Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

susik77
1. dec 2007

betka: ja som myslela, ze to hlasi zamestnavatel...no, v stredu idem s malou do prace, spytam sa 😎 inak, uz sme prestahovani, tento vikend to bude drsne 😀 vsetko v igelitkach a krabiciach, nemame a 3 mes. nebudeme mat ziadne skrine 😎 len par policiek...
aspon ze v utorok nam nainstal. kuch. linku...

betka007
1. dec 2007

Ahojte, ja som ani nevedela, ze sa take nieco hlasi. No mal by to nahlasit zamestnavatel. Ja som si to radsej skontrolovala a zamestavatel tuto skutocnost neoznamil, budu to riesit az po mojom upozorneni..

Inac, vcera sme boli na ochutnavke vin, bolo to deluxe..
Pred chvilou mi oznamila teta- ocova sestra, ze mi zomrel krstny-ich brat. Mal 44 rokov-rakovina obliciek. Hnusne.... ☹

Zuzka, konecne ste sa prestahovali do svojeho, sice bojove podmienky,ale zvladnete to 😉

musko
1. dec 2007

betka - úprimnú sústrasť 😔
zittka, ste kočky šikovné 😉
susik, hlavne, že ste vo svojom, potom to uložíš a bue. Aspoň nemusíš utierať prach a žehliť - len to najnutnejšie 😉
S tou ZP ma to prekvapuje, u nás hlásil zamestnávateľ....

betka007
5. dec 2007

musko dakujem..

ako vidim, dlho sa tu nik noezval

Baby, v pondelok som v tescu skoro utrpela sok.. videla som tam starsiu matku,ako krmi ani nie mesacne babatko detskou vyzivou. ja som si myslela, ze take male dieta este ani nema vyvinute crievka a zaludok , aby toto mohol stravit a ze moze iba mlieko... nedavaju sa prikrmy najskor od 4. mesiaca? fakt neviem, laure davam iba mlieko... ta nepachla ani caj,ani vodu....

susik77
5. dec 2007

betka: tak to je des 😒
Dnes som bola v praci, vsetci Vercu obdivovali a nosili a ona bola vo svojom zivle 😀 Na kazdeho sa smiala, a teraz je unavena a spinka 😉

zittka
5. dec 2007

ahoj maminy, betus, to je sila.
my nič nové, dnes má Janka strach, že k nám prídu čerti. asi neposlúchala 😀

zittka
5. dec 2007

susik - si mala fajn dnik

kajacz
5. dec 2007

ahojte 🙂
betka- aj také matky su bohužial na svete...chudák dieta
zittka- Samko odkedy prišiel zo školy dobrovolne upratuje bordel, čo má v detskej izbe.... 😀 no, čerti by mohli chodit častejšie... 😀

kajacz
5. dec 2007

Mám problém so Šimonom, nejde mi ho cez den uspat...Zaspaval mi krásne na boku tvarou zachumlaný napr.do plienky, ale posledné 3dni sa začal krásne otačat na bruško. Takže ked ho dam na bok, momentálne pasie...a na chrbáte nechce byt ani omylom...

kajacz
5. dec 2007

betka- ked som začala čitat tvoj príspevok o Tescu, napadlo ma, že si videla niekde z plienok trčat klince.... 😀 😀 😀
Inak Tesco plienky kupujem a vyhovuju nám...striedam ich s Fixies tie dávam na spanie, von, na navštevu, k dr.

betka007
5. dec 2007

jej, tak k vam pride mikulas? ja sa tesim, ked bude laura cakat na Mikulasa 🙂

kaja tie plienky davali v spravach u asi dvakrat. my sme ich vyskusali, ale nejako sa neosvedcili, zostali sme pri pamperskach. Ale pouzivame jednorazove podlozky fixies. Simon uz sa otaca? to je skvele, nasa laura ta sa akurat otacaale okolo svojej osi 😀 , na bok alebo na brusku neexistuje 😖.

zuzka a ako bolo v praci? kedy vlastne planujes nastupit znovu? Ja asi po 3 rokoch

betka007
5. dec 2007

zittka a co u vas nosi mikulas? sladkosti alebo aj nieco ine? ja by som chcela zachovat u nas iba sladkosti, tak ako som to dostavala ja. v krasnych balickoch alebo rano v cizmach,ktore som nechala na okne.. cukrujete okna? to robil manzel, cukril okna,aby dostal sladkosti 😀

susik77
5. dec 2007

caute, u nas dostane Verca cd-cko s uspavankami a Mato sladkosti.
betka: v praci super, vsetci malu obdivovali a nosili, aj ona bola vytesena 😉
aj my pouz. podlozky fixies. mam ich velmi rada 😉

musko
5. dec 2007

Ahoj baby!
Tak dlho nič a nakoniec takýto pokec 😉
Tak my sme mali v MC dnes Mikuláša, deti boli skvelé - čertov som dovnútra nepustila, myslím, že deti sa nemajú strašiť.... Dám do albumu fotky 😉 . A hneď Vám sem hádžem link na pekný článok, možno Vás osloví, kniha má vyjsť 12.12.07 http://marek.blog.respekt.cz/c/9553/Koncept-kon...
Tak pekný Mikulášsky večer!

betka007
8. dec 2007

ahojky,ako sa mate? ja som vcera bola na veierku z prace. bolo tam super, zisli sme sa v hojnom pocte. dnes rano som sa vazila. mam 62kg, uz iba 9 kg... iba...

susik77
8. dec 2007

ahojte, my sme dnes boli veroniku fotit na pf-ka a kalendar.budeme mat krasne fotky, uz sa tesim 😉
boli sme u fotografky na p-4-posielam odkaz-tu je jej galeria: http://www.taktrochujinak.cz/fotogalerie.html

ikka
8. dec 2007

Ahojte, tak aj ja po dlhej dobe trosku prispejem...
susik..tak to budete mat krasne fotky, dufam, ze das potom aj do albumu 😉
betka...ja by som chcela mat aj tych 62kg 😀
kaja...kde kupujes fixies plienky? ja som ich zatial nikde nevidela, len cez net. fixies znacku mam rada, lebo oni maju vsetko take jemne a hebke 🙂

susik77
8. dec 2007

ikka: aj ja by som chcela mat 62 kg 🙂 to je moja vaha ked som sa vydavala pred 3 rokmi 😀

ikka
8. dec 2007

susik napodobne...tiez moja vaha, ked som sa vydavala, no ked som zacala byt tehu tak som mala uz 65kg a teraz mi do toho chybaju este 2 kilecka 😅 😀 , ale do veci sa zmestim, tak som okej, citim sa dobre 😉

kajacz
8. dec 2007

ahojte 🙂
susik- ked som sa vydávala(pred 8.rokmi 😕 )mala som 64kg, teraz mi do toho chýba 8! ☹
ikka- u nás ich majú tiež iba v jednej drogerii, dostala som ich darom, ked sme boli na Slovensku a odvtedy ich kupujem, mne sa zdajú vyborné... 😵

Inak manžel tiež urobil nejaké foto a dal z toho urobit kalendáre pre babičky, ked fotky zmenší hodím nejaké sem...

susik77
8. dec 2007

kajacz: no, mne chyba do nej po porode ese viac 😎 ale s dietou musim pockat ked prest. kojit 😎

ikka
8. dec 2007

mamicky a kde budete vianocovat? my budeme na stedry vecer tu, prvykrat ako velka rodinka 😉 a potom pojdeme pozriet aj do rodnej vlasti 🙂 ale keby bolo mooooc ladovo a smyklavo, tak asi to neriskneme

androna
autor
8. dec 2007

ikka no my budeme tiez ako velka rodinka u nas doma v domceku.a potom pojdeme po ceskych pribuznych.na slovensko asi az niekedy na dovolenku

musko
9. dec 2007

Ahojte a peknú nedeľu všetkým!
My budeme na Štedrý večer spolu ako rodinka a 25. 12. 😉 ráno vyrážame na Slonensko, vrátime sa 30. 12.

betka007
9. dec 2007

ahojky, my asi budeme v byte, stale sme sa neprestahovali, rekonstrukcia ide pomaly... ale povodne sme chceli ist na slovac, tak asi po novom roku...

zittka
9. dec 2007

ahoj maminy,
u nás nosí Mikuláš sladkosti, ale u babičky dáva aj veci.
plienky používame z dm babylove premium a sú skvelé za rozumnú cenu.
na vianoce budeme tu - doma a chceme medzi sviatkami aj na Slovensko, ale uvidí sa podľa počasia.

kajacz
12. dec 2007

ahojte 🙂 ,
tak hlásím, že včera sme boli na 4.mesačnej prehliadke, Šimon má 7630g a 70cm, ale zase ho nezaočkovala, nemá ešte zhojené očkovanie po Tbc... 😒 tak teraz až na pol roku, tak to budeme mat všetko posunuté... 😒

kajacz
12. dec 2007

Inak na Slovensko ideme 22.12. a vrátime sa až 4.1.08. Za celých 7rokov, čo žijeme v ČR sme tu boli na Vianoce iba raz, to som mala nočnú...vždy chodíme k mojím rodičom a po štedrej večeri ideme ku svokrovcom.
Už teraz mám ale strach z cesty... ☹

susik77
12. dec 2007

ahojte, musim sa pochvalit:dnes nam priviezli domov novu sedacku-objed. sme ju pred 6 tyzdnami.
inak, zostavame na vianoce v Prahe, vcera sme odovzdali moje sluz.auto a vlakom s malou nechceme ist, hlavne nie v zime 😎 ale v nedelu pride moja mama tak na 4 dni, tak si malu trochu uzije 😉

susik77
12. dec 2007

kajacz: simonko je uz velky chlap 😉 veron ma asi 6 kil 😎
my sme boli v pondelok, veronka ma este trochu cervene po tom ockovani na tbc, ale dr.povedala, ze je to uz v pohode a uz sme dostali 1.davku hexavakciny.verca si to ani nevsimla, ze ju pichli 🙂
a nemala ani ziadnu reakciu, ani teplotu, chvalabohu 😉
zittka:aj u nas dostala veronika na mikulasa cd s uspavankami 🙂