Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
13. dec 2008

teraz aspon aj ja mozem napisat ze som to sem uz pridavala o kordiakovej sestre.takze neskoro minkak. 😀

zuzitka
13. dec 2008

mamartinka ... neser tigra 😀 😀 😀

sak my vieme, ze je to tema panelak... ale si vsimni, ze sme aspon v kazdom 4 prispevku spomenuli aj panelak medzi tym balenim darcekov 😉 😉 😉 odpustis nam to???? pjosiiiiiim 😵 😵

idem si kuknut tu kordiakovu sestru, este som to nevidela 😅

leva
13. dec 2008

mamartinka,ved idu vianoce,tak nam odpusti,my uz sme ten vianocnej nalade,no pomozes si.

minkak
13. dec 2008

mamartinka aaale prosim ta,co si taka nabrusena tak nas bonzni-nech to vymazu 😉
a ja som tam dala video 😉 vies? 😉

leva
13. dec 2008

Inak baby,to je dobre nefer voci divakom ze ho stopli,mame rozpozerane a teraz toto 😠

leva
14. dec 2008

Mam Katku Brichtovu rada,tak sa tesim ze si tam zahra.

asitka
14. dec 2008

leva...a ja ju zas nemusím ☹ niekedy mi nevadí...ale niekedy, hlavne v pošte pre teba...no tak by jej capla... 🙄 ale uvidíme...aká bude... 😕

melory
14. dec 2008

leva akoze stopli?

minkak
14. dec 2008

melory pozri si ten moj prvy link 😉

melory
14. dec 2008

teda nieco som citrala, ale ziaden datum nepoznam...od...do

monkula
14. dec 2008

asitka, ani ja K.B. nemusím.... ten jej afektovaný súcit, a včera v tom aj taký je život, jak sa stále pateticky za hruď chytala, no by som ju ubila mokrofónom... 😅

melory
14. dec 2008

monkula...hihihi...este ze mokrofonom a nie mikrofonom...ved nebudte take zle na nu. taaak sa snazi.
ale tiez nie je moja oblubena...no uvidime ako to zahra.... mozno choroba z povolania a bude kordiaka lutovat.

monkula
14. dec 2008

že mokrofón... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A bude mu stále hovoriť, juuuj, to je strašné a aaa-ha 😀 😝

melory
14. dec 2008

ano, ano..podla mna ju aj preto vybrali, ze nik to tak nevie zahrat ako ona 😵

asitka
14. dec 2008

mon 😀 😀 😀

no veď to....a keď nohami preloží....neviem, či kordiak pochopí, že je jeho sestra 😀

melory
15. dec 2008

mne sa paci ta lucia - barmanka...ma dobry zivotny postoj....

minkak
15. dec 2008

caute kocky,kde ste 😕 😕 😕
pozerali ste?ja som teraz dopozerala,tak mi prislo fakt ivanky luto,ved si tu malu ani neuzije ☹
magazin som este nevidela,idem na to.....s kym to bolo?

asitka
15. dec 2008

a zajtra by malo byť stretnutie trinity a neo... 😀

ja byť ivankou...tak mamičku vyhodím....na drzovku...fakt.... 😝

minkak
15. dec 2008

no sa tesim na to rande 😀
aj ja by som ju vyhodila.....ta je trpezliva teda.....od rana do vecera..... 😠

asitka
15. dec 2008

ako je fajn, ked ktosi pomôže....ale toto už preháňajú...fakt...aj ja sa teším na randenie...ako to celé dopadne....

minkak
15. dec 2008

no prehanaju,nech sa mozme "rozculovat" 😀
a kordiak mal dnes dost..... 😅 ked sa lucii opytal ten kamarat mozem u Teba prespat? 😅

betka ina mrcha...dobre to zahrala no som ja zvedava.....

asitka
15. dec 2008

ja som tiež...a ako to bude s tým pokračovaním po novom roku?

minkak
15. dec 2008

asitka fakt netusim-asi pauza ☹

uz som dopozerala magazin----bolo tam kusok toho zajtrajsieho stretka......zuzana tam prisla aj s detmi 😉 😅 😕 😀

dadulka19
16. dec 2008

ja som tú Betu včera nestihla,ale snáď si ju tam znovu nenechajú 😝

minkak
16. dec 2008

dadulka dnes ma prist aj s vecami,takze nechaju 😉

leva
16. dec 2008

melory,ja som si tiez precitala ze od januara stop,aj mamartinka tu nieco pisala o tom presnejsie.

leva
16. dec 2008

melory str 95 😉

asitka
16. dec 2008

aj s deťmi,,,,???? no to bude ináč trápne...aspoň pre michala....že sa nechal takto nachytať od vlastnej ženy....
😕

mamartinka
16. dec 2008

ahojte panelacky.napisem vam neake casti.ak mozem.Pondelok22.12.(vianocny stromcek).Jarmila ma strach.Stretnutie so Strakom sa skonci fyzickym utokom.Karolovi sa opet dari,Angie zacina mat vazne problemy. Utorok23.12(Lukas).Situacia s chlapcekom a Angie sa vazne skomplikuje.Ivana urobila prekvapive rozhodnutie,Jakub neveri vlastnym usiam.tak tolko.