Slnečné okuliare Eclipsy. Kde nájsť predajňu?

tamia
14. nov 2008

ahoj,

malej som kúpila slnečné okuliare značky eclipsy a zlomila sa nám bočnica. predajca nám povedal, že jemu sa to nechce objednávať tak pátram po nete, ale neviem nájsť predajcu, velkoobchod s týmito okuliarmi. neviete náhodou...? Poradte prosím, neboli najlacnejšie a sú veľmi pekné tak by som ich rada dala opraviť.
Ďakujem vám krásne!

bubba
14. nov 2008

ahoj tamia,presne tento isty pripad som riesila minule.su to jedine slnecne,ktore siedia mojej malej,zlomila sa usnica tak som s tym isla do repdajne ze co s tym...ze to sa opravit neda(mi tvrdili hned z fleku).tak som im povedala ze nech zavolaju do tej firmy co ich vyraba a opytaju sa ci maju take usnice k dispozicii.nakoniec bol i ochotni mi este aj zavolat kolko to bude stat a podla toho sa mam rozhodnut ci kupime nove alebo iba usnice.tak mi zavolali ze to bude stat 70,-aj s robotou bola som milo prekvapena ze ako lacno to nakoniec urobia 😉 😉

bubba
14. nov 2008

inac to je ale ochotny predajca,ze sa mu nechce objednavat.ja byt tebou tak kluedne zajdem aj do ineho obchodu kde ich predavaju,vysvetlim,ze ten a ten bol neochotny a ze preto sa obracias na nich s prosbou 😀 😀 zaujem o zakaznika je velmi vysoky verim tomu ze dakto ochtony sa najde 😉

tamia
autor
14. nov 2008

bubba,
diky 🙂

penelope2066
14. nov 2008

tamia-suhlasim s bubou.robim vo VO optickej firme a zaujem zakaznika je v tejto dobe velmi dolezity kedze je tych optik ako maku.Tieto slnecne okuliare sa dodavaju do viacerych optik,takze verim,ze ked ich par obides najdes taku co ti vyjde v ustrety 😉