Slnečná clona do auta na sklo s UV filtrom. Najlepšia?

ma76
14. apr 2009

Prosim poradte...dakujem 😎

cimika222
14. apr 2009

no tak toto by aj mna zaujmalo

ma76
autor
15. apr 2009

Nikto??????????

eimiky
15. apr 2009

Neviem ktorá je s UV ale také čo predávajú tie obrazkové nič netienia, takže to je asi zbytočné kupovať.Uv to možno bude mať ale tieniť to sasi veľmi nebude,My máme originál v aute také čierne a tie sú ešte celkom ok ale fakt najlepšie je zaseknúť plienku do okna 😉

dosa
15. apr 2009

...zo zaciatku som aj ja nosila plienku na okne 🙂 a potom som kupila v autopotrebach tu klasicku ciernu - v jednom baleni su dve a obidve ich mam nacvaknute na jednom okne - kedze jedno mi bolo malo na dlzku... a nie som si ista - uz to bolo davno, co som chodila do skoly - UV prenika aj cez sklo??? mam taky pocit ze nie - takze na okno do auta by stacila aj takato "obycajna"...

inak - v niektorych servisoch, alebo aj autopredajniach maju na okna aj take akoby roletky - to moze byt tiez dobre...

tilly
15. apr 2009

tie roletky sú super, ale treba ich originál na typ auta a tie sú drahé, ja mám takú univerzálnu a tá je na dve veci... tiež som používala buď plienku, alebo dve clony na jedno okno...

katy1979
15. apr 2009

sklo neprepustí uv ale myslím ze ho maju aj tie clony. horsie je ze vobec netienia alebo fakt minimálne.
plienka je zatial najlepsí vynalez.

ma76
autor
15. apr 2009

Dakujem,inak ja jazdim zo ,,zaseknutou plienkou" 😎 asi tak...,ale drahemu sa to nepači,že chodim ako kočovnik...ale mala je spokojna a to ma tešiii 😵

cessy
16. apr 2009

aj u nas ide jednoznacne plienka...clony som vyhodila do kosa...su na nič... 😠

hamimami
21. mar 2011

aj my mame obycajne clony s mackom pu a prepustaju slnko, malej svieti do ociek tak ci tak....neviem ako je to s tymi kvalitnejsimi

pia22
22. mar 2011

Mna zaujali znacky Jane, su hrube a z jednej strany cierne, ale tiez by ma zaujmali vase skusenosti. Tie obycajne sietkovane su totalne nanic.

liv1
22. mar 2011

Som rada že ste prispeli do tejto témy, som na ňu práve natrafila a aspoň nevyhodím peniaze za tie obrázkové clony ako tak čítam. Tak ďakujem 😉