Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mmonika
18. mar 2011

@atinka22 si to vystihla .. . 😒

inak vcera sa mi zdalo divneeeeeee ako sa Ivana s Michalom dohadovali ako to povedia Terezke ... a potom ju daju strazit pani Janke ,a ta jej zacne rozpravat ako ma mamicku v nebicku a ako sa za nu pomodlia ... 😒 😒 😒 a ta mala ako je ticho a nic nevravi...

zuzkat1
18. mar 2011

@katy2 tak to uz su naozaj nejake velmi divne pravidla v tej cirkvi...

zuzkat1
18. mar 2011

inak mne sa zda dost prehnane ako michal preziva zuzaninu smrt... hej je to tragedia,ale uz s nou nezil udajne ju nemiloval ... tak smutit ma to je logicke ale prehnal to...
a miska podla mna vobec nepochopila o com janka toci😀 podla mna sa bude pytat ivany a michala ze co to teta hovorila... mne tam ti michalovi synovia nechybaju... a je dost logicke ze byvaju u alesovych rodicov ked tam studuju...

len som nepochopila...terezka sa stratila alebo? ako to tam bolo?

mamartinka
18. mar 2011

No vcerajsia cast.Karol a Angie no koment.Karol a ruza NA 😀 😀 Typicky Karol ako vzdy.Emil da Dunca strazit Terezke.Imrisko duncovi vypluj to,vypluj to 😀 ako Terezku.Som zvedava ako dnes dopadne Imrisko z Janet ci ako sa to pise.Dudko a Pichlova 😀 Tie jeho hlasky.Toho mam rada obzvlast tie hlasky jeho 😀 A ta Miska a Pani Janka.Tak Michal nevie ako jej ma povedat o mamicke a Pani Janka hned spustila.Maminka je v nebicku a pozera sa teraz z nebicka na teba.Naucim ta taku modlidbicku a pomodlime sa za maminku.Tak Miska uz to aspon nezabudne.Som zvedava ako sa Michal zatvari ked mu Miska povie preco je mamicka v nebicku.A zaraza ma aj to ze Zuzana zomrela.Oni idu akoze pochovat prazdnu truhlu?Dobre to bolo povedane?To oni ani tie tela nehladali ci co?To naco vybavuju akoze pohreb a zbytocne idu platit za truhlu ked v nej nikto nebude.Aspon popol z nej mohli mat nie keby ju dali spalit.Nechapem fakt.A pohreb ma byt a Michal a nikto nic nevybavuje.A Dvojicky su u Alesovych rodicov a Ales sa ma o nich starat.Budu byvat z Alesom.

mamartinka
18. mar 2011

@zuzkat1 to uz potom neukazali kde Terezka je.Len dunco dobehol do baru a mal v papuli capicu Terezkinu.Imrisko Emilovi on ju zozral.Potom na Dunca Imrisko vypluj to,vypluj to ako Terezku 😀

zuzkat1
18. mar 2011

@mamartinka ja som to videla len potom jana vykrikovala z okna ze aha tam je terezka..akoze ju ukazovala miske a to uz bolo potom ako zmizla... a vraj nech ju emil nenechava s duncom.... tak nechapem... asi len ostala vonku stat, ze sa jej havo vytrhol🙂

zuzkat1
18. mar 2011

@mamartinka no pri leteckej katastrofe sa nie vzdy najdu vsetky tela... a ked sa aj najdu niekedy to trva poriadne dlho... je dost bezne ze sa pochova prazdna truhla ak je nezvestne telo

ma77
18. mar 2011

tak včera mi bolo divne ako pani janka kludne reagovala na to že kordiak sa u nich sprchuje čakala som väčši cirkus 😀 😀 😀 a ako povedala angie karolovi že idem obliecť lukaška on akože kde spal? ved len v tej jednej izbe sa kurilo kde oni vždy sedia pri krbe a maly spal v inej kde je zima ? nechapem 😉

mamartinka
18. mar 2011

@ma77 To som aj ja rozmislala kde je Lukasko ked len pri krbe boli a kurili.To ho dali niekde do tej studenej niektorej izby do zimy?Nora aj slahne ked mu Karlko vsetko drevo vykuri. 😀

ma77
18. mar 2011

@mamartinka no ved toho maleho ani ešte v tej serii neukazali už by som chcela aj vidieť ako vyrastol 😀 😀 😀

mamartinka
18. mar 2011

Dusky.Pocuje diskoteka na Sonicku a hned si ide holit nohy 😀 😀

lussy23
18. mar 2011

@mmonika - chlapci sa nechcú s Michalom stretávať, hnevjú sa, že ho načapali s Ivanoupri ,,telefonovaní"
@atinka22 - dúfam, že to neurobia!

lussy23
18. mar 2011

S tým Lukáškom je to divné 😲

jasminet
18. mar 2011

no, lukasko ma asi studeny odchov 😀

civediamo
18. mar 2011

🙂 dievčence vy to tu riešite akoby to bolo naozaj 😉 😉 ,,ale uprimne mna tiež zaražalo kde dočerta nechali toho malinkeho Lukaška???normalne som si myslela že som to asi nevidela cele a že ho nechali u Enginych rodičov,,,,,inak baby moj muž robi mimo Sk a ked bol doma tak ho to chytilo,že teraz ked mi vola vravi čo nove v panelaku 😀 a ja v domneni že sa pyta ako pokročili chlapci čo nam zatepluju barak som mu opisovali ich pokroky/nepokroky/,nechal ma to cele povedať a potom zahlasi"Ale ja som myslel ten serial Panelak!" 😀 😀 😀

mamartinka
18. mar 2011

@civediamo 😀

lussy23
19. mar 2011

Inak všiml iste si ako rýchlo pichli Dominika a Silvia Emilovi tú injekciu? zašl ido kúpeľne a ani nie po 5 sekundých vyšli 😲

mamartinka
19. mar 2011

@lussy23 No neviem ci mu to pichli.To vyzeralo ze ani nie.

lussy23
19. mar 2011

@mamartinka - divné, načo im bolo kukať sa na starecky zadok, keď majú doma takých fešákov? 🙂 🙂

mirabelke
19. mar 2011

Inak v utorok konecne zacina Keby bolo keby2

https://vimeo.com/21090628

tesiim

mamartinka
19. mar 2011

@mirabelke tu je stranka https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/keby-bolo-keby/ ty si to sem asi dala ze tam hraju herci z panelaka.

majina.b
19. mar 2011

@civediamo panelák ako panelák 😀

bola som na www. panelák.blog..... a tam diskutujúca rozobera narodeniny serialove s realné akého si herca, a akože si dovolili oslavovať v seriali teraz ked v skutočnosti ich má inokedy 😀

seriály treba brať z nadhľadom, ale su časti z ktorých sa pohne mozog.

civediamo
19. mar 2011

@majina.b alebo nieje panelak ako Panelak 😉

fuu a toto važne preberaju,niekto nevie taketo veci brat s nadhladom,,moja svokra napr.sleduje všetky možne telenovely potom mi to rozprava akoby sa to skutočne stalo a ja že aka zapletka ten život je neskutočny a ked zapotila tie mena tak mi docvaklo 😀 o čom je reč...

pipera
19. mar 2011

ja som sa raz smiala na mojej nebohej babicke este ako dieta. babicka zaspala este za sociku pri jednom filme, tam zabili jedneho herca. ked sa zobudila bol iny film, zhodou okolnosti v nom hral rovnaky herec a v druhom filme zil :D babicka s toho mala vtedy riadny chaos. teraz by sa asi riadne domotala so slovenskych serialov :D mne napriklad kym podvedomie preplo z panelaku na keby bolo keby mi to tiez trvalo ze co sa tam deje :D

mamartinka
21. mar 2011

Obsahy na tento tyzden Panelak 21.03 Pondelok(Postel) Michal malej Miške klame, presviedča ju, že mamička nezomrela. Imro chce osláviť prvý jarný deň zabíjačkou. Karol má problém. Panelak 22.03 Utorok(Trezor) Dušan chce ísť na Sonino stretnutie s Ondrom, jej počítačovým „nápadníkom“. Egon prichádza do kancelárie s veľkým trezorom. Janka je očarená trénerom zumby. Panelak 23.03 Streda(Kraslice) Pri Klárikinom pôrode sú doktori Bajza aj Fábry. Janka nájde na chodbe v paneláku mŕtveho muža. S malou Miškou sú problémy. Panelak 24.03 Stvrtok(Zub)Svetlana sa snaží s Patrikom intímne zblížiť. Dušana bolí zub, nechce navštíviť zubára. Pomôže mu Imro? Panelak 25.03.Piatok(Pohreb) Milan Kordiak ponúkne Ďusimu dobrý kšeft. Dušan odmieta ísť na Zuzanin pohreb. Michal Bajza má vážny problém.

maryah
21. mar 2011

fúha, už sa teším... 😵 😵 😵

eva7780
21. mar 2011

@mamartinka zaujimave,som zvedava,kto bude ten mrtvy muz 😕