Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

majada
30. jún 2008

pavla ja si vždy navarím viac aby som mala aj na druhý deň ani ja nestíham niekedy musím mať na adamkovi celý den nalepene oči...

nika dávam ale nie rožok ten mu nechutí ale chlebík...

nika000
30. jún 2008

majada a chce ti piť ?my vôbec ☹

majada
30. jún 2008

nika pije prevarenú vodu alebo detský čaj ale len trošičku vlastne ani neviem či to vypije alebo vypluje... 😒

nika000
30. jún 2008

pavla aj ja som si povedala to isté robota počká.mám šťastie v tom že manžel je dosť často doma .tie dni sa snažím dať domácnosť dokopy .

pavla80
30. jún 2008

i já dávám Mišce raději chleba,líp ho i pokouše.Rohlík málo pokouše a pak jak chce spolknout velký kus tak ji natahuje.

Holky papají vaše děti kašičky.Bud takové ty co se dělají do vody nebo krupici?Míša mi nechce ani krupici ani ty kaše a nevím co ji dávat na večeře.Krupičku mi sní jen občas 😒 a pudink třeba taky moc nechce.

majada
30. jún 2008

pavla máš naozaj zlaté dievčatka aj ja som chcela dievčatko a mám dvoch chalanov.... 🙂

pavla80
30. jún 2008

No já mám právě problém že manža je dost často v práci,tak vždycky jak Miška jde spinkat kolem 10.00 tak se snažím to dát všechno do kupy 😵

nika000
30. jún 2008

najnovšie pijeme tiež prevarenú vodu.dávala som aj granulkové čaje ale som počula že sa dosť kazia zuby z neho.

majada
30. jún 2008

pavla ani môj nechce ani kašičky ani zeleninu vôbec nič... ☹

pavla80
30. jún 2008

no vidíš a manža si zas strašně přál chlapečka a nevyšlo to a protože 3 už nechceme tak jsme se smířily s holčičkama 😀 a jsme za ně rádi,hlavně že jsou zdravé!!!!!

Tak možná do třetice to bude princezna 😉

majada
30. jún 2008

nika ja dávam detský bylinkoví a nesladím...

inak keby ste vydeli náš neporiadok doma keď nstíham... 😒

majada
30. jún 2008

pavla tretie to už nie aj ja som sa zmierila s chalanmi... mám zdravých pekných chalanov... 😀

pavla80
30. jún 2008

Tak to naštěstí ona sní všechno,ale mám strach aby měla dostatek mlíčka.Pije ráno sunar a pak ji dávám hodně jogurty a sýry,ale i tak si myslím že je to málo.

Taky dávám bylinkové a Mišce chutnají i ovocné dětské.Ona teda pije asi dost necelý litr za den asi.Ale někde sem četla že by měla vypít víc tak nevím

nika000
30. jún 2008

pavla Veronika kaše tiež moc nie.to keď jej dávam kašu tak hrám divadlo aby som ju ako tak zaujala.v jednej ruke mám lyžičku a v druhej bábiku.s manželom sa smejeme že môžme ísť hať rovno do divadla 😀
ja rozmýšľam že jej namiesto kaše uvarím zemiačik z masielkom a možno dám mrkvu.to má rada a poradila mi to jedna mamina .

bambulik
30. jún 2008

Ahojky holky. tak jsem češka a mám se slovákem mimi. A myslím že lepšího člověka bych nepotkala.

nika000
30. jún 2008

naša pije tak 100 za deň a to ak vypije som rada.
aj muž chcel chlapca dokonca ostal taký urazený keď som mu povedala že bude dievča.teraz by ju za nič nedal 🙂

pavla80
30. jún 2008

tak já ji dávám i brambůrky s přesnídávkou to mám taky ráda.Někdy i chleba namazaný sýrem a tak různě

nika000
30. jún 2008

ahoj bambulik 🙂

majada
30. jún 2008

nika aj aj skúšam divadlo ale u nás to nefunguje...otvorí usta šupnem tam lyžičku a on ju vypluje a potom už ustočká neotvorí...

bambulik
30. jún 2008

ahojky Nika000

nika000
30. jún 2008

Veronika robí nie nie to volám.krúti hlavičkou

majada
30. jún 2008

ahoj bambulík... 🙂

pavla80
30. jún 2008

Tak to je asi dost málo 100ml.za den.Tak ti pije i v těch vedrech?No jo ale co naděláš.Ty ještě kojíš?

nika000
30. jún 2008

pavla málo ☹ ano aj teraz tak pije.ešte kojím.

no ja sa lúčim muž ma už vyhadzuje som rada že sme pokecali.dúfam že častejšie 😉

majada
30. jún 2008

nika tak to pije určite viac ako môj...

pavla80
30. jún 2008

Bambulík ahoj 😉 ,Máte krásnou Kačenku 😉

majada
30. jún 2008

nika aj môj ma zachvílu vyhodí... 🙂

pavla80
30. jún 2008

Tak ji asi stačí co vypije do tebe násilím to do ní stejně nenacpeš.Tak se měj krásně papa

pavla80
30. jún 2008

tak to já mám manžela v práci holky spinkají tak mám času habaděj 😀

majada
30. jún 2008

no môj muž potrebuje počitač na prácu tak tu chodím len občas ...keď Adamko zaspí to zas vyhodím ja jeho... 😀