Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

naifka
3. júl 2008

SORRELIA co robis cez vikend? nedame zmrzlinku ?

zuzana1710
3. júl 2008

naifka,prisam bohu,ze taka kniha by sa aj uzivila..ja mam tie prihody taketo kazdy den..aj dnes napriklad...ale bola trosku lepsie,bo som v nej prisla aj k peniazkom..priniesol mi dinare...tak mozem mamine poslat pekny darcek na 50-ku. 😉 ty ako sa mas??

inak aj ostatne babule ako sa mate???da sa??horucavy zvladate/?? 😖

naifka
3. júl 2008

no ZUZIK ty sa maaaaaas 🙂 normalne prachacka sa z teba stava ? :D
pod na skype poklabosit, ak sa ti chce

zuzana1710
3. júl 2008

cakam ta tam 😉

zuzana1710
3. júl 2008

asi neskoro,co??neskoro som si to precitala..rada by som pokecala..nechce sa mi haji 😝

martinka17
4. júl 2008

Zuzka
teda fakt je idiot, ale ja sa skôr čudujem, že keď ťa nesledovala, tak že si jej nešplechla, nech ťa nechá a ide si domov k svojej láske. Len potom by sa ten idiot triasol od strachu. Ale ona je fakt úbohá. Ako môže žena také niečo chlapovi odpustiť- klamal jej, podvádzal ju, bude mať dieťa s inou...navyše jej klame ďalej. Nepostrehla som, či majú deti, ale ak nie a ona je "normálna" žena, tak ju musí bolieť aj to, že ty budeš mať niečo, čo ona nie. A to bolí ešte viacej ako samotné klamstvá.

Joj ináč ja mám teplo rada, len teraz behám z klímy do tepla a kvalitne sa mi pritom točí hlava. A to mi je ešte nonstop na grc...bože, už aby som začala zase normálne fungovať 😒

naifka
4. júl 2008

MARTINKA stale grcas? nepreslo to ? sakra ! ☹ a hlava sa toci aj mne...hlavne ked sedim a vstanem, tak mam pocit, ze zas padnem ☹
este stastie, ze je piatok ,lebo ma to tu v praci absolutne nebavi ☹

martinka17
4. júl 2008

naifka, ahoj 🙂
no ja negrcám, ale stále mi je zle na žalúdok, a preto mi nič nechutí jesť. Zjem pol rožku a funím a o hodinu mi je ešte horšie.
ALe hlava sa mi fakt začína poriadne točiť tiež, a dohy mám dnes ako dve skaly 😒 Tak ale som dnes ufňukaná...ale máš pravdu, hlavne, že už je piatok

zuzana1710
4. júl 2008

martinka,ano maju deti 4 a 6 rocne.a pritom mi tvrdil,ze spolu neziju 7 rokov..tak potom nechapem kedy ich stihol urobit...ale uz to neriesim... ☹ nech si robi co chce a aj jeho opica nech si s nim zije..a co najdlhsie.to bude ich trest,bo on ju nelubi a ona je slepa..takze taky vztah by som nikdy netrpela..mne staci ked mi da peniaze a nech si robi co chce..pre mna za mna nech ma mileniek a deti milion...a nech jeho zena sa na to vsetko s kludnym svedomim pozera...ked je niekto idiot,tak idiotom aj zostane...ja som si to vyriesila po svojom a tiez som bola oklamana,no toho muza uz nikdy neprijmem do svojho zivota...babo za to nemoze a tak mu poskytnem vsetko co bude v mojich silach... 😉 a nech sa hanbi ten,co si narobil peklo v zivote svojou tupostou a klamstvami... 😎

marti,neboj coskoro ta prejdu tie nevolnosti.neviem v ktorom si tt,ale neboj.este si budes vychutnavat tehotenstvo..ja som si myslela,ze budem grcat do konca tehu,ale upravilo sa to a vychutnavam si to naplno...aj mi bude luto za bruskom... 😀 je to mile ked ludia sa mi pozru na brusko a usmeju sa a tak uprimne...a ked do mna nechtiec drgnu,tak sa ospravedlnuju ako keby mi hlavu odsekli... 😀

naifka,tak dnes vecer pokecame na skype??budes tam?ci mas nieco ine na plane?? 😉

naifka
4. júl 2008

MARTINKA no tak to poznam, ja to mam podobne....dokonca mam pocit, ze jem o polovicu menej ako predtym.... divne ☹ a nic, co som milovala, mi nechuti ☹

ZUZIK jasnee mozme poklabosit, nemam iny program... takze kludne mozme potiahnut nejaku nocnu sichtu ako minule 😉 budem sa tesit

a vy ostatne ako planujete prezit vikendik ?

zuzana1710
4. júl 2008

ok moja..lebo vcera sa mi nejak nechcelo spat a nemala som co robit...tak sme mohli kecaaaaat az do rana..jeeej to je uz vikend??ty kokso..jak to ide rychlo...ved teraz bola nedela..my chcem ist opat na more,tak dufam,ze sa nam nepokazi pocasie...a brusku sa vodicka pacila aj ked bola studena... 😀

naifka
4. júl 2008

ZUZIK ja som ta aj hladala, ale potom som sla spat, lebo som bola uplne vyflusnuta z toho tepla ☹
dnes az take teplo nie je , ale zas mam pre zmenu uzasny "revaci" den ☹

zuzana1710
4. júl 2008

ivaaaa.nejeduj ma..co zase reves???za co???nad cim zase rozmyslas??no teba to tehotenstvo dobre ubija..ja to nemam az take grasticke..nemam depky tak casto...dojdi sem k nam...bude sranda.. 😀

naifka
4. júl 2008

sak to, ze keby som vedela co ? ale neviem...proste rev, len tak... z nicoho nic, stale nonstop v kuse...
no jednoznacne....asi to nezvladam
a vies, ze keby to nebolo tak daleko, tak by som normalne prisla??? 😀 kolko je to km ?

zuzana1710
4. júl 2008

iva,je to 2000km...a myslim,ze su ajlacne letenky teraz...ale musis vediet preco reves...urcite rozmyslas nad kravinami...chod do mesta a prechadzaj sa po obchodoch s detskymi vecickamin a hned ta to prejde,ked uvidis tioe mrnave krasne veci a hned si spomen na svjho drobceka... 😉

giguska11
4. júl 2008

Ahojte, mamičky ..... ako sa dnes máte? Prajem Vám pekný a ničím nerušený deň. :O) A dúfam, že Vám ho nejaký zakomplexovaný, bezcitný, sebecký, nezodpovedný ignorant nepokazí ... to ako biologický materíal...:o)

plasta
5. júl 2008

sorrelia
no, tak ja by som sa rada pridala k tebe s tymto skvelym projektom, ale zial, nemam ex fotku... ale to je jedno, stci stiahnut z netu fotku nejakeho opiciaka a pribeh sa napise aj sam, nie?

sorrelia
5. júl 2008

😀 😀 😀 plasti jaaaaj sa tu rehoceeeem !!! veru pravdu mas 😀 !

hillary23
5. júl 2008

caute holky ako sa dnes mame??ako vikendujeme?? 🙂

naifka
5. júl 2008

HILLARY ahojky... no ja klasika, nemozem spat... tak rozmyslam nad kravinami ☹
PLASTA myslim, ze namiesto opiciaka by celkom bodlo stiahnut z netu aj foto nejakeho hovada alebo prasata 😀

hillary23
6. júl 2008

naifka
hehe ale sak vydrz...ja sa mam dobre..inak dobru temu ste nahodili 😀 srandaa..:D:

evulinkab
6. júl 2008

Ahojky holky, jsem tu nová, snad mě přijmete...Jsem těhotná 12týden, čekám chlapečka a už se na něj hodně těším.Mám ale hodně velké depky...protože na něj budu sama-bez otce dítěte.S přítelem jsme spolu byli jen 4 měsíce, když jsem otěhotněla..Nebrala jsem HA, takže prostě k tomu došlo a já jsem těhu."Přítel" je o 8 let starší(je mu 30) a dítě chtěl.Jenže když se to stalo, uplně obrátil, řekl mi, že to malý nechce nikdy vidět, ať od něj nečekám žádnou podporu a že otcovství popře.No prostě zachoval se jak hajzl.Pak se mi ale začal omlouvat a kdesi cosi, že tak to nemyslel a že prostě nemáme zázemí a at jdu na potrat.Na ten jsem ale nešla...TAkže tak nebo tak budu svobodná matka, naštěstí mám skvělou rodinu, naši se těší už společně se mnou a ve všem mi pomáhají.Jenže víte jak to je-přestože si říkám, že se nesmím stresovat kvůli malému, nejde to.Pořád přemýšlím nad svým životem, takhle jsem si to nepředstavovala, vždycky jsem snila o svatbě a pak dítěti, které vznikne z velké oboustranné lásky a přijde do normální harmonické rodiny.Místo toho budu u našich a nejspíš i v depkách, jestli zustanu už nadosmrti sama, protože hledat si přítele s dítětem asi nebude nejlehčí.Ach joo, potřebovala jsem se někde vypovídat, takže krásný den

plasta
6. júl 2008

baby, co sa trapime s takymi somarinami, vsak mame este stale bravcove konzervy, tak smelo do toho... pocujte, teraz sa nam smeje, ale niekedy by sme tie hovada najradsej kamsi nakopali, nie... ale takto je to lepsie a lahsie...

naifka
ja to poznam, ani ja som nemohla spat, ked som cakala Sasku a tiez som rozmyslala nad hovadinami a potom, ked to vsetko prasklo s malej otcom, tak som musela brat homeopatika, aby som v noci aspon trosku pospala...a neviem, ci nahodou ich nemozes brat aj ked si tehu... sa opytaj v lekarni, by ti mali poradit...

joj, my mame skvely vikend, mame Memorial Zigmunda Bornemiszu, tak sa pojdeme s malou aj s babkovcami poobede pozriet na konicky... mala sa uz teraz vytesuje, tohto roku ju uz budu chciet aj na koniku povozit, bo minuleho roku bola malinka a ja sa neskutocne bojim kona, neviem preco, ale no co uz... jedna z mojich dvoch fobii...

ahoj evulinkab... tak vitaj medzi nami... ako tak citam, tvoj pribeh sa dost podoba na ten moj, moj ex je starsi o desat rokov a tiez som otehotnela po styroch mesiacoch, len my sme sa poznali podstatne dlhsie predtym ako sme spolu zacali randit.... ja viem, ze to nie je lahke, ale uvidis, vsetko sa nejako unesie, ked mas podporu rodiny, tak to je super... ja som tiez lutovala, ze moja mala bude vyrastat bez tatka, ale co uz... teraz ma deda a to jej zatial staci... uvidis, on sa este priplazi... a potom bude zalezat iba na tebe co urobis.... tak zatial pa

sorrelia
6. júl 2008

A to ide poznat pohlavie uz v 12tt 😕 😕 ??
Mne to mrcha doktor nechcel povedat v 20tt. Vraj - som rad ze vidim to co vidim 😠 ... mrchan jeden !!! ale ked prisla so mnou mamina tak nam div ze ruky nebozkaval 😔 .

evilinkab
a urco nebudes do smrti sama ! odkedy mam synceka dostala som tolko pozvani na rande za 1 mesiac ze az 😀 tolko ich nebolo ani ked som bola single bez zavazkou... a to som neni ziadna modelka... v pase mam 91cm - vazne, a vazim kraaasnych 70kg takze som taka gulicka 😀 ...
chlapov je dost neboj sa aj tych normalnych

naifka
6. júl 2008

EVULINKA vitaj... a kludne sa vyrozpravaj, mne to tiez dost pomohlo....
SORRELIA aky mate s drobcekom dnik ? co planujete ?
peknu nedelu vsetkym prajem

evulinkab
6. júl 2008

sorrelia: Mě se zeptal minulý týden na genetickém ultrazvuku doktor, jestli chci vědět pohlaví a když jsem řekla, že ano, řekl:Je to chlapeček.Taky jsem byla překvapená, že tak brzy to ví...ale je fakt, že tam má nějaký kvalitní utz, záleží asi i na zkušenostech doktora..nevím no

sorrelia
6. júl 2008

evulinkab
no toto 😕 to sme potom na Slovensku sto rokov za opicami 😀 . V nemocnci kde som bola ja mali iba taku staru rachotinu 😅 .

naifka
ahoj 😉 , neviem este ... kde sa ti chce mozme vybehnut na prechadzku 😀

naifka
6. júl 2008

SORRELIA a kam si vlastne chodila do poradne ty ?

sorrelia
6. júl 2008

Do poradne ?
No najprv k mojej gynekologicke. A potom, posledny mesiac tam kde som rodila, teda na Antolsku, ktoru ako dobru porodnicu doporucit nemozem.

martinka17
7. júl 2008

ahojte,
tak ako ste víkednovali? Ja som zasa mala hyperaktívnu nedeľu, čo znamená, že som pratala, varila, piekla, nakupovala....a teraz som ako zbytí pes ☹ A samozrejme som hore od 5,30, veď prečo by som si ráno pospala, keď sa dá.
naifka
tak dúfam, že ma prejde nevoľnosť do 2 týždňov,nerada by som na dovolenke nič nejedla a len ležala na izbe a "ľutovala" sa ako mi je zle. Včera sompiekla len lístkové cesto, milej ho..a skoro všetko som odniesla našim. Akosi sa mi to nechelo jesť a u nich to hneď zmizlo 🙂 Ale aspoň som spotrebovala staršie jablká aby nezhnili 😎
evulinkab
ahoj medzi nami. Tak ja som teraz začala 11tt. A otehotnela som tiež cca po 5 mesiacoch..ˇa budem "slobodná" mamička. Ale nie tak celkom, lebo mám tiež super rodinku. Skôr sa bojím, ako to budem zvládať finančne, než že budem sama. Skôr mi vadí, že ten môj "otecko" sa strašne na dieťa teší a asi budem bojovať, aby ma nechal na pokoji...vyhráža sa mi až zabitím, len aby sme boli spolu a mohol citujem: Stále hladkať bruško. 😝
Ja pohlavie zatiaľ neviem, ale o dva týždne idem na odborný ultrazvuk, či bábo nie je poškodené ( mám už 32 preč) a tam mi moja doktorka poradila, nech sa na pohlavie opýtam, že už by mohlo byť byť vidieť.

Hillry
dúfam, že si mala dobrý víkend a oddýchla si si 🙂