Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

susik77
4. aug 2009

Ahojte, este nerodime. ze vraj je mimco mensie op tyzden, takze to vyzera aj na zac. septembra 😖
A este som uplne zavreta 😎

kate77
5. aug 2009

Zuzi,malá už nie je vanesska?ale Terezka?jááj to ešte mesiac budeš čakat?možno nieeeee
Lucka,to akože už v porodnici dostala pruh?

kate77
17. aug 2009

Zuzka,ešre nič?

susik77
19. aug 2009

Ahoj Katka, este nee 😎
Ze vraj jej je u mna dobre 😎 Uz skusam dlhe prechadzky aj cervene vino 😀
Ale termin mam tusim za 8 dni takze este poho 😎

kate77
19. aug 2009

A čo Verčin nosánek?..no joooo,takých tu bolo,že im u mamky naj....!potom napiš sms ked už niečo...

susik77
23. aug 2009

ahoj katka, verca na to uz davno zabudla 😎 ma ho uplne ok, uz ani pamiatka po tom 🙂
ja ste firt nic, sem tam ma trochu pichne, pri prechadzkach a potom znovu cely den nic. vyvolavacka to isti 😎

kate77
24. aug 2009

No zuzi,tak snad už tento týžden 😉 ..hm..
A Betka s Luckou ešte neprišli z SR?

susik77
24. aug 2009

Ahojte. tak som bola dnes na poradni, ze vraj sa to chysta 😎 zacinam sa otvarat, ale mala je este hore...vsak uvidime...

kate77
24. aug 2009

no vida....taak nech len uz ide

susik77
24. aug 2009

dufam...uz mam par dni poslicky-to som s Vercou nemala-ale nic hrozne...

kate77
25. aug 2009

jáj tak to je už terezka skoro tu🙂..Zuzi a máš tu mamku alebo svokru?Kto ti teraz pomáha s s veronikou..to jak je ked už na konci těhu som bola taká lenivá,že neviem ako by som lietala okolo Elky..síce Verča je staršia ale i tak sa treba venovat...

susik77
25. aug 2009

Katka: zatial mamu, teraz vo stvrtok ju vystrieda svokra na 9 dni. Potom este pride mama...Mato si nemoze zobrat dovcu...

kate77
25. aug 2009

Tak hlavne ,že aspon babky možu príst a Verča sa teší na sestričku?

betka007
25. aug 2009

Jezis Zuzka, ved ty uz zacinas rodit 🙂 a budes v Podoli?

Katka my uz sme druhy tyzden doma a aj sme stihli oslavit cez vikend v Krkonosiach Laurinkine druhe narodky a v piatok ideme do Talianska 🙂 , ech, ale sa tesim.

Lucka a ty sa ako mas?

kate77
26. aug 2009

Lucka by sa tiež už mala nejak vrátit zo sk..je betka vy ste takí rozlietaní....my sme boli cez víkend zas na slováči u známych...bud týž budeme s El už plavat a i chodit na nejaký kurzík,že hrátky s batolátky,to len tak aby bola medzi detmi,booo je taký bojko...!no a potom ked už budete baby doma,taaa zajdeme na kavu nie?

betka007
26. aug 2009

Urcite zajdeme Katka, do Clovickova? 😉

kate77
26. aug 2009

Možme tam,i kávu dajú i deti sa pohrajú..Betka ty už predávaš kočík?Už také 2ročné nepotrebuje?Ja pred letom kúpila golfáč,na šírku pohoda,ale už teraz má hlavu El na streche🙂
čo svidnícke kupko?Boli ste?Ja som tam ešte nebola,všetci to vychvalujú...

susik77
26. aug 2009

Betka: hej, v Podoli. Da sa dohodnut na vyvolavacke? Rada by som mala Mata pri porode, lebo nam nema od 7.9. kto hlidat vercu. Myslis, ze sa da dohodnut na vyvolavani uz tak od 41+3? To je u mna nedela-neviem, ci to nevyvol. az od pondelka-ak su to planovane veci...

betka007
26. aug 2009

Katka prave preto, ze tam sa mozu deti pohrat a my kavej vypit 🙂 . Na kupku sme boli, studena voda bola, hlava na hlave, ale inac fajn, spusta hraciek pre deti, hojdalky, piskovisko, smykalky... A boli sme aj vo vnutri v bazene a ten je termalny, tak sme si ho trochu uzili, bola v nom tepla voda. Kociar uz predavam, lebo Lau uz v nom vobec nie je a ani nespinka. Ja ju vsade sebou taham a spinka doma, ked sa nam to niekde vonku casovo pretiahne, tak ide spat neskor. takze zbytocne stal na chodbe a zavadzal

Zuzka, neviem,ale urcite sa opyta, ked pojdes do poradne, lebo mna nechali az do posledne dna v 42.tyzdni. Ja by som ti na malu dala pozor, ale chodim do roboty na polovicny uvazok od septembra. ale toho 7 mam volno, mohla by som ti pomoct, myslim, ze to je pondelok ... a potom este stvrtok a piatok mam volny, hm? Porozmyslaj 😉

susik77
26. aug 2009

Betka: dik, premyslim, potom Ti dam vediet, diky moc 🙂

kate77
27. aug 2009

Betka tak už zase spinká cez den?Naposledy si vravela,že moc nie..joj či to zuzka vravela?že verča nespí?
Zuzik,ja som im povedala v poradni,že teda dlhšie ako týžden čakat nebudem..ale neviem či mi nevyhoveli len kvoli anamnéze no..a teda 41+ neviem 1,2d???

susik77
28. aug 2009

katka a tebe malu vyvolavali?to som nevedela. a kolko dni im to trvalo nez ti dali tabletku a nez sa elen narodila?ze vraj mojej sefre 3 dni 😖

susik77
28. aug 2009

sory, chcela som napisat mojej segre 😎

mmem_
28. aug 2009

zuzi ahoj som ta tu zhliadla 😀

este nic? a mamina tu uz nebude?

ahojte inak vsetky uz som tu dlho nebola asi sa ma uz ani nepamatate 😀

kate77
28. aug 2009

ja si pamatám mmem,nestretli sme sa i so zuzkou náhodne na Chodove?
zuzik,mna vzsli v pondelok ráno,na noc mi čosi dali a v noci sa to spustil,praskla voda a už to išlo,teda neišlo,ukončili to cisarákom..

susik77
28. aug 2009

ahoj monika, vcera sa prestriedali so svokrou, este tyzden a potom tu uz bude len Mato takze musim do tyzdna porodit 😎

kate77
28. aug 2009

Kukám,že Monika tiež těhu?Tak to máš pre Zuzku frajerov?Ona dve baby ,ty chlapov! 😎

mmem_
28. aug 2009

zuzi neboj dnes to das uz 😀 ,mne kamoska co mala termin 24 vcera porodila, tak teraz zostavas uz len ty 😀 sup sup

ano kate77 ahoj som to ja 😀 a veru veru budem doma v mensine 😀 mozno aj ano, celkom sa j pohrali ked sme sa naposledy videli 😀
a ty sa ako mas? vidim ze mala je uz velka slecna 😎 vtedy si zhanala saty na krst ak si dobre pamatam 😀

kate77
28. aug 2009

presneee šaty na krst a dnes šaty na svadby..družičkovské...je to už fajn,dnes sme napr už s jednou kámoškou na piesok po 2x boli,chodíme od 1 roka,žvatláme:pes,myš,kde je,tu je,není,už,daj-no také jednoduché...

susik77
29. aug 2009

Ahojte. tak dnes znovu nic. okolo 5.rano som sa zobudila ked sa mi snivalo, ze mi praskla voda...asi o tom uz rozmyslam aj vo sne 😀 😎
dufam, ze mi nepraskne dnes na nakupoch 😀