Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

androna
10. feb 2008

ahoj ao.ja som si myslela ze uz si porodila.ten cas nejak leti.ani sme sa nestihli stretnut.
schnecku predpokladam ze manzel je Slovak takze presne jak som uz pisala musite mat z oddaciho listu urobeny sobasny list a potom sa ziada o ten rodny list dietata.a pokial ma manzel trvaly pobyt tu v CR tak o to mozete ziadat jedine na slovenskej ambasade.a k tomu je potreba originaly vasich rodnych listov,mozno i potvrdenie o obcianstve pre manzela a ten sobasny list.

navi
10. feb 2008

ahojda holky se k vám vtírnu mužu? 😅
androna náš malý je taky Čechoslovák a paní u nás na matrice mi tvrdila, že slovenské občanství dostane automaticky. No já si hned říkala, že to je blbost a tak jednoduchý to nebude 😉

siss ty pigmenty jsou moooc hezký, mě se takový líčení na druhých líbí,ale sama ne to nějak nemám odvahu a už ani věk 😅 Jo a gelovky nemám rok a dokonce jsem se s tím už i naučila žít 😀 Ale zase na ně dojde, to si jsem jistá 🙂

kattum
10. feb 2008

Ao, vidim, ze i ty prenasas, este dlhsie ako ja, my sme mali 1.termin 3.2 a druhy 8.2. Uz lena cakam a cakam. Drzim place! Kde v Prahe budes rodit?

schnek
10. feb 2008

androna, my nejsme svoji 😉

androna
10. feb 2008

snecku tak to asi nepojde s tym skusenost nemam.
navi i ceske dostal automaticky nie ale museli ste na matriku tak presne tak i na slovenskej strane. 😀 pani nejaka chytra

sisstin
10. feb 2008

s tím občanstvím taky nevim, jak to je 😕

monkula
autor
10. feb 2008

siss, tu sooom, mám choré detičky, a Chiara dnes len plače... 😠 😠

A tie tiene sú fakt pekné...

sisstin
10. feb 2008

mon: tygr spí..MP taky..a já už vyhrála korzet a bižu..a dražim dál 😅

monkula
autor
10. feb 2008

ty závisláku jeden... 😀 😀 😀
ja som raz vyhrala nálepky Cars...

navi
10. feb 2008

androna ony některé paní bývají na úřadech chytré až moc 😉 No manža má co vyřizovat, ale člověk nikdy neví, kdy se malému bude to druhé občanství hodit 😉

monkula
autor
10. feb 2008

sisstin, ty jsi Tereza? 😕 😕
Ja som si myslela, že si Silvia... 😀 😀

sisstin
10. feb 2008

mon:jj..Tereza 😉

monkula
autor
10. feb 2008

Pekné meno... A ako si prišla na Sisstin?

sisstin
10. feb 2008

mon:já nevim ani..všude mám bocorku jinak 😕

monkula
autor
10. feb 2008

tak Ťa nejako osvietilo, však?

A konečne môžme kecať bez hrozby výmazu... 😀 😀 😵 😵 😵

ao
10. feb 2008

kattum: na Bulovke
androna: čauky, zdravíme letiště 😉 ešte som neporodila, Patrik má v brušku lážo-plážo, asi vie, že je to tam ľahšie ako vonku 😀

ao
10. feb 2008

sisstin: korzet whaaauuuu 😎

monkula
autor
10. feb 2008

siss, gratulujem, ten ke fakt nádherný...

ja som si zase včera kúpila v Gate dve tričká, nech v telke vyzerám k svetu, ale jedno si obliecť nemôžem ,pretože je tam značka... 😅 😅 😅

ao
10. feb 2008

monkula: pekné motto v pase... 😉

monkula
autor
10. feb 2008

ďakujeeem..
Siss, zapíjaš výhru na MmB? 😀 😀

sisstin
10. feb 2008

mon: já vyhrála čtyři věci..dva korzety..a dvě bižu 😅

monkula
autor
10. feb 2008

Supeeer, ja nikdy nenatrafím na také skvosty...

A Peťko Ti bude hajať až do rána? 😕 😕

sisstin
10. feb 2008

mon: no většinou spí až do rána 😉

monkula
autor
10. feb 2008

Ale Ti je dobre, moja mi tu sedí pri nohách a spieva si... 😀 😀 😀
A kričí ne-ne-ne-ne... 😵 😵 😵

monkula
autor
10. feb 2008

Siss a kedy sa Peťko narodil, Asi v októbri/říjen, aj môj Jarko sa narodil v októbri...

A ty sa tiež rada výstredne obliekaš? Ja strašne, ale na túto postavu čo mám, jedine pytel... 😀 😀
Ale už na sebe pracujem, tak do leta to hádam bude lepšie...

sisstin
10. feb 2008

mon: já ráda..odjakživa 😀 jinak postavu už mám zase ok..až na ten břuch 😠 ale v oblečení to není tak děsný 😉

monkula
autor
10. feb 2008

no, ja mám tiež nejhorší břuch...Jeeejda, slovo břuch používala aj moja nebohá babka...
Už bude mesiac po smrti, ale to uteká... 😔 😔 😔

mirka.kam
2. mar 2008

je tu niekto???

zoya1
2. mar 2008

hej ja.