Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

stefy
26. okt 2007

monkula, už tam nemám ani veľmi za kým chodiť, v tých rokoch tam žila moja starenka, a my sme bývali v Rohožníku.

monkula
autor
26. okt 2007

Dobrú noc, pekné sny a zajtra sa stretneme...

dannynka
26. okt 2007

baby ajja uz idem bruuuu ved sa tu zajtra dufam stretneme 😀 😀 😀

stefy
26. okt 2007

dobrú nôcku vešm

monkula
autor
26. okt 2007

Stefy, z Rohožníka som mala kamarátku...

monkula
autor
26. okt 2007

Dobrú nôcku, Danka, zajtra...

lu777
26. okt 2007

ahoj! tak já mám slovenskou babičku - a můj muž říká, že ta slovenská část je moje nejlepší 😀

monkula
autor
26. okt 2007

Ahoj Lu, a kterou část máš slovenskou? 😀 😀
Vítám Tě...

lu777
26. okt 2007

ahoj Monkulo, dík 🙂
no prej takovou tu pohodářskou 😀 můj muž jak viděl moji babičku, tak říkal, jé přesně vidím, která část je slovenská 😀

vikvik
26. okt 2007

lu muj prave ted nekde lita, tak se sama zabavuju na netu :o)

haluskacz
27. okt 2007

je, to je hezky, cesko - slovenska diskuse 🙂 Ja mam Slovensko hrozne rada, jezdivali jsme do slovenskych hor na vandry, mam je prochozene krizem krazem. A taky se mi zda, ze Slovaci jsou nejak vetsi pohodari, takovi otevrenejsi, Cesi jsou studeni cumaci 🙂

emogeon
27. okt 2007

ahojte baby, tak ja sa tiez pridavam...

my zase chodime na chatu do CR, su na inej urovni ako tie na sk...
haluskacz,mne sa zase cesi zdaju viac pohodaci ako slovaci....

monkula
autor
27. okt 2007

Ahojtee, som rada, že sa to tu rozrástlo, vítam nové diskutantky, nuž všade sú rôzni ľudia, národnosť nehrá rolu...

vladkaz1
27. okt 2007

ahojte kocky ako sa mate??? ja mam ocina cecha takze sa pridavam 🙂

monkula
autor
27. okt 2007

Ahoj Vladka, aj Teba tu vítam a odkiaľ máš tatina? Moja mama je, ako som už písala z Brna, teda, Brno-chrlice...
A máme sa fajn, len moja krpaňa celý deň len mrnčí, už mi to lezie na mozok, asi ďalší zub, či čo, ani nespala, a to zaspala o polnoci...

vladkaz1
27. okt 2007

ahoj moj tatino je z ceske Lípi podjesteni, pri Liberci ale ja som tam uz 15 rokov nebola 😒 .Jeee vy uz mate 9 mesiačikov a 5 rokov ??Tak to uz ste velke 🙂 MI este len cakame 😀 ale uz by sme aj mohli ist von.

monkula
autor
27. okt 2007

No, ja som začala skoro, tak mám veľkého chlapa a takú moju malú princezničku, čo práve prevrátila autíčko a vysberá si z neho hračky 😀 😀 😀 A albumček nemáš, chcela som Ťa okouknout

vladkaz1
27. okt 2007

nemam ale ked chces posli mi adresu na mail a poslem ti hned 🙂 ja by som aj mala foto ale neviem si to zmensit aby som si to sem mohla ulozit 😝 som nesikovna 🙂

monkula
autor
27. okt 2007

Už som Ti poslala

schnek
27. okt 2007

Ahojky 🙂
vezmete mě mezi sebe?
můj přitel je Slovák a máme jednoho lumpa 😀

monkula
autor
27. okt 2007

Ahoooj schnečku, pridaj sa, budem len a len radam bývate v Čechách, alebo v SR?

jzfr
27. okt 2007

ahojte - mozem sa pridat - ale neviem, ci ma chcete - lebo ja som sice Cechoslovenka ale uz doma nebyvam - odstahovala som sa do daleka od mojich rodnych reci 😢 - tak neviem, ci ma vezmete (aspon obcas) medzi seba 🙂

monkula
autor
27. okt 2007

Ale vezmeme, prečo sa to všetky pýtate? A kde bývaš? Podľa mien Tvojich detičiek tipujem Francúzsko

jzfr
27. okt 2007

ao - dobry tip - fr - presne v Lyone

monkula
autor
27. okt 2007

Jáááj, vždy som chcela vedieť po francúzsky, ta už asi slušne parlevuješ... 😀 😀 😀

monkula
autor
27. okt 2007

Teraz som si všimla, že máš dvojičky, aké sú nádhernééé... Len ty tam nie si...

jzfr
27. okt 2007

parlevujem celkom dobre (no ja si rozumiem - ti okolo mna sa tvaria, ze tiez mi rozumeju - ale s pisanim mam vacsiu starost 😠 - asi sa budem musiet vratit do prvej triedy 😀 )

inak pytala som sa, lebo mam uz skusenost - ze ked som ako nova nabehla do rozbehnutej temy - tak ma "nevzali" medzi seba 😢 - ale zase som rada, ze tu ste ma vzali 🙂

monkula
autor
27. okt 2007

Hmmm, oni sú tam poskupinkované, ťažko sa tam vtírnuť 😀 😀

jzfr
27. okt 2007

mas pravdu - ale ja som sa o konikovi dozvedla, az pomerne neskoro - uz som mala drobcov na svete ale inak je to tu fajn - lebo vacsina kociek (na MK) je super

inak asi na dnes koncim - lebo chcem este dovesat pradlo, prv ako dojde muzz prace

navidenou (cesky sice rozumiem, hovorim, ale napisem - tak mi prosim vsetky babulky odpustite, ak urobim sem tam daku chybicku 😉 , vsak 🙂 )

inak aj mne je luto, ze sa CSR rozdelilo ☹ - lebo CR mam stale kopec znamych a rodiny 🙂

monkula
autor
27. okt 2007

Tak, dobrú noc...