Slnečné clony do auta

tonita
7. apr 2009

Ahojte,
neviete mi niekto poradit, kde by som kupila taketo clony do auta v Ba? Dost surne ich potrebujeme. http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
Vdaka za vsetky rady-nemusia byt macko pu

beruska2x
7. apr 2009

koukni na pumpe, v autosalonu nebo objednej pres net, maji je skoro na kazdym obchode s detskejma vecma...

tonita
autor
7. apr 2009

ja viem ,ze sa to da objednat aj cez net len my to potrebuje dost skoro...

jahodka11
7. apr 2009

tonita, nam kupila moja sestra v tescu

sirinka
7. apr 2009

a co takto tmave folie na okna? z vlastnej skusenosti viem, ze je to ovela praktickejsie...a ked uz tie clony, tak iba cierne...tie obrazkove netienia skoro nic.

peta.cz
7. apr 2009

V OBI,Globusu a spol. v každém hypermarketu je mají..PS: Máme přesně tuto (jen obrázek je Nemo), docela stíní, není totiž úplně průhledná, ale spíš to je taková jako propíchaná folie (to neumím popsat). Ale jinak je lepší si ty clony "osahat" a vyzkoušet, plno clon bylo opravdu průhledných a naprd, takže jsme nakonec dali raději víc peněz, aby to aspoň trochu stínilo..

katynaa
7. apr 2009

muzu potvrdit, ze vetsina tech clon je na nic ... 😠

zelmirka1
7. apr 2009

my mame folie na sklach na aute a nie je to veru nic moc. Takze tiez budem hladat clony.

eimiky
7. apr 2009

zelmirka1 pridávam sa k tebe folie su pekne na prd.. my ich na jedno aute máme a na druhom nie a je to skoro to isté...

sonik05
7. apr 2009

tonita: na mimibazaru, když zadáš do vyhledávání "sluneční clona", tam jich je spousta. Ale dle mého jsou taky na nic, máme je taky a stejně dávám do okýnka plenu.

sirinka
7. apr 2009

baby tak ja neviem, ake folie mate, my tie najtmavsie a nie je nic vidiet dnu a ani slniecko nijako neobtazuje malu 😉

katynaa
7. apr 2009

sonik05 - presne tak, neni nad obycejnou hadru - te se nic nevyrovna.
holky - ty clony jsou moc krasne ( medvidek pu, mickey mouse) ale bohuzel neplni ucel. ja byla taky zklamana, nastesti jsem tenkrat mela u sebe plenku ( a ne moc flekatou 😎 ) a byla pohoda....

berenika39
8. apr 2009

ahoj, v pátek jsme clony v zoufalství koupili na pumpě za 15,- káčé a dneska vyhodili. Nestíní, sluníčko svítí jako by tam nebyly. Tak tudy cesta nevede. Nevím, plenka zavřená do okna je nejlepší.

eliotka
17. apr 2009

Holky, a máte někdo natónovaná skla, jste s tím spokojené?

zelmirka1
17. apr 2009

natonovane skla su slabe vobec to netieni a slnko svietilo malemu do ociciek...

many
17. apr 2009

holky my koupili v tesku a taky prosvítají,jsou barevný,ale prý to dělají i černý 😒 nejlepší je fakt asi ta plína

kacka.va
17. apr 2009

my zkusili bílou od Aralu a je to úplně na nic. Takže buď nic a nebo plína. Ještě zkusím nějakou černou clonu, protože přes plínu malá nevidí ven.

martimarti
17. apr 2009

Kačko, tak to můžeš ušetřit, protože černá propouští slunce a nechrání před sluncem ani náhodou.

many
17. apr 2009

jo,jo taky mi to bylo řečeno o těch černých 😒 takže nechám ty barevný a pak přinejhorším dám tu plínu a bude koukat na druhou stranu 😀 😀 😀

ingulka
21. apr 2009

tak to ste mi usetrili peniazky 😉 akurat som sa chcela po nejakej clone porozhliadnut 😉 dik

sirinka
22. apr 2009

tonovane skla su iba na dobry pocit...inac nepomozu 😉
nam sa lepsie osvedcili cisto cierne clony oproti tym farebnym obrazkovym, ale ani jedno nie je nic moc...

janna_1
22. apr 2009

aj ked mame na aute tonovane skla, tak sme dali nalepit pred tyzdnom folie a ja mam s nimi dobru skusenost. nie su totiz folie ako folie (to je to iste ako keby ste porovnali mercedes a skodovku), je nutne trosku zainvestovat do kvality. na maleho vobec nesvieti slnko a v aute je podstatne chladnejsie ako bolo bez folii a nehovoriac o tom ze zachytia 99 % UV ziarenia.
tie obrazkove clony som mala aj ja doposial a su podla mna nanic a zavadzaju vyhladu pri soferovani ...

aponchie
22. apr 2009

sme koupili na pumpe tenkrat z nouze nejake zelene s pejskama snad do 90kc dve a super stini vic jak medvidek pu toho jsem teda puvodne chtela,ale prosvita hodne

garfie
22. apr 2009

ja si nejsem uplne jista, ze cerna propousti slunce, tady v Japonsku se vsichni proti slunicku strasne chrani, nosi dlouhe rukavice, slunecniky a tak-ale vsechno cerne!!!

onlika
23. apr 2009

suhlas s garfie, cierna je preto cierna, ze absorbuje vsetko ziarenie a biela je preto biela, ze vsetko prepusta 🙂. Tolko trochu fyziky 🙂. My mame farebne clony, dostali sme ich zadarmo ku kociku, nieco zatienia, ale vacsinou mi slnko svieti tak, ze je to okolo clony alebo zozadu a tam mi manzel nedovoli clony upevnit. A na zadnych oknach sa uz tiez stazoval, ze nevidi

yasmina
23. apr 2009

my sme dali na zadne okna cierne folie a neprepustaju nic... 😉

dzanka3
23. apr 2009

no tak my mame vzadu tiez cierne folie a malemu svieti az moc!!!a to mame ozaj cierne folie - dnu nie je vidno...na prednych oknach bola taka slabulinko cierna folia, ale kedze sme uz 2x platili za ne pokutu - z prednych okien isli dole 😠 ☹

tiez sa chystam kupit clony 😵
len neviem ci taketo alebo tie druhe???
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5580983
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5580917

reynocek
23. apr 2009

dzanka3: doporučila bych ty druhé (3 kusy). Koupila jsem je asi před měsícem a velká spokojenost. Ty 2 sluneční clony samostatně příliš nestíní, ale když přidáš tu neprůhlednout, tak slunce opravdu na malého nejde. Jen máme větší okna u auta, takže bych využila i dvě balení. Ale řeším to přidáním plenky, když je třeba a zatím super. Tak často jsem ji nevyužila.

yasmina
23. apr 2009

dzanka my sme to objednali pri obj. auta nerobilo sa to dodatocne a je tma nic neprechadza....ja skor riesim dilemu ze dam este namontovat vnutorne roletky na zadne okna lebo drobce maju kinetozu a ked budu roletky zatiahnem a nebudu cumakovat vonku a nebude im zle...az na tu cenu 😒 200eur

dzanka3
23. apr 2009

reynocek dakujem a prosim ta ta cena? oplati sa to objednat? ci ist kupit do obchodu? ja nemam paru co to stoji v obchode... 😅
a ja asi vsetky tri ks dam na stranu kde sedi maly - ved mne nevadi ked na mna svieti ...len aby to nedocahoval 😉

yasmina mi mame tu roletu vzadu ako sucast auta - tak ked svieti zozadu dame hore roletu 😵

yasmina
23. apr 2009

dzanka a je to dobre ze? ale ja chcem aj bocne 🙂 🙂 🙂