Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monline
1. okt 2010

@mihouk veru..aj imrov syn je o pár mesiacov starší ako môj a teraz ked ho ukázali, vyzeral len na tri mesiace..asi je to ťažké s detičkami

mihouk
1. okt 2010

@monline ja som zacala pozerat len v maji a myslela som si ze maly Davidko ma minimalne 6mesiacov, tak som bola dost soknuta ked som ho videla. Asi by som nemala au-pair k takemu mimcu a uz vobec nie anglicku, ved na to ma este cas. Ale sme kriticke, vidno ze sme maminy 🙂

monline
1. okt 2010

@mihouk však aj imrova žena vyzerala najskôr, že nevie do troch narátať, sedela k imrovi a hned po pôrode Angelika- učiteľka zo škôlky- začala robiť v kasíne a preto tá au-pair a hned angličanka..a stále chce Imra???
inak- mali by dať agátu k imrovi, intelektom sú si blízki 🙂)
noro sa hodí k angie
betka k maslákovi
dominika k michalovi
ivana k fábrymu
soňa k tomu majiteľovi, čo je s ním betka
dudko k lucii
igor k angelike
denisa k alici
hmmm..a koho ku kordiakovi? však pretiahol skoro všetky...a viem- oxanu ešte nemal 🙂)
a jakub k julke 🙂

mihouk
1. okt 2010

@monline no nie zle, ale to by bol poriadne nudny serial... iba s tym Fabrym nesuhlasim, lebo som nekriticka, mne sa paci a Ivanu nemusim, ona by si zasluzila Dudka nech ju podvadza, nech vie ake to je.
Inak vrcholny vykon som podala dnes a po roku som pridala dalsie fotky aj vdaka tebe 😀
Pockaj ako budu baby zajtra nadavat ked sa zobudia, ze sme tu vela popisali 😀 😀 😀

monline
1. okt 2010

@mihouk ja do tejto témy píšem prvýkrát, len nedávno som ju objavila a len asi týždeň si to tu čítam

monline
1. okt 2010

@mihouk pozrela som, krásny je Maxim 🙂 má toľko vláskov ako ten môj 🙂

zuzkat1
2. okt 2010

bre ranko🙂 neviem ako vy ale ja som sa na panelaku uz dlho takto nenasmiala🙂 noro s tym tibikem bol perfektny🙂 a dudko tiez .... este som sa hrooozne smiala na tej uputavke na pondelok ako chcela sona sex a dudko ju poslal k lekarovi🙂 no viem ze vy ju tu obhajujete...ale ja to beriem ako serial a vtipne to teda rozhodne bolo🙂 bez toho dudka si to ja uz ani neviem predstavit🙂

zuzkat1
2. okt 2010

@monline imrov syn na 3 mesiace? ved je 2x taky velky ako moja a moja ma 8🙂

eeevvvkkkaaa
2. okt 2010

Tak mne sa páčila Oxana, no včera ma sklamala, že odmietla Terezku.......

didiana333
2. okt 2010

davidko sa v januari narodil v seriali...už by mal pomaly sedieť...8mesiacov by mal mať,,,, 😀 a oni daju 3mes báááábo...
Otrasne sa to celé motá...a teda na konci ten párik ked došiel pozrieť byt... 😝 ja toho herca nemusíííííím.... 😅 škaredýýý je.... 😅
Maslakovi sa nedivím,že sa zlakol Angie...ked vidí tu jej odutu gambu,tak mu aj "hrebienok" spadne 😀
A Duškiho by som poslala do teplých krajín na Sinočkoinom mieste... 😠 no akože hento keby mi chlap povedal,ked ja mám chuť na sex...by šiel zbalený dolu schodmi.... 😀 😀 😀
A prečo nedoriešila Lucia to dvd-čko??? To je celé nedokončené,Natale sa za tu jej zlobu nič nevrati??? Divné....

Teda baby...
@monline
@mihouk ale ste toho popísali..... 😠 😠 😠 nemáte čo robiť po nociach???? 😀 😀 😀 😀 😀

zuzkat1
2. okt 2010

@didiana333 ako vies ze to babo ma 3 mesiace? to pisali niekde? lebo velky je aj na 10...sediet nesedi,ale ani kamoskin ako 8 mesacny nesedel....

zuzkat1
2. okt 2010

@eeevvvkkkaaa oxana chce prachy🙂 podla mna nic ine... dieta prachy nema🙂

eeevvvkkkaaa
2. okt 2010

no tá Dominika ako prišla do baru, vysmiata jak slniečko, až moc nápadné tam ísť, vtierka... že dopočula som sa že tu chodia samí fešáci..

weiya
2. okt 2010

@zuzkat1 aj ja si myslim, ide je len o peniaze, keby jej islo o jakuba ako o cloveka s ktorym chce byt, tak by chcela aj jeho dceru...

vejula
2. okt 2010

No baby fakt Davidko by ma mať 8 mesiacov a Imro ho uspaval v hlbokom kčoiku 😅 fakt na hlavu postavene.
Oxana ma nasrala ako sa zachovala, byť jakubom serem na nu... ale ked vydržal taki dlho pri ivane tak asi je rad týranym chlapom 😒
@monline dobre si to poparovala 😉

suzik77
2. okt 2010

@zuzkat1
@weiya
@vejula ved ja som vam hned pisala, ze oxana je ukrajinska stetka 😀 😀 😀 😀 😀

weiya
2. okt 2010

@vejula ja uz som videla ako raz mamicka v parku vytiahla rocneho chlapca z hlbokeho kociku, chudacik ledva sa ta mestit musel,vytiahla ho z kocika , obula mu topanky a maly zacal behat 😀 ale mne imriskov maly vobec nepripadal ako 8mesacny ale ako nanajvys polrocny chlapec 😒 fakt im to tam nejak s tyi deti nejde 😀

weiya
2. okt 2010

@suzik77 hej veru je 😀

miska1981
2. okt 2010

@weiya neuraz sa, ale podobas sa mi na betku, aspon podla tvojej foto 🙂 😅

berika
2. okt 2010

V poslednej dobe sa dosť s manželom na paneláku nasmejeme. väčšinou nás pobaví alica, má neskutočno dobre vymzylenú postavu. Ale včera s tou trávou si to dobre vymysleli chalani, pobavili sme sa. Michal a Fábry sú idioti, už ke´d len vidím tie ich hlavy je mi zle. A kordiak? Ten spadol chudák riadne na dno, ale som zvedavá čo bude s Angie, keď ju nechá Kordiak aj Maslák. Uvidíme.

zuzkat1
2. okt 2010

@weiya moja ma 8,5 mesiacov a velkost 68🙂 este ma aj kabatik ktory nosila ked mala 2 mesiace minulu zimu a teraz na nom ficime🙂 takze ten chlapec moze pokojne mat 8 mesiacov... podla mna co som z neho videla je vacsi ako moja🙂

zuzkat1
2. okt 2010

@weiya
@suzik77 suhlasim s tou oxanou... uz len ako sa tam promenaduje a oblieka sa hrozne vyzyvavo... a tupa chuda je... moze konkurovat angie...ale zas oxana sa v zivote nestrati🙂 co sa o angie povedat neda 😉

zuzkat1
2. okt 2010

@vejula som tu pisla weiyi ze moja aky je krpec... davidko je od mojej vacsi🙂 keby mi chcela byt v hlbokom kociku tak ju tam pokojne mozem mat este aj zo 2 mesiace... teraz ma 8,5 mesiaca🙂

zuzul1310
2. okt 2010

@mihouk Čaute kočeny, pozerať som neprestala a pozerala som aj včerajšiu čas, celkom normálna bola pre zmenu @monline super si to zhrnula, podľa mňa si tie páriky vyskladala dokonale.
@eeevvvkkkaaa Oxana sklamala aj mňa, podľa mňa ako písala @monline by sa Oxana viac hodila k Milanovi, ktorý by ju balil zasypával darčekmi a víkendami vo wellnese a potom by ju kopol do zadku.
@didiana333 plne súhlasím s názorom aj na Dušana aj na Luciu, ako tu bolo písané, Luciin charakter sa v seriáli dosť zmenil a Dušan zaobchádza so Soňou ako s handrou, by letel von oknom, resp. on dverami a jeho handry oknom, blb. (Má dobré zápoty, to mu neberiem, je to vtipné, ale keď je to na účet Ivany alebo Alice, ale voči Soni)
@weiya @miska1981 tiež som si zväčšila tvoju fotku, lebo som si v prvom momente povedala, že jéj Betka.
@berika Angie už veľmi nie je závislá na Kordiakovi....byt je jej, robí v bare a má asi dobrý príjem, dvojizbák z toho podľa všetkého zaplatiť zvládne, aj tak ho asi platí ona keďže Milan bol v base a teraz nemá prachy a aj tie čo má míňa s Natalou cez víkendy. Angienu postavu podľa mňa pokazili, ona nebola taká trafená od začiatku a ani taká naivka, myslím si že práve to potrebuje aby bola chvíľu s Lukim sama a spamätala sa a naučila sa žiť sama.
Ľutovala som ju veľmi keď pozerala to DVDčko, čo jej Denisa dala, také niečo by asi nikto nechcel pozerať, bolo to nechutné a aj Milan sa tváril divne, pochopil že zo svadby asi nebude nič a tým pádom ani z bytu a nakoniec zostane na ulici.
Lucia s Borisom sú úplne iní ako bývali, keď ju začal Boris baliť tak som dúfala že sa dajú dokopy , Boris mi pripadal strašne milý a sympatický a Denisu som neznášala a teraz zasa neznášam Borisa, je to totálny magor. Tá au-pairka ktorú tam dotiahol vyzerala maximálne nezodpovedne, tak som zvedavá.
Ten Imrov syn Dávidko v tom kočíku, to naozaj nezvládli časovo, to dieťa bolo malinké na 8 mesiacov, veď keď ho držala Angelika na rukách tak vyzeral tak na tri mesiace.
Super že sa objavila Mária s drobcom a s tými kočíkmi máte pravdu, tie sú tam na striedačku, nechápem prečo tam nepoužijú vlastný kočík toho ktorého dieťaťa, neverím že ona by kúpila dieťaťu taký kočík.... otras Ľutujem ju, že Filipova mama sa k nim dovalí o ôsmej ráno, by ma porazilo.
Egon vymýšla a chce okradnúť Ivanu o podiel z firmy, v tomto držím palce Ivane aby ju vyplatili, nech nezostane bez peňazí a rozhádaná s Jakubom, to si neviem predstaviť že by mu mala dávať na víkendy malú a byť s ním na nože, hoci nechcem vidieť tú sumu, ktorú bude Ivana dostávať od Jakuba ako výživné na Terezku.
Patrik je somár, presne pre takýchto sopliakov bola dobrá vojna, aspoň boli nútení dospieť (názor mojej polovičky, ale dávam mu za pravdu,niečo na tom je)
Na treťom budú nový susedia, uvidíme čo budú zač.
Som zvedavá na karavan pani Jany 😀
Párik Dominika Maslák sa mi spolu vôbec ale vôbec nehodia, dosť divný pár a najmä keď Maslák tvrdil že odkedy Angie pozná tak je do nej zaľúbený, akosi prirýchlo ho to prešlo a práve keď by spolu už mohli byť bez výčitiek.
Tak pekný víkend kočeny a naozaj ste toho strááášne veľa popísali, musím chodiť častejšie.


lussy23
2. okt 2010

Ahojte, Paneláčky. No vy ste toho teda popísali. Včera sa sestra dívala na film so Segalom 😝 tak som nevidela Panelák. Ale pozerala so mstaršiu časť s 22.septembra a všimla so msi jednu vec. Dominika prišla ku Betke a Betka že: ,,Čauky, katka" Scenárista sa akosi pomýlil 🙂

lussy23
2. okt 2010

@monline - kto je Igor? Inak Jakub by sa k Julke hodil aj mne. 🙂
@weiya - Mimo témy. Ďakujem za tie stránky, celkom m ito ide.
@didiana333 - Presne tak. Sú tam nedoriešené veci. Veď Lucka mala frajera a chodila na tenis a už to ani nespomenú.

eeevvvkkkaaa
2. okt 2010

možno som čudná, no ja mám Angie rada.

berika
2. okt 2010

@lussy23 A ja som si zas všimla, že tuším vo včerajšej časti Dušan zatvoril dvere na obyvačke, zavolal z detskej do kuchyne Patrika a zas boli otvorené dvere do obývačky, tak ich zase zatvoril, pritom tade nikto nechodil. Občas sa prihodí.
@eeevvvkkkaaa nemám konkrétne problém s Angie, ale prečo plače pri DVD, keď ona bola prvá kto podviedla

monline
2. okt 2010

@lussy23 pomýlila som sa, myslela som Borisa