Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

tmonika81
autor
15. sep 2007

ahojte 🙂 🙂

co nové? nestíham vás cítat 😅 biol. otec mojho malého sa v kuse este snazí, aby sme sa dali zas dokopy, ale nemá sancu. okrem toho mi stale vypisuje sms-ky, ale nemal este odvahu príst k nam.. svojho syna este ani nevidel odkedy sa narodil.. 😖 somár sprosty

mirka414
15. sep 2007

jej ajoj davno si tu nebola a zmenila si aj fotku este si neskor pozriem tvojho synceka len nam zasa prisla navsteva gratulovat dcerenke my nebudeme mat asi nikdy klud nas dom je skoro ako verejny dom 😀 😀 .ale oslava bola super 😀 😉

tmonika81
autor
15. sep 2007

mirka gratulujem 😵 😵 dlho som tu nebola, lebo som sa zoznámila s jednym muzom, a s ním si vypisujem na inej stránke 😎 mimochodom dnes budeme mat prvé rande 😀

mirka414
15. sep 2007

drzim palceky nebojis sa?a vie ze mas dietatko?

mirka414
15. sep 2007

a syncek je nadherny 😉 ...

martinadt
15. sep 2007

ahojte baby

monika Christianko je krásny chlapček 🙂

tmonika81
autor
16. sep 2007

ahojte 🙂 dakujeme za pochvaly 🙂
no my sme sa zoznamili na nete ked ma pustili s malym z nemocnice 😵 vecer ked maly zaspal, som vkuse sedela pred pocitacom. hned som mu povedala, ze mám synceka, aj o byvalom priatelovi som mu rozpravala. aj sme sa dohodli, ze ostaneme priatelmi, lebo on je z DS, co je od nás 380 km. ale sa to zmenilo 😀 😀
vcera bolo super 😵 zo zaciatku sme boli obidvaja nervózny, ale potom bolo vsetko ok 😎 chcel íst dneska domov, ale pojde az zajtra 😉 o pár hodín sa máme zas stretnút, tak sa uz tesím 😵 😵

tmonika81
autor
16. sep 2007

Mirka Leonie je krásna 😉
Martina aj Danielka 🙂 má uz frajera? Christianko sa hlási 😉 😀

tmonika81
autor
16. sep 2007

martina to ty si isla do talianska za ujom, lebo si mala problémy s rodicmi? niekde som to citala, ale potom si nejak zmizla 😕 ak si to ty, ako sa máte? rodicia sa uz ozvali? nerozmysleli si to?

martinadt
16. sep 2007

monika frajera ešte nemáme ani nestraš 😀 😀 😀 ešte máme hádam na to čas ale budem to brať do úvahy pri výbere že Christianko sa hlásil prvý 😉 😉
no a to som ja čo si o mne toto čítala, máme sa dobre celkom no nemôžem sa sťažovať no a rodičia to sa ani neozvú dúfam a ani to nepotrebujem 😉
a vy sa ako máte?

tmonika81
autor
17. sep 2007

martina to ma naozaj tesi, ze sa mate dobre 🙂 a tvojich rodicov neviem pochopit. ved pride cas, ked oni budú potrebovat teba, a ty pri nich nebudes... na to asi nemysleli 😖 no nic. len aby nebolo neskoro...
a tvoj priatel? je tam s tebou? stretávate sa?
my sa máme velmi dobre, rande dopadlo skvele, aj bolo mi do placu, ked vecer odchádzal domov 😢 no ale budúci víkend príde zas 😎 uz sa tesím 😀

martinadt
17. sep 2007

ahoj monika 😉 no nie som tu s priateľom ani sa nestretávame a už ani nie sme v kontakte 😒 no tak ale čo už
tak to je super že sa opäť stretnete 😵 😵

siduska
18. sep 2007

ahojky mirka

tak som sa tu nejak nemohla dostat
aka bola oslava?

tmonika
ahojky
ake bolo rande

martunadl
tak to je dost zle ked neste ani v kontaktu a to ho danielka ani nezaujima? ved je nadherna, ako si to nemoze vazit, ze ma tak karasnu dcerusku

martinadt
18. sep 2007

siduska chlapec ktorého ľúbim nie je ockom malej ale aj tak už nie sme v kontakte

tmonika81
autor
18. sep 2007

ani moj byvaly este svojho syna nevidel 😖 ale v kuse mi vypisuje sms-ky ako sa mám a ci nieco nepotrebujem. cisty idiot. o mna sa uz nemusí starat.. ale ze vobec nie je zvedavy na malého.. to je uz vrchol.. najradsej by som ho k malému uz ani nepustila 🙄

martinadt
18. sep 2007

tak ocko mojej malej tiež nemá ani najmenší záujem o didušku a možno ani nevníma svet už

tmonika81
autor
18. sep 2007

tak ten ich prístup neviem pochopit 😒 a o 10 rokov prídu za nami, ze ich chcú vidiet? idioti

martinadt
18. sep 2007

no v mojom prípade sa to určite nestane ale ty si pekne svojho maličkého pred ním len ochraňuj 😉
ja keby som zbadala "ocka" malej v blízkosti tak v tom momente sa sťahujem na opačný koniec sveta

tmonika81
autor
18. sep 2007

len toho sa bojím, ze maly ked bude mat takú povahu, ako ja, v puberte sa zbalí, a pojde ho pohladat 😖 a ja budem tá zlá, ze som im nedovolila stretnút sa x rokov... 🙄

martinadt
18. sep 2007

niee monička veď mu dáš všetku lásku ktorú máš 😉

tmonika81
autor
18. sep 2007

tak dúfam, ze bude mat tolko rozumu ked mu poviem aky bol idiot ten jeho biologicky otec, ze ho nebude chciet vidiet 😖

martinadt
19. sep 2007

určite áno, veď má super maminku 🙂

nomisek
22. sep 2007

ahojte holky, tak se vám musím pochlubit také s oslavou 😅
Nebyla sice tak mohutná jako u Mirky (mirko, malá musela být nejšťastnější na celém světě, a co říkala na ohňostroj?) ale malá byla šťastná. A to bylo důležité. Začaly jsme už v pátek (narozeniny byly v pondělí) pozvala jsem její kamarády, udělala doma výzdobu, nachystala pohoštění a Zojenka si snimi pohrála. Byla jsem šťastná celý víkend, protože jsem viděla na její tvářičce jenom úsměv 😀 Byla ze mě hrdá máma, protože berušce už byl ROK! 😵
V sobotu jsme slavili s rodinou, přijely obě moje sestry s rodinami a oslavili jsme je spolu s mými prarodiči, jelikož mají narozeniny o týden později (oba se narodili ve stejný den i rok 🙂 )Zojenka dostala dort a dárečky, byla opět šťastná. Mimochodem svíčku jsme uhašovali jako odborníci olíznout prstíčky a zmáčnout knot 😀 a dortík nechtěla, byl šlehačkový, omočila si v něm jenom prstíčky u nohou 😀 V neděli jsme měli trošičku odpočinek a v pondělí jsme to oslavily jenom my dvě spolu 😅 No a ve středu jsme byli v Jihlavě ve Vodním ráji. Takže si myslím, že na první narozeniny vůbec nezapomene 🙂

Holky držte se, ty chlapi jsou občas ale prevíti!!!! 😠

mirka414
22. sep 2007

nomisek gratulujeme.ja som sa potesila lebo prisla aj moja mamina zo slovenska a nasa krstna mama takze my aj pomohly.zostali obe cely tyzden.nezalezi na velkosti ale na radosti deti a tu myslim ze mali obe...a co mas nove ty?ziadny objav na okolo?? 😉

nomisek
22. sep 2007

mirka, vůbec nic 😠 Pořád mám averzi na chlapi a nevím jestli mě vůbec přejde 😀 Máme se ale i přesto moooooooooooc dobře 😀

mirka414
22. sep 2007

nomisek ten ohnostroj spravil male prt a vystrelili sneho hracky a konfety 😀 celkom zabavne kupil to tatino a potom musel aj obyvacku upratovat vsade same konfety...videla som vase fotky ste hotove kocky mamina aj malinka..a co malej ``ocko``poslal nejaky darcek alebo aspon pohladnicu??

nomisek
23. sep 2007

mirka, vůbec si na malou ani nevzpomněl. Vůbec nic 😢 Ale musím říct, že jsem si na něho také nevpomněla, protože jsem měla mooooooc práce s oslavami 😅 Zrovna dneska jsme byly na vycházce a on jel kolem v autě, ale vůbec se ani nezastavil. Abych řekla pravdu, tak až teprve, jak jsem si přečetla ten tvůj příspěvek, tak jsem si vzpomněla na to, že Zojence ani neposlal sms. 😠 Už mě to ale nemrzí. Vím co je zač. Hodně jsem si uvědomila. A řekla jsem si, že on se nedokáže postarat ani sám o sebe, natož aby se staral o dítě 😅 To mě hooooooooooodně uklidňuje 😵

pindruska
23. sep 2007

Ahoj holčiny, tak jsem náhodou zavítala do vaší diskuze. I když mne se tato diskuze netýká, chtěla jsem vám jen písnout, že vám moc držím palečky. Sice je těžké postarat se sama o mimi, ale máte to nejlepší, co vás mohlo potkat. Svoje mimísky. To, jak se někteří chlapi zachovají či "ukáží", tak to mně kolikrát rozum nebere. Hrůza! Místo toho, aby byli rádi, že mají krásné zdravé mimi, tak se zachovají... no, škoda mluvit. Moje kamarádka má čtyřletou Terezku a její manžel od nich odešel, když bylo Terezce jen pár měsíců. Vůbec o ní nejeví zájem, dárečky k narozeninám, k Vánocům neexistují. Jen posílá alimenty, co má a ani o korunu navíc. Šílené. Tak se držte a přeji vám hodně štěstíčka. 😉

mirka414
23. sep 2007

nomisek to mi je velmi luto a boli to aj mna za teba.viem ake to je ☹.nastastie u nas to uz preslo a markus sa stale ospravedlnuje za to ako sa choval,ale teraz malinkej nahradza tie 4mesiace co sme neboli spolu.a pomalicky uvazujeme o sestricke pre leonie 😵 stale nad tym rozmyslam malinka miluje deticky stale obdivuje nasu susedku luisu.ved uvidime ako bude do konca roka.drzim vam palceky nech vas stretne niekto kto si vas obe naozaj zasluzi...

dominiccka
24. sep 2007

ahojte...moj zivot sa tiez otocil na ruby behom par dni...Mala som priatela,ktory ma klamal tym,ze sa hral na mileho 4 a pol roka....dva ako kamarat a dva a pol ako priatel...boli aj krasne chvile a tych bolo samozrejme viac ale tie zle stali za vsetky tie krasne....stale mi rozpraval ved ked raz skoncis skolu budeme spolu....ja som NIKDY nespravila nic zle....bola som mu verna podporovala ho davala mu tolko lasky kolko len vedela dat...NAIVKA,KTORA VERILA V JEHO LASKU!!!!samozrejme obcas vypustil s pusy hrube slova,ale nie nadavky...jednoducho raz ma chcel a raz nie...a ked som skoncila skolu a chcela byt konecne s nim nevedel spravit rozhodujuci krok...a moje mesiky nejako nie a nie prist...tak som si kupila prvy test,bol negativny,ale ked ani po tyzdni po tom nedosli,kupila som druhy a na nom DVE CIARKY!!!!!Tak som sa chvela a plakala,ze ani neviem...vedela som,ze s nim ma necaka stastny zivot,ale dala som tomu este jednu sancu...ale tu sa zacali diat ovela horsie veci...zacal mi vseliako nadavat,hadzat po mne veci,skocil na mna na posteli so slovami,ze so mna to dieta vykope...potom,ze sa mam ist dat aj s nim vypchat...no a vsetko take strasne,ze ak sa raz z toho spamatam,co urcite ano lebo moja rodina,pre ktoru som zistila az teraz co znamenam a co ona pre mna....stoji pri mne...prisiel den,kedy ma musel prist niekto zachranit a odniest ma z toho hrozneho miesta...teraz mi uz ten chudak nemoze ublizit...A este k tomu,mi odrazu vypisuje,ze chce vediet ako sa mam ci som ja a babo v poriadku...A JEDINE CO SI TERAZ MYSLIM O NOM A VSETKYCH CO TAK KONAJU,ZE SU UPLNY CHUDACI MUZI,KTORI SI IDU DOKAZOVAT SILU NAD ZENAMI...A ESTE KED SME TEHOTNE...A Z MOJEJ LASKY,KTORA BOLA NEUVERITELNA NEZOSTALO VOBEC NIC...Preto so velmi dobre vsimajte varovne signali...nie su to len bachorky....ja som sa o tom presvedcila na vlastnej kozi a mam len 19 rokov..ale na svoje anjelicatko sa strasne tesim a nedam nan dopustit...pretoze je len moje...OTEC NIE TEN CO SPLODI,ALE TEN CO S LASKOU VYCHOVA!!!!!