Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
23. jún 2011

@aknaj ty máš dobrú pamať,ked si také pamatáš 😉
@mamartinka podla mna nie sú,ale ktovie 😕 či sa nemylim 😅

majina.b
23. jún 2011

@aknaj
Miška Bajzová čo som vygooglila , v prvej serii bola1,5 r. stará, no neviem koľko rokov to už ide asi 3??? , tak 4,5 -5
raz som čitala, že medzi sériami jej pridali 1 rok navyše, aby bolo oživenie serialu, tak potom by mala isť do školy v septembri, jedine ak by jej zle vychádzali roky, ale neoslavovala by narodky dnes.

majina.b
23. jún 2011

lucia- h.krajčovičová - kľudne nech ju zrušia, vedľa Imra pôsobí, že ma patent na rozum, okrem čárečky nič ine, ani tu blbu Angi nevyhodila 😠

egyptanka
23. jún 2011

nejak divne tato seria skoncila. Co vravite na Jakuba?

majina.b
23. jún 2011

@egyptanka
no Jakub to určite nezje /tablety/ aspoň v to verím, na druhej strane Ivana ako psychologička uplne zlyhala, ked sa posmievala Jakubovi v debte s Alicou a Julou, ked mu vracala peniaze

majina.b
23. jún 2011

NAJ herec tejto serie - Egon / matej landl..........nemal chybu

milanko /a. barta omladol a schudol, schudla i maurery

jajka78
23. jún 2011

no Jakub - Kobielsky tam asi uz nebude hrat, ani v uputavke na novu seriu nie je, a to vzdy byval.

ani_sama_neviem
24. jún 2011

@jajka78 co sa predsa len predavkuje liekmi? :O

lenocka23
24. jún 2011

baby, co znamena ze nova seria zacne "skor ako si myslite"..?

jajka78
24. jún 2011

@lenocka23 asi ju zacnu davat cez prazdniny
@ani_sama_neviem myslim, ze skonci na nejakej klinike alebo zeby sa predavkoval? ale nebude tam podla mna uz takto casto

sofokleska
24. jún 2011

jajka78 tak to by bolo super....lebo neviem čo budem pozerať,namam chut na nejaku turecku telenovelu ☹

majina.b
24. jún 2011

včerajší panelak bol zostrihaný a odvysielany inak, ako bolo avizované v obsahoch, najmä tam chýbal dialog medzi ivanou a jakubom
z obsahu - Ivana oznámi Jakubovi, že nechce peniaze a vysvetľuje mu, čo cíti k Michalovi

začnu bud 29,8 alebo 5,9 je to skor ako ked začina zimna štruktura vysielania

lussy23
24. jún 2011

Miška oslavovala včera len 5 rokov? Som si myslela že má už 6.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenocka23
24. jún 2011

@majdzy666 pouziva (poziva) pivo s otocnym vrchnacikom... 😝 😀 😀 😀 😉

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenocka23
24. jún 2011

@majdzy666 jooooj, dala by som si ten Radler... 😉 potom ale ostava len ta moznost ze je to prevteleny Chuck... 😀 😀 😀 😀 😀

egyptanka
24. jún 2011

zlaty bazant nealko co pijava je s otocnym uzaverom. To je 0.33

lenocka23
24. jún 2011

@egyptanka on pije nealko...????? sa mi nechce verit... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

egyptanka
24. jún 2011

@lenocka23 no divakov chcu obalamutit ze plju alko pivo, ale v rukach drzia nealko. Kedze som onoho casu robila pri potravinach tak tieto veci mam v oku.

zuzkat1
25. jún 2011

@majina.b ale aj skoncili skor ako zvykli... vzdy tahali az do vysvedcenia...

zuzkat1
25. jún 2011

baby vy si inak take detaily vsimate 🙂 ze ake pivo pije😀 ja som si pomaly ani nevsimla ze pije pivo🙂 asi bude nieco na tom ze som nevsimava😀😀😀