Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

mirka414
28. dec 2007

ahoj smejuska ani my sme neboli zosobaseny a navyse moj bol svajciar takze nam to islo cez dva staty co je katastrofa.aj moj napisal cestne prehlasenie ale chybalo nam tam apostile razitko tak nam to neuznali a tak sa malinka narodila a v R.Lnemala ziadneho otca 😠 😒 iba pre jedno hnusne razitko...ale potom sme vo svajciarsku na konzulate spisali jeden papier obaja podpisali a odniesli na matriku a bolo to.u teba by som sa hned teraz isla spytat na matriku...

smejuska
28. dec 2007

dakujem

smejuska
28. dec 2007

no ved tiez ma to napadlo teraz medzi sviatkami a este k tomu v termine, dokelu... pojdeme sa opytat, dakujem za odpovede

julia225
28. dec 2007

smejuska, chod na matriku, podpisete prehlasenie ale este pred porodom.... aby malo babo jeho meno uz v porodnici, ak to nestihnete tak bude mat tvoje a potom ked pojdete po RL tak podpisete ze suhlasite aby sa volalo po priatelovi... 😉

sofik
29. dec 2007

No radsej to spravte pred porodom pretoze mi sme to nestihli a mala sa volala po mne a ked sme po mesiaci prisli na matriku tak s nami spisali cestne prehlasenie a volala sa po tatinovi.

nomisek
29. dec 2007

přídávám se k holkám..... Moje máma pracuje na matrice, takže vím, že je také nejlepší přijít hned před porodem 😀

mirka414
29. dec 2007

dievcata ako budete travit silvester?

nomisek
29. dec 2007

já opět doma s našima. Jelikož s malou nikam jinam nemůžu. A dokonce to vypadá, že půjdu spinkat už v deset 😅

julia225
29. dec 2007

nomisek... aj ja, prve mi volal malej otec... stratil som mobil, tak nevolaj,lebo sa mi nedovolas.... 😒 nieze by som mu isla volat, ale zosmuutnela som 😔

mirka414
29. dec 2007

julinka to je vsetko?grobijan jeden ani stastny Novy rok,ani nic podobne...? 😖 viem ako to boli 😢 drz sa si nasa neboj a my ti prajeme krasny novy rok a aj tvojej malinkej princeznej 😵

julia225
29. dec 2007

aj tebe anjelik!!! 😉 a celej rodinke... on je chori, nezastavam sa ho, viem aky bol jeho osud... ale mohol mt vsetko co chcel(rodinu) a zvolil si to druhe.. boze... revala by som na cele hrdlo dade do hory... aby sa mi ulavilo... 😢

mirka414
30. dec 2007

julinka choroba ho neospravedlnuje prave naopak by si mal zvazit a zit inak,vazit si stastie co ma...krasnu zenu a nadherne dieta co viac clovek potrebuje?

julia225
30. dec 2007

ja viem, ale chorobou myslim jeho zavislost... mam uz za tie tri roky tolko prestudovane o alkoholizme... oni si neuvedomuju, ze robia nieco zle ba co viac su nahnevani na cely svet, nevnimaju ze su sebci... musia prestat aby si to uvedomili, ale preco zacal zas... som si bola na sto pro ista, ze budeme uz tentokrat stastni... no ale na lasku treba dvoch, teda za jeho lasku k nam by som dala ruku do ohna, ale jednoducho nezvlada to... ale jedna prehrata bitka nic neznamena, on ten boj raz vyhra.... a desinka mu bude vzdy dcera...
hnevam sa ale co vzmozem... jedine co mozem je prosit Boha, svtych a anjelov nech ho ochranuju a navedu na tu spravnu cestu.. Pab bozko ma riadne skusa... 😖
pekny dnik vsetkym... 🙂

nomisek
30. dec 2007

julia nesmutni..... ale já se nyní přesvědčila, že je lepší si normálně sednout a pohovořit o všem co nás trápí.... V mém případě to bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat, ale nakonec, žádný výsledek, asi jsem to s tím povídáním přehnala 😢 Je to sice těžké, ale zvládneme to, ne???? Vždyť mi ženy musíme vydržet mnohem více, než to chlapské pokolení, ne???? 😎

smutnucka
30. dec 2007

ahojte....dalo by s apovedat ze aj ja som slobodna mamicka ☹ tatino nasho buduceho miminka sa uz na nas pozera z nebicka ☹

mirik
30. dec 2007

☹ ☹ ☹

nanyka
30. dec 2007

smutnucka: to je ozaj smutné, môjho drahého tatino sa tiež nedožil jeho narodenia..musíš byť silná, držím pästičky 😨

smutnucka
30. dec 2007

my sme sa nad to nejako povzniesli len to ze sa to stalo v polovicke tehu..☹ ale nevadi zivot ide dalej 🙂 🙂 musi ist....mam podporu u mamy mojho priatela a to ma najviac tesi🙂

julia225
30. dec 2007

smutnucka 😢 😢 😢 😢 😢 😢 vela sily, este ked sa narodi, to budes mat asi tazke... myslime na teba... 🙂

nomisek
30. dec 2007

smutnucka, tak to je mi líto 😢 -A ¨jak to zvládáte?

mirka414
31. dec 2007

ahojte dievcata mate niektora zasnezene sviatky?my byvame vo svajciarsku a zatial nic nemam ani jednu fotku so sniezkom ☹ a to mi este robi naschval,ze ked som bola doma na sk tak napadal sneh vo svajciarsku a ked som bola vo svjciarsku tak napadal na slovensku 😠 😠 ...ja chceeeeeeeeeem sneh!!!

nomisek
31. dec 2007

mirko, já bydlím na Vysočině v ČR a sníh tu máme skoro jako jediný v republice, tak přijeď te k nám 😀

mirka414
31. dec 2007

okej sadam do lietadla a letimmmmmmmmmmmmmmmm 😀 .chcem toho tak vela_iba trolilinku snieziku 😢

nomisek
31. dec 2007

tak váš tedy očekáváme....... Přejeme moc krásný silvestr a krásnější nový rok 😀

siduska
31. dec 2007

Ahojky dievcata, tak uz mam pocitac svoj vlastny, ten uz muzovi nedam, takze uz tu mozem travit s vami veceri -o).Teraz ideme oslavovat silvestra, takze vsetkym prajem stastny Novy rok.Drzte sa divecata 😉

smejuska
1. jan 2008

Tak sme to nakoniec stihli este na Silvestra doobeda, papierik podpisany, len babatenku sa stale nechce na svet 😅

mirka414
1. jan 2008

siduska super tesim sa ja tu budem zasa mozno menej chcem si ist najst nejaku pracu popri malinkej tak snad sa mi to podari 😵 drz mi palce...smejuska super ja som bola smutna ze malinka tam nemala napisaneho tatina ☹ ale tiez uz mame vsetko hotove a drobec ma 2obcianstva.

nomisek
2. jan 2008

ahote holky, držte se v tomto novém roce. Já věřím, že tento rok bude magický a bude pro nás neštastné úspěšný..... držte mi pěsti, odpoledne jdu podat žalobu na určení otcovství...... 😔
Mirka, to je co? nejdříve to vypadalo na svatbu a teď nakonec jdu podat žalobu 😔 Dala jsem mu ultymátum, pokud dnes nepřijde ve tři hodiny na matriku, jdu o ulici vedle na sociálky 😢 😢 😢 😢

mirka414
2. jan 2008

nomisek suuuuuuper to sa mu ten rok pekne zacne 😀 ale zasluzi si to grobian jeden...ani na silvestra sa vam neozval?neboj aj pre vas sa niekto najde,si mladucka casu mas dost a zatial si uzivaj len so svojim pokladikom 😵

julia225
2. jan 2008

nomisek, drzime pasticky a vsetkym krasny rok 2008!!!