Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

adina22
29. mar 2009

no zvladam ako sa da...moji rodicia obaja pracuju,takze domacnost je na mne,samozrejme aj varenie.Cas pre seba velmi nemam,kedze oni su v praci od rana a prichadzaju vacsinou az vecer ked uz ukladam malu spinkat.Ale su dni a dni,ked niekedy Natalka dlhsie poobede pospi a ja mam vsetko hotove,tak si ho najdem (ako dnes 😉 )robila som si manikuru,pedikuru a vytrhala obocko 😀 No a ked nahodou potrebujem nieco vybavit,alebo so sebou k dr,tak strazia na striedacku raz dedko,raz babka 😀

adina22
29. mar 2009

angua suhlasim,ja som to utala hned po tom prvom rande 😀 Ja beriem net a rozne tie zoznamky tu s dost velkou rezervou,toho praveho tu urcite nenajdem.A to prve rande bolo take nemastne neslane a nestoja mi taketo stretnutia za to,aby som zhanala niekoho k male a tak.Ako pises ked to ma prist,tak to pride...a ked to raz pride a ja ho stretnem 😀 😀 tak budem vediet,ze je to ON. 😉

zuzkafuny
29. mar 2009

Terka 😉
chcela som sa opýtať to isté... Až niektorá z vás žije sama, akoto zvládate???

yukki
29. mar 2009

Zuzkafuny normálne. Občas by dobre padlo, keby bol niekto poruke, ale keď nie je...všetko sa dá zvládnuť, aj keď na úkor voľného času a záľub.

zuzkafuny
29. mar 2009

a po finančnej stránke...???

danielkapo
30. mar 2009

Ahojky

no to je pocasie, idealne na spinkanie....simonka uz hajinka 😅
Terka, Zuzka neviem si predstavit byt sama, teda zit s malou sama, bez rodiny....financne by sa to asi ani nedalo, bez vydatnej podpory rodicov....ja byvam s rodicmi a surodencami v 4izb.byte....trosku tlacenka, ale da sa. A nasi stavaju domcek, takze cca do dvoch, troch rokov sa odstahuju a byt ostane nam so sestrou....takze otazka byvania tolko. Aj z emocionalnej stranky je to dobre, mam sa s kym porozpravat, u nas malokedy je ticho, co mne osobne vyhovuje 😀 a to uz nehovorim o tom, ze aspon Simonka vidi aj model rodiny, dedka zboznuje, aj on ju....a mojho brata mladsieho berie asi ako surodenca 😅

cherries
30. mar 2009

ahojte tak to pocasie je tak akurat na choroby a migrenu , suhlasim s danielkou ze bez rodiny si to neviem predstavit kedze ja mam len jedneho surodenca tak aspon tlacenka nie je a financie to by som si tiez nevedela predstavit ako by som pokrila vsetky vydavky bez pomoci nasich , sem tam aj babky nieco daju a aj krstni rodicia funguju 😀 Tak a ja som chora ako pes tak sa idem liecit aspon ze mi mali haja uz 🙂

cherries
30. mar 2009

Prajem pekny dnik

danielkapo
30. mar 2009

cherries skore uzdravenie... 😉 migrena?

cherries
30. mar 2009

danielka - migrena uz 3 den na ustupe , nie dutiny , hrdlo a nevladzem vsetko ma boli ☹

zuzkafuny
30. mar 2009

fu... 🙂
díky 🙂 som povzbudená 😀 😀 😀

angua27
30. mar 2009

ahojte,

aj ja bývam s rodičmi a sestrou. v 3-izbovom byte sme piati. ale pohoda, aspoň je sranda. chcem sa však do 2-3 rokov osamostatniť. 😉

suzica
30. mar 2009

ja byvam u starej mamy, syn je hiperaktivni, neustale sa hadaju... idem sa z toho zblaznit ☹ fakt niekedy cytim ze mi sibe 😠

terezka044
31. mar 2009

ahojte no ja idem akurat do skoly

ja budem byvat s rodicmi.. mamka je uzasna, brat prespi doma par krat do tyzdna, inak je vacsinou u seba doma (ale on je v nitre a my v bratislave, a tu v BA ma pracu, tak preto), ale otec... cholericky neuroticky nervak, s ktorym sa neda rozpravat. akoze ja ho mam velmi rada ale zit s nim nechcem ☹
dufam, ze sa odtialto dostaneme o dva roky, sice neviem kam a za co..ale dufam

sorrelia
31. mar 2009

Ahojte, malo casu mame momentalne, tak som sa dosatala k PC az dnes...
Ako sa mate dievcata ??? Ako narabate s jarnou unavou ???
Ja mam skveli recept na jarny detox 🙂 😉 ...

Terezka

akoby si o mojom otcovi rozpravala 😀 ... moj otec to iste...
hmm, a neboj ked pan Boh chce aj motyka vystreli 🙂 😉

terezka044
31. mar 2009

🙂 🙂 🙂

adina22
31. mar 2009

sorrelia - sem s tym receptom 😀

danielkapo
1. apr 2009

Ahojte...
no konecne sme sa prebudili do krasneho slnecneho dna 😵 to je jar, dievcence 😵 😵 😵 huraaaa 😀

jakoubka
1. apr 2009

ahoj,
já jsem také svobodná maminka,tak si vás občas čtu 🙂

terezka044
1. apr 2009

jakoubka ahoj tak sa pridaj k nam 🙂

danielka dobre ranko, u nas je zamracene 😀

jakoubka
1. apr 2009

terezka044-děkuji 😉

Máte také některá hezký vztah s otcem vašeho dítěte jako já?

danielkapo
1. apr 2009

terezka to fakt? skodaaaa, tuje nadherne 😵
jakoubka vitaj 😉 ja osobne nemam ziaden vztah s biologickym otcom mojej malej....a dobry vztah tu ma asi angua a terezka, neviem...vsak ony sa vyjadria 😉

terezka044
1. apr 2009

jakoubka my sme teraz v takej rovine, ze sa snazime byt spolu.. ale neviem, mame uplne ine priority v zivote a pochybujem, ze nam to bude klapat. (boli sme spolu 2.5roka predtym). uvidime no. kazdopadne, len kvoli tomu, ze budeme mat babo, s nim nebudem.
ale myslim, ze aj potom budeme mat dobry vztah, dokazeme spolu vyjst.

vy mate aky??

a inak vacsina co nas tu je, tak baby sa s byvalymi moc nerozpravaju, a nedivim sa. niekedy je lepsie prerusit kontakty 😉

jakoubka
1. apr 2009

terezka-tak bývalý se se mnou rozešel po 7,5 letech ☹ ,když měl malý rok.
Ale vycházíme spolu pěkně,hlavně kvůli Kubíkovi 🙂 Na všem se domluvíme,každou středu odpoledne si ho bere a v sobotu i přes noc 🙂

Teď mu jen nemůžu odpustit,že si začal s mou známou 😒

taky si myslím,že bych s chlapem nebyla jen kvůli tomu,že máme nebo čekáme dítě.Byla bys nešťastná a dítě potřebuje šťastnou mámu 😉
Ale i tak ti držím palce,třeba Vám to fakt vyjde 🙂

danielkapo
1. apr 2009

terezka, on je este tiez asi dost mladucky, vsak? mozno casom vam to bude fungovat lepsie...uvidis 😉 a este som chcela, na to, kolko mas rokov, mas celkom spravny postoj k zivotu...fakt drzim velmi palce 🙂
jakoubka, maly je chutnucky

jakoubka
1. apr 2009

danielkapo-děkujeme 🙂
I Simonka je hádherná holčička ,má krásná očka 🙂

terezka044
1. apr 2009

jakoubka to ma mrzi ☹ zasluzis si niekoho lepsieho. aj ja vam moc drzim palce!! 🙂

danielka, je velmi mlady, preto to hned neberiem tak ze to nepojde... ale ak nepojde, tak sa nic nedeje. je tu este vela chlapov, a nebudem sa trapit s niekym, s kym nie som stastna 😉 tak uvidime jak to bude fungovat.
a dakujeme 🙂 🙂

jakoubka
1. apr 2009

terezka-jůůůůůůů,ty jsi krásná baba 😉

Nechám to osudu,jestli nám někoho přivane 🙂

terezka044
1. apr 2009

jakoubka 😅
kukam prave fotky - maly je fakt zlatuckyy 🙂 uplne po tebe 😀

jakoubka
1. apr 2009

jj je to andílek ,ale s velkým ďáblem v těle 😅
děkuji 🙂