Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

betka007
10. sep 2007

ikka : aha, ako rozpoznam rozdiel? cez vikend to bolo dost silne,ale dnes ani nie

ikka
10. sep 2007

no to asi nerozpoznas...ale je to proste nepravdepodobne, ze by to uz bola menstruacia, ked kojis 🙂 ved uvidis....mozno to prestane

betka007
10. sep 2007

aha, no ja by som bola rada, keby to boli este ocistky a menstruacia sa nemusi este hlasit 😉

mmem
10. sep 2007

ahojky,
tak su musela predsa na vyvolacku,ale super ze sa ti to rozbehlo 😎 ,inak aj ja som mala asi treti tyzden take nieco podobne,normalne zo mna vypadavali take kusi niecoho -sorry 😢 ,ale potom to zo dna na den zmizlo,sice este stale spinem ale uz to nie je take strasne

nas maly nechce veru ziadny dudlos,obcas sa podari a vydrzi asi 5min,ale to je redkord,mam aj od Nuk,1 canpol a avent, ale on ked necce tak nechce, ja kojim dokonca cez klobuciky a prso neodmieta

mmem
10. sep 2007

pisala som lavou rukou,sorry za chyby a preklepy,pravou hongam maleho, lebo vonku prsi a nemozme ist von 😒

kajacz
10. sep 2007

ahojte- o druhej vyzdvihujem Samina zo školy, o jednej som Šimonka nakojila, o pol druhej sa mi pekne pogrcal, a o trištvrte, ked už musím vyrazit sa mi pekne pokakal... 😀 ked už sme vychadzali z domu, rozpršalo sa a ja som nemohla nájst ani jeden dáždnik... 😠 no moj drahý si vždy nejaký zoberie a nechá ho v aute alebo v práci... 😠 tak som hodila kryt na kočiar a bežala medzi kapkami... 😖 ale stihla som to! 😀

kajacz
10. sep 2007

teraz si tu vychutnávam horúcu kavičku a dúfam, že som si neuhnala nejaké prechladnutie alebo nedajbože zápal prsníka... 😅

mmem
10. sep 2007

ahoj kaja🙂 gratulujem k 1.mesiaciku,ako inak? 🙂

kajacz
10. sep 2007

ahoj mmem- dakujeme za gratuláciu, stažovat si možem iba na počasie... 😠
inak do MB chodíme často nakupovat, je tam lepší výber ako v Jičíne... 😉

betka007
10. sep 2007

baby ja tiez sedim pri pc a na rukach mam Lauru 🙂. Nakojila som ju a nechce sa jej spinkat, tak mi sem tam zaplace a ja ju utesujem a snazim uspat 🙂

mmem
10. sep 2007

jeee kaja tak to by sme sa mohli stretnut🙂 A kam chodite nakupovat?ja zas chodim radsej do Prahy tu je to take roztahane.

kajacz
11. sep 2007

mmem- do Olympie chodíme na obuv, sú tam 3obchody na jednom mieste, ked nekupime, tiež ideme do Prahy. No neviem, či teraz so Šimonkom budeme chodit tak často...ale stretnut by sme sa mohli 😉

betka007
11. sep 2007

krasný dník všetkým 😎

susik77
11. sep 2007

ahojte, ako sa mate? my sme sa dnes celkom vyspali 😉 tusim aj ta kolika sa zlepsila, ale davam si uz lepsi pozor na to co jem 😉

kajacz
11. sep 2007

aj tebe betka krásny den, u nas to dnes vyzerá, že sa počasie vylepší 😎
Dievčence, aké plienky a vlhč.obrusky používate?

mmem
11. sep 2007

ahojky,
kaja cz, ked budete mat cestu tak daj vediet,poslem ti pre istotu cislo do IP

ja pouzivam od hugies tie Pure a som spokojna, plienky sme mali huggies newborn aj tie fialove tesco,pampers newborn. tie huggies a pampers sa mi pacili viac a vcera som kupila pampers sleep and play-ale zdaju sa mi doooost tenke tak uvideme co to bude zac,dufam ze nebudem musiet dnes dokupovat dalsie 😀

betka:mas tie ragady uz zahojene? a co si nato dostala?

androna
autor
11. sep 2007

ahoj dievcata.
tak mi pouzivame obrusky z DM a plienky fialove tesco.
mmem mi sme mali sleep a play a stale bol pokakany ci precurany takze sme jich vyspotrebovali iba cez den ale nikdy viac.ale mi sme cvalici.

mmem
11. sep 2007

ja som vymenila po hodine a len cikal ale je to durch, takze dnes mozem nabehnut znova kupit nieco ine

betka007
11. sep 2007

My používame pampers newborn a bella newborn, pampersky sa mi zdaju lepsie,Dobre sedia na malej, tie bella sa na nej dost ,,hybu,, a stane sa mi, ze ich Laura prečura a dnes aj prekakala 😀 . Obrusky použivame bud rossman alebo schlecker,alebo ako sa to pise 😲 .

mmem : kdeže, minuly týždeň som dostala od dr. fialovú vodičku - gencianovu violeť, ta sa mi zda z toho všetkého čo som skúsila NAJ,ale žiadna sláva. Ja to mám fest hlboké. Tam kde mam tie trhlinky, tak po kojení to vyzerá ako živé mäso. Fuj. Dnes keď som to videla, tak som plakala,že mi chýbajú polovičky bradaviek. Uvidíme.Zatiaľ to trpím ďalej 😠

kajacz
11. sep 2007

diky, ja striedam tesco s pampers, ale pampers nam častejšie preteču...
V Rosmanne maju akciu na Huggies, tak ich asi vyskušam. Inak od zajtra je akcia v Tescu na tesco plienky, tak si kupim do zásoby.

Androna- myslíš obrusky Babylove?mam dva balenia, ale ešte som ich nevyskušala

miselinik
11. sep 2007

keď sa možem vyjadriť k plienkam.
Pampers - zaparená riťka a aj chrbátik. Huggies - prečúrané a je hneď citiť moč po prvom vycikaní. Tesco modré alebo aj fialové - zatiaľ najlepšie. Precikali sme ich len raz. a používam aj Tesco vlhčené utierky a som s nimi veľmi spokojná.

kajacz
11. sep 2007

miselinik- diky za radu, ako vonajú tie tesco obrusky?nemám rada velmi parfemované 😝

miselinik
11. sep 2007

kajacz sú dosť voňavé ale rýchlo to vyprchá. A keďže mi už papáme skoro všetko tak aj tá stolica je aromatickejšia 😀 , takže som celkom rada, že ten prvý nával mi tie obrúsky prevoňajú.
Ak by si ešte chcela tak som počula, že aj Lidl plienky sú dobre, ale tie som už neskúšala a zostala som pri Tesco plienkach. Nechcela som už Sašku tak trápiť.

mmem
11. sep 2007

inak mne tie tesco tiez precural aj prekakal,ale mozno mu to balim nejak slabo,lebo parkrat sa mi stalo ze ma nozicky take otlacene od plienok,tak sa mu to snazim nezatahovat.
betka:aj ja mam jednu taku az otvorenu a vobec sa mi to nehoji,mne na to dali framykoin,ale ze by nejak zaberal-no neviem. A hlavne ked sa maly zacne hrat tak to je na nevydrzanie.

susik77
11. sep 2007

ahojte, betka: to musi byt des 😎ja mam asi dost odolne bradavky, aj ked niekedy pri kojeni ked si mala kusne, tak mi bolest dobre vystreluje do hlbky.
plienky: mne sa najviac pacili huggies newborn-ale boli strasne drahe...pampersky fajn, tesco fialove-asi najlepsie...len ich treba dobre zatiahnut...raz co ich mala veronika uvolnene, mala prekakane bodycko aj dupacky 😎 prekakala to bokom...
obrusky mame Nivea sesnsitive, som spokojna 😉

ikka
11. sep 2007

ahojte, my sme tiez na tesco fialovych a skusali sme aj pampers, ale tie mi smrdeli a obrusky tiez tesco a teraz som dostala od kamaratky obrusky pampers nejake kamilkove, tie tak prijemne jemne vonaju a su faaaaajneeee 😀 asi boli aj drahe 😉

mne sa na bradavky osvedcila bepanthen mast

kajacz
11. sep 2007

susik- na Huggies newborn maju akciu v Rossmane vel.2 80ks za 249Kc
ikka- obrusky Pampers kamilkove som dnes kupila dvojbalenie za 129Kc v Rossmane, su výborné

androna
autor
11. sep 2007

kajacz ano myslim babylove obrusky cenovo su na tom najlepsie a maju vonave aj nevonave.my pouzivame nevonave a ked sa prihlasite do babyclubu v DM drogerii tak dost usetrite posielaju bonusove knizky a su tam pekne zlavy.tesco fialove plienky su naj a i huggies boli naprd...
kajacz dik za info ze su zase v akcii.my ich kupujjeme stale v akcii oni to maju raz za mesiac v akcii tak to sledujem.

musko
12. sep 2007

Čafte babule!
Hlásim návrat z dovče! Bolo super, malý zvládol lietadlo nad očakávanie, ale zas sa bál do mora - hysáky - prehovorili sme ho až posledný deň a potom bol zas opačný problém 😎 . Keď bude čas, napíšem viac aj prihodím fotky! Zatial pekný dník!!!

gebi
12. sep 2007

Ahojte žienky, určite niektorá z Vás má manžela Čecha a tak
som chcela vediet, či majú potom deti problém s dvoma jazykmi,
počula som, že deti potom velmi zle rozprávajú,sú nesústredené a pod.
Ja by som chcela určite doma od začiatku hovorit slovensky.
Dakujem za radu