, čo by už v prípade detí nebolo možné, tam zohrávajú veľkú úlohu a určite by som neničila také vzťahy. Tak radšej nech si človek aj keď dlhšie hľadá to, čo mu vyhovuje, aby neskôr neboli starosti s riešením vecí, ktoré sa dali očakáváť. 🙂
Možno keby som skončila sama a mám už dieťa, tak by mi nevadilo mať chlapa, ktorý má dieťa tiež, sú to už rovnaké situácie, no mylsím si, že v dnešnej dobe si chlap radšej nájde bezdetnú, aby nemal toľko zodpovednosti, ľahšie riešenie a pohodlnosť, no nezazlievam to nikomu. Koľko ľudí, toľko názorov a postojov. Ja by som si na Ivaninom mieste nezačla s Michalom, románik bol asi fajn, ale teraz ona musí zvládnuť viac, ako on, ak ho chce, lebo bývajú v jej byte a ona má len 1dieťa, čo sa dá zvládnuť, no keď si vedel Michal narobiť 4deti, tak mal rozmýšľať aj nad povinnosťami, ktoré z toho vyplývajú, urobiť je "ľahké". O svoje deti by sa mal postarať každý chlap, no realita je iná. On nie je Boris Kollár!!! 😉 😀

dajna11
16. jún 2011

@ketrinka29 no ved to je to...vedela krava že má 4deti...a ked jej to vadí tak si nemala s ním začať a nie teraz vykrúcať nos nad tou možnosťou,že by tie deti ostali s ním bývať.....musela s tým rátať....keby aj jeho ex žila,deti by si ved mal vídať,bravať nie?takže ak to vadí,nezačnem s takým mužom.predsa len mať 4deti je už obrvoský záväzok...časový,finančný.

lussy23
16. jún 2011

Fu, tu je ale diskusia..... V Šeherezáde je to úplne naopak. Tam sú tiež aj nemanželsk édeti, ale pekne s ao ne starujú. Žena sa dokonc apekne správala k dieťaťu, jej manžela, ktoré mal s inou ženou ešte počas ich vzťahu. 😲

zuzkat1
16. jún 2011

@lussy23 tak ja seherezadu nepozeram...to radsej nic...ale to je predsa sladulinka telenovela tam predsa nemozu riesit to ze nechcu deti mat doma...

anelehka
16. jún 2011

ahoj,mna by zaujimalo,koho bude mat Alica ako dalsiu spolubyvajucu,alebo koho si najde Kubo,s kym sa da dokppy Silvia atd,ako dopadne Dudko s projektom,ci Sona otehotnie,no a vcera,ta Pichlova je akoze tehotna s Dudkom????Chudera Sona,ked sa to dozvie 😒 😒 😒

miriiama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
egyptanka
16. jún 2011

Inac dievcata, neviem ako vy, ale ja zacinam neskutocne tesit, ze buduci tyzden Panelak konci ...

egyptanka
16. jún 2011

Ten Jakub je iny debil (a to mu hovorim este nezne) ...

sofokleska
17. jún 2011

ja nie,a začne telenovela.....už nebude fakt nič v telke☹

anelehka
17. jún 2011

ahoj baby,vcera ma Kubo totalne nasral,pablb,manzel skoro skolaboval,ked ho videl,ako dava Ivane prachy na dovolenku s Bajzom,fuj,ja to asi prestanem pozeravat,ak sa po prazdninach nespametaju... 😠 ktovie,co chysta Silvia pre Kordiaka,nenastahuje sa ona do bytu Polakovcov???

egyptanka
17. jún 2011

@anelehka presne ako ked chcel dopriat Ivanke luxusnu dovolenku tak ju mal zaplatit len jej a Terezke a nie jej a jej amantovi s detmi. Az mi normalne zle doslo ... som si aj vulgarne ponadavala.

anelehka
17. jún 2011

@egyptanka ved aj ja som si ponadavala,vulgarne,on by tusim s nimi zil aj do trojky,keby mu to navrhli,pako 🙄

ma77
17. jún 2011

@anelehka Tak toto aj mna nas... jak je dal prachy debil 😀 😀 😀 😀 a minule ked od neho pytala sa mi pačilo jak ju odmietol a včera jej odnesie rovno pred nos 😠 😠 😠

eva7780
17. jún 2011

Ivana je riadna koza 😠