Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzkatko
19. jan 2014

@katy2 ved toto 😀 dufam že bude taký prispaty ten Malý ako bol aspoň sa na ňom zasmejem

eva7780
19. jan 2014

@zuzkatko na Mariu som aj zabudla 😅 on si nasiel zenu s dvoma detmi,pisu to v linku co som dnes pridala 🙂 Do Paneláku sa nasťahuje doktor Filip Malý so svojou rodinou - novou manželkou (Lenka Barilíková) a jej dvoma pubertálnymi deťmi Rebekou a Ondrom.

kika423
19. jan 2014

Kočky a tá Viola čo ju spomínajú v upútavkách? Tá bude tiež bývať v paneláku? Ale kde keď sa tam nasťahujú Inči s Jogim a doktor Malý? 🙂

hasleerka
20. jan 2014

tak ako paneláčky, kukali ste???? ja nie bo som bola v divadle na radošíncov ... a koho tam nevidím, hral tam Bajzov najstarší syn a jeho opatrovateľka BAška ... dúfam že zajtra doobeda opakujú a budem kukať

ssisska
20. jan 2014

Ja som sa tesila len na ten serial Dedictvo,ale bude az od buduceho tyzdna 😠

marthuska
21. jan 2014

@hasleerka pozerala som, ale ta nova znelka... Otras. Opakovali dnes o osmej, stihl som to ledva ledva 😠

ewwe
21. jan 2014

baby dlhsie som nevidela panelak, ale vcera som pozerala a ako je mozne ze janco presiel do inci a jogiho bytu? oni tie spojovacie dvere nezamurovali uz davno? ci ich znova vyburali?

katy2
21. jan 2014

@ewwe tiez som sa nad tym pozastavila...

nadhera
21. jan 2014

@ewwe
@katy2 proste Houdini a Copperfield v jednom 😀

graceful9
22. jan 2014

@ewwe
@katy2 po leseni 🙂

katy2
22. jan 2014

@graceful9 ok, ale to mali otvorene okno doma?

hasleerka
22. jan 2014

presne po lešení ... aj ked nechápem že prečo je tam ešte stále, ved dom už je akože zateplený ... a hlavne že Pat a Mat už robia inde ale furt lozia po dome...
inak ryšavú tam nemusím, aká macherka sa robí ... to je úplne trapné ako zastupuje masláka ....

ewwe
22. jan 2014

@graceful9 dakujem za odpoved, ale hlupost teda riadna je to

anelehka
22. jan 2014

ahoj,tak neviem,cim je tato seria lepsia ako minule?je sice na zaciatku,tak sa dufam rozbehne,lebo zatial sama traposina.Ivana akoze byva s Kubom,ako taka podnajomnicka,.trapas.Dudko aky sportovec....a ti dvaja brigadnici,kde davaju okrem penazi aj vysluzku v podobe klobas,tlacenky atd.?No a totalne trapnu postavu dali Farkasovej,ze vsetko riadi za Marcela a ta trapka Nataly,ja byt na jej mieste chytim ju za vlasy a von,je tam jak taka mala chuderka utlacana...a keby sa Maslakovi nepacilo,dovidenia....nemuseli tam dat znova Studenkovu nemam proti nej nic,ale nehodi sa tam.Egon sa vychvaluje aky je podnikatel a tych dvoch fuserov tam plati za co???Na tom leseni preraba tisice eur,ved za kazdy den musi platit...no a Danica a Karol,urcite sa im podari usetrit 3000€,mozno este viacej,ved oni su jedinecni... 😀

mamartinka
22. jan 2014

@kika423 ano ta Viola bude doktora Maleho manzelka a budu byvat v byte Slusnych.Slusny uz tam nebudu.

mamartinka
22. jan 2014

@monika15 Dakujem 😉

kika423
22. jan 2014

@mamartinka Ahaaa, tak potom to do seba zapadá 🙂

graceful9
22. jan 2014

@katy2 asi 😀

lenka3007
23. jan 2014

No Studenkovu si teda mohli odpustit... 😒

monika15
23. jan 2014

@mamartinka chyba mi v panelaku....
ta baba taka bleeee :(
a ta Natali no akoze neviem..... co neni snim....

m_ij_ka
24. jan 2014

no Studenkovú by si mohli teda odpustiť, je nechutná s tým jej výrazom 😝

mamartinka
24. jan 2014

@monika15 kto ti chyba v Panelaku a ktora baba je bleee.

mamartinka
24. jan 2014

Baby pozrite si foto kto bude namiesto Maslaka. http://www.cas.sk/clanok/271098/nahrada-za-masl...

monika15
24. jan 2014

@mamartinka maslak 🙂))
a ta jeho zena co porodila dvojicky ;)

mamartinka
24. jan 2014

@monika15 Kristinu myslis.Uz viem.

mamartinka
24. jan 2014

http://zivot.azet.sk/clanok/15870/zemetrasenie-... Dolu je aj foto novej rodiny Filipa Maleho namiesto Slusnych.

hasleerka
24. jan 2014

a nepochopila som čo robí Ivana, celé doobedie je v byte a teraz chce robiť asistentku