Slovenky a Češky z Craydonu a okolia, ste tu?

livia1378
2. apr 2009

Ahojte kocky...
ja sa volam Livia, pochadzam z Kosic ale uz 13 rokov zijem v Anglicku. Prave som na materskej, mam maleho 2 a pol mesacneho chlapceka a dve dcerky uz skolskeho veku skoro 11 a 8 rocne. Byvam v Croydone...rada by som sa spoznala zo slovenkami alebo ceskami ktore maju deti a su maminy v podobnej situacii ako moja. ak si niekto chce pisat a byva daleko je to ok tiez, rada si pokecam o detickach, rodine a zivote. Ak byva niekto poblizku a rad by sa spoznal na pokec, prechadzky atd.prosim ozvite sa. Za hocijake prispevky vopred dakujem.

livia1378
autor
18. apr 2009

Hi girls,

dufam ze ste vsetky ok...a prajem pekny vikend...

Ivanka...kde ides na dovolenku? Snad si trosku oddychnes a bude ti lepsie...neber to tak drasticky ono to vsetko bude dobre a uvidis este sa z toho budes smiat. Este sa ozvy pokial budes dovolenkovat...maj sa pekne, davaj pozor na brusko...drzkaj sa papa

ivanka821
28. apr 2009

Ahoj Livi,
tak bola som na SVK. Kupit nejaku vybavicku.
Dnes sa nasej Nini nejako nepaci.... Strasne sa cela hybe a skace....
Dufam, ze bude ok. Este by bolo skoro, keby sa narodila....

livia1378
autor
28. apr 2009

Ahojte...
Ivanka...dik za odkaz ja som ti poslala IP...ak tak sa ozvi ...

baby ak niekto sa chce ozvat nevahajte...ozvite sa

pekny tyzden...xx

martinahe
29. apr 2009

ahoj Livka,

volam sa Martina a byvam v east London v Barkingu. Je to dost daleko od Crydonu ale moj priatel tam pracuje v banke.(zatial som bola len v tej banke a v Ikei)
Mam jedneho synceka, narodil sa 25.01.2009 a pred mesiacom sme sa s tazkym srdcom prestahovali z Viedne do Londyna, takze nepoznam tu okrem mojej susedy vobec nikoho.

Doteraz som zila v Rakusku (11rokov), momentalne som na materskej, tam su to nastastie 2 roky. Rada by som tiez niekoho spoznala s kym by som sa mohla porozpravat a obcas stretnut.

livia1378
autor
30. apr 2009

Ahojte baby...

Tak som rada ze sa nerozpravam sama so sebou a ze tu obcas niekto zajde a nieco mi tu napise.

Ivanka...ako sa mas?co brusko?

Martinka...poslala som ti IP, az teraz vlastne som zistila ze ty byvas v Barking...(zle som to nejak citala...pochopila som to az teraz) Nie je to hrozostrasna dialka...ved metra chodia...ty sa ozvi ak budes mat chut.

baby majte sa zatial pekne...cakam odpovede.papa

livia1378
autor
7. máj 2009

ahojte...presiel tyzden a nikto nic...?

baby co sa neozyvate?
zase kecam sama so sebou...

Prajem pekny tyzden...pate

dankacac
31. máj 2009

livia, ahoj, ja byvam tiez v UK, neviem ako presne daleko je to od teba, my sme v SURREY, Hindhead, ja, moj manzel-slovak a nasa 3rocna dcerka, ked mas niekedy chut pokecat, mozme 😉

livia1378
autor
10. jún 2009

Ahojte baby...

ako vidim vela sa tu neudialo...
akurat som sa vratila z horuceho Egypta z krasnej dovolenky...rovno do tohto chladneho sveta...

Dankacac...dik ze si sa ozvala...neviem kde to je, kde byvas ale zistim...mozno sa mozme stretnut na pol cesty...??? ak by si chce;a...ja som este na materskej do novembra.

ozvy sa zase zatial sa maj

baby ozvite sa...caute

m2007
17. jún 2009

Ahojte, nie su tu maminy z Londyna, NW3 (Hampstead, Swiss Cottage, Belsize Park)? Krasny den vsetkym!

livia1378
autor
18. jún 2009

Ahojte baby...nikto sa neozyva...kazdy je tak busy???

m2007...v north london je vela sloveniek...mrni sa na ine temy o Anglicku...tam najdes lots.good luck 🙂

ak by nikto mal cas na stretko tak sa ozvite.zatial pekny zvysok tyzdna. 😀

Liv xx

livia1378
autor
9. júl 2009

Ahojte...
tak presiel skoro mesiac a nikto nic...ziadne stretko...nikto sa neozyva...

Ivanka...Congratulations!!! uzivaj si malicku a all the best!!!

Ak niekto ma cas chce sa ozvat...stretnut ozvite sa ...

Zatial pekny zvysok tyzdna a krasny vikend.

Caute xx

livia1378
autor
1. aug 2009

ahojte znovu

nikto sa neozyva...nikto nebyva v south east london?

ak nahodou niekto by sa chcel ozvat tak sa ozvite...

majte sa

katarina0305
23. sep 2011

@livia1378 , Ahoj, ja som v Bromley.

lucia1986
30. okt 2011

ahojte ja som blizko mitchamu....do croydonu chodime do ikei...tak sa ozvi mozme dat stretko niekedy🙂)