Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

jozino24
22. feb 2009

buchova....

co sa tyka mojho otehotnenia... myslim ze nehrozi.... 😀 😀 😀 😀

a co sa tyka tych zubkov... normalne si to ani neviem predstavit ake mate s vasimi detickami problemy... mojej Lilke vysli zubky ani som nevedel kedy... bez teplot, bez placu...noo proste uplne bez problemov... len sme sledovali ze uz zasa ma dalsi zubok vonku....

buchova
22. feb 2009

jozino

nikdy nevies..... 😀

tak to mas super ze ani nevies ako jej tie zubky vysli!!!my sme sa dost potrapili ale odkedy davam homea som spokojna a mala tiez!!

jozino24
22. feb 2009

buchova....

tak to je asi jedina vec v ktorej som si najistejsi ze sa mi to nemoze stat... 😎 😎 😎 😎 😎

gween
22. feb 2009

Jozino, pozeram tvoj album.Chcela by som mať takú krásnu dcérku!! No, taký je osud! 😝

angua27
22. feb 2009

ahojte,

jožino, aj ja verím na lásku. a tiež som znova pri stresoch z rozchodu začala fajčiť. ☹ ale som si povedala, že prestanem, keď budem znova šťastná, alebo tehotná. dúfam, že prvá možnosť nastane skorej ako druhá. 😀

cherries a neskúsiš Nurofen pre deti? Maťkovi najlepšie ten zaberá, je proti horúčke a bolesti. čípky mu nezaberajú vôbec a po Nurofene prespí aj 7 hodín v kuse.

jozino24
22. feb 2009

gween...

nooo o tvojom osude neviem dohromady nic... tak ak chces tak mi napis IP...

angua...

noo ved raz monzo pride... Laska... kto vie...

tinika
22. feb 2009

JOzko ked prestanes fajcit tak sa rozvediem kvoli tebe 😀 😀

adina22
22. feb 2009

angua - to naozaj tak ti zabral nurofen??Riesim to teraz prave...lebo mala od vcera chora mi je.Tuto noc som skoro vobec nespala,v noci mala horucky a cez den jej teplota neklesla pod 37,7 a ten kasel k tomu.Ani nemam chut k dr ist,kedze nasa zastupuje a cakaren preplnena chorymi detickami. ☹ Som jej dala teraz na noc paralen cipok a zatial spokojne spinka,tak difam,ze zajtra bude lepsie 😔

gween
22. feb 2009

Fúúúha, to je na dlhé trate! 😎

adina22
22. feb 2009

gween - mozes aj sem nieco napisat,teda to co chces 😉 Inac snazilky mate moj obdiv,musi to byt naozaj zataz hlavne na psychiku,kazdy mesiac zit v ocakavani,ci to vyslo alebo nie 😔

jozino24
22. feb 2009

tinika....

to beriem ako vyzvu... a este ma nepoznas... ja ked nieco chcem dosiahnut tak to aj dostanem takze si rozmysl ... 😀 😀 😀 😀
bol by som fakt zvedavy ci by si to urobila keby som prestal... hihihi... neverim...

angua27
22. feb 2009

adina, Nurofen je okrem iného aj upokojujúci. keby bolo v noci zle, tak ho môžeš striedať s Paralenom. medzi Paralenom a Paralenom by mala byť prestávka 8 hodín a medzi Nurofenom a Nurofenom tiež. takže môžeš každé 4 hodiny striedať tieto dve veci. ale odporúča sa iba pri vysokých teplotách, to mi naša dokina hovorila. a ja na Nurofen nedám dopustiť. nepoužívam ho často, ale keď vidím, že je zle, radšej dám jednu dávku a je pohodka. 😉

jozino24
22. feb 2009

konecne trocha casu si oddychnut...drobec uz haja... juuuj aspon chvilu oddychu...

tinika
22. feb 2009

jozino, sak ani nevies ci by som sa ti pacila 😀

jozino24
22. feb 2009

tinika...

ja si myslim ze krasa nieje vsetko... vyzera to ako z filmu ale podla mojich doterajsich skusenosti je to tak a uz si tiez skor vsimam zenu ako taku a nie ako vyzera... to ma uz preslo.. mozno to bude aj tym ze uz mam pomaly 30r a uz nepotrebujem frajerit pred kamosmi jaku ja mam kocku ....

tinika
22. feb 2009

no jozino len aby si nezmenil nazor, keby si ma videl, ziadna modelka zo mna nikdy nebola a od kedy uz nesportujem a mam pracu aku mam, tak kilecka pribudaju rychlejsim tempom ako lezu dole 😀 😀 Ale moje hnede oči by sa ti určite pačili. To je na mne jedina vec, na ktoru som hrda 😝 😀 😀 😀

tinika
22. feb 2009

Jooj tak verejne tu pisem take, uz len do IP 😲 😀

jozino24
22. feb 2009

tinika...

ok... IP... aj ja som toho nazoru... toto zaacina byt sukromny rozhovor

tinika
22. feb 2009

jozi 😀 😀 este ma tu obvinia ze ta balim 😀 😀 sak kto zavaha nezere 😝

jozino24
22. feb 2009

tinika...

jasne... ved vraj som na roztrhanie ze sa o mna pobijete a nikto nic zatial... 😀 😀 😀 ani nepisu...

jozino24
22. feb 2009

bru nocku...mamicky...

buchova
23. feb 2009

tinika

presne tak preco nam chcesd zobrat jedneho chlapa???? 😠 😀 😀 😀 😀 😀 ved on je nas!!!

inac, to by bolo zlate keby sa z modreho konika dali ludia dokopy......

tinika
23. feb 2009

buchova sak ja vam ho neberiem 😉 len vas natahujem. Ale nikdy nevies 😀 😀 😝

tinika
23. feb 2009

Neboj, ja mu nebudem zakazovať písať na konika, nahodou mne by sa pacilo, keby ten moj sem chodil, ale to jeho nezaujima.

Ozaj, jozi ako si sa ty sem dostal na konika?

danielkapo
23. feb 2009

Dpbre ranko...

adina aj moja je uz chorucka...a to som este vcera s maminou sa rozpravala, ze super ako dlho chora nebola... 😖
sopliky jej tecu riadne aj teplotu vcera v noci mala....no snad to len taka nadcha bude..uvidime. Natalke skore uzdravenie..a vsetkym choruckym

co mate inak nove? stare? zaujimave? 😎

tinika
23. feb 2009

stary mame sneh 😀 a pada novy

danielkapo
23. feb 2009

cherries ako maximkovi? uz lepsie?

cherries
23. feb 2009

Ahoj vospolok , tak opat tu mame novu vrstvu snehu , uz sa mi to pocasie nepaci !!

danielka - Maximko tuto noc uz mi spal lepsie ale to vyzera ze to nebudu len tie zuby a okrem toho mam taku migrenu mam pocit ze mi roztrhne hlavu od rana 😝

Ako ste vikendovali vsetci ? Vsetkym chorim skore uzdravenie 😉

buchova
23. feb 2009

my sa zatial drzime!!!konecne!!!!
bola som pre vysledky kvoli tej astme!!nastastie ju nema ale ma znizenu imunitu tak nam dala take lieky!!!

aj u vas je tolko snehu???u nas strasne vela a hned som sa jedovala od rana ziaden odhrnac velmi by ma zaujimalo kde su tí z VPP???ked ich treba niet ich a ked ich netreba tak sa motaju vsade 😠 😠 😠

danielkapo
23. feb 2009

nuz u nas snehu tak pomenej....ale zima riadna

buchova vsak aj simonka zdravucka bla, bez soplikov asi od decembra...teraz riadne jej idu...ale srandu ma z toho, najma ked si kychne 😀 no vesela je zatial, aspon to 😉 tak super, ze nema astmu

cherries nuz migrenu nezavidim 😖 ale to zrejme aj z tych nevyspatych noci