Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

pavla80
1. júl 2008

no a co se týče řidičáku,taky jsem nikdy nechtěla,protože jak jsem viděla co se všechno děje,tak jsem to vždycky odmítala.Ale co mám dvě holky a manža stále v práci a já se s nima musím všude tahat autobusem tak jsem se rozhodla,že to zkusím.Sice taky budu mít strach je to velká odpovědnost,ale snad to zvládnu.A jezdit budu taky pomalu,nesnáším jak někdo jezdí rychle.

majada
1. júl 2008

paula aj doktorka mi povedala že na pohlad vyzerá výborne ....
vieš mňa takto stresovali v pôrodnici lebo adamko mal po porode problémy a vždy keď išel papať tak som ho musela važiť aj po papani a vždy sa len pytali kolko zjedol .....

pavla80
1. júl 2008

no já se tak stresovala skoro 2 měsíce měla jsem málo mléka asi a Míša mi vůbec nepřibírala,narodila se s váhou 2980 a ubrala mi na 2500 tak mi pak doporučila dr.dokrmovat.Tak jsem ji asi do 3 měsíců vždycky kojila a pak dokrmila sunarem.Ale pak už jsem měla mlíčka stále mín a mín.Nakonec jsme zůstali jen u sunáru.Ale hlavně že začala přibírat 😉

pavla80
1. júl 2008

On měl problém s přibíráním nebo nějaký jiný?

majada
1. júl 2008

ja som si musela v pôrodnici odsavať a davali mu z flašky ale keď sme prišli domov pekne sa prisal a papal
tam boli len take premudrele sestričky... 😝

pavla80
1. júl 2008

doma je to vždycky lepší,člověk je víc v klidu.U nás v porodnici byly sestřičky super a já natěšená,že kojím odcházela z porodnice.Šok mě čekal až jsme šli na první vážení a zjistila jsem že nepřibrala nic naopak zhodila.A to jsem nedělala skoro nic jiného jen kojila.Chtěla často,ale hodně mi usínala u prsu,měla dost silnou poporodní žloutenku

pavla80
1. júl 2008

No já se budu loučit půjdu se sprchnout a do hajan.Zítra bychom chtěli jít odpoledne s holkama na bazén na zahradu tak se mějte krásně a zas se tu ukážu zítra papa 😉

majada
1. júl 2008

no dostal na porodnici infekciu kym som ja bola na infuziach a ATB tri dni ja som rodila cisárskym .......keď mi ho doniesli tak začal prešedavať zobrali ho na JIS mal problemy so srdiečkom a potom dostal infekciu....a to si nevšimli tri dni....tolka starostlivosť.... 😠

majada
1. júl 2008

ahojte idem aj ja spať...

pavla80
1. júl 2008

majada tak to je děs!!!!! 😠 .Dneska v moderní době by se tohle už stávat neměla.No jo člověk s tím nic neudělá 😒 .Tak hlavně že všechno dopdlo dobře 😉 😉

majada
2. júl 2008

ahojte

pavla teraz je už dobre.... 🙂
...ale človek ťažko zabuda .... ☹

pavla80
2. júl 2008

ahojky

Majada to věřím 😠 .

Jinak my byly dneska celé odpoledne na zahradě v bázénu a bylo kráááááásně!!!!!!Miška se sice bála tak jsem ji pak napustila uplně malinký bazínek tak tam seděla a čachala se.Dopoledne jsem si zajela pro řidičák tak jsem hned jela domů a docela mi to šlo.Ale byly to trochu nervy 😀 .Ted večer jdem s manžou na chvilku na večeři a posedět,přijela babička tak nám ohlídá holky tak už se těším na nějakou mnamku.

Tak se mějte kouknu sem asi až zítra papa 😉

majada
2. júl 2008

ahojte 🙂

majada
2. júl 2008

paula tak vám prajem aby ste si to s manželom vychutnali príjemnú večeru..... 😉

nika ako sa máte....?

pavla80
3. júl 2008

Ahojky

Tak večer jsme si to užily bylo fajně,po dlouhé době jsme si společně někam vyšly 😉

Za to ted si takly užíváme.Miška asi chytla nějakou střevní chřipku v noci zvracela a ted sice nezvrací už ale má průjem.Ted spinká tak uvidíme jak se vzbudí 😒

majada
3. júl 2008

ahojte

paula tak ste si to užili to je dobre človek sa musí niekedy poriadne odreagovať.... 😉

....chudačik Miška hmmm črevná chríbka ☹ nech jej to čím skôr prejde.... 🙂

nika000
3. júl 2008

ahojte.nejako nestíham 😒 to preto že muž pracuje 😀 dnes sme boli skoro celý deň von.malá ráno vstala skôr tak sme už boli o 9 von.potom obed trošku sa prehrala dali sme olovrant a šli ku starkej.prišli sme až teraz.samozrejme ešte spí v kočíku tak som zvedavá ako bude spať večer 😒

pavla to ma mrzí ☹ skoro sa uzdravte.teraz je to všade.
joj tak vám bolo s mužíkom 🙂 aj ja sa veru už teším.my chceme ísť do kina na bátoričku.ozaj neviete náhodou kedy to bude v kinách?

majada ahoj ako sa máte?

monkula
autor
3. júl 2008

pavla, nech sa rýchlo uzdravíte...

pavla80
4. júl 2008

Ahoj

Holky dík!!!! 😉

Tak je nám dneska už líp.V noci měla ještě sice horečku,ale dala jsem ji nurofen,tak ted už nemá,tak uvidíme odpoledne.Průjem už taky není ani nezvracela tak snad už bude dobře,Ale v noci bobek vůbec nespala.Bylo u nás hrozné dusno,ona ještě s horečkou tak ji asi bylo teplo.Ve dvě ráno přišla hrozná bouřka tak to zas nemohla usnout a usla až kolem 4 ráno a v 7 byla vzhůru 🙄 .Děs.Tak budu dneska hotová,ale hlavně že je ji líp 😉

nika000
4. júl 2008

pavla tak super že sa máte už lepšie 😉 aj tu bola búrka 😒 ja sa strašne búrok bojím ☹ ale už sa zišlo .dnes je konečne príjemne.ja od rána vyváram 😒

pavla80
4. júl 2008

i mě to nedělá moc dobře,ale když jsem doma tak to celkem jde,ale nedej bože že jsem zrovna venku 😝

Já si uvařila zas večer,ted šla Miška spinkat a Kačka obědvá,

majada
5. júl 2008

ahojte

Kdeže ste.........? 😕

paula to som rada že malej je lepšie.... 🙂

pavla80
5. júl 2008

ahojky

Já jsem taky ráda,ale je ted strašně ufnukaná,nevím jestli je to tou nemocí ☹ .Nechce si hrát nic,na všechno říká nééééé.Tak snad se to zas srovná.

Dneska se u nás trochu na večer vyčasilo,tak jsme šli na chvilinku na procházku a bylo to trochu lepší.Už to tu na mě všechno padalo.Manža v práci, malá uřvaná a do toho Kačka sem tam mě rozčilí a fakt si někdy připadám,že odsud uteču 😀

majada
6. júl 2008

Ahojte

paula môže to byť aj tou chorobou aj môj je umrnčaný keď mu volačo je.... 😒

u nás tiež celý deň poprchávalo ...ale zas ja mám radšej keď je trochu pod mrakom nemám rada horúčavy....
....s tým útekom si viem predstaviť ja by som niekedy tiež niekam ušla.... 😀

nika000
6. júl 2008

ahojte 🙂 pridávam sa na útek 😀

tak ja som sa vám dnes donútila piecť 😝 dlho som nič nepiekla a našla celkom dobrý recept hlavne nie zložitý 😅
obed mám zo včera tak aspoň to a poobede chceme niekam vypadnúť no neviem kam keď je zase také teplo 😒
a vy ako ?čo robkáte?

pavla80
6. júl 2008

Ahojky 😉

Tak dneska je Míša konečně první den vysmáta,aspon byla dopoledne ted spinká.Ale šlo hned ráno vidět,že už se jí vrátila její dobrá nálada 😀 huráááááááá

Jinak já mám taky oběd ze včerejška,akorát Michalce už dneska vařím poprvé polívku z brambor mrkvičky,rýže a vloček.Tak se napapká bobek po té dietě.Kačenku mám zas venku s klukama 😀 ,takže veget.

Taky bych chtěla jít odpoledne ven,ale u nás je to počasí takové všelijaké,ráno bylo horko a ted se tam jaksi zatáhlo tak uvidíme.

A zítra máme konečně tatku doma!!!!!!!!Tak možná vyjedeme do Zoo do Ostravy,uvidíme jaké bude počasí 😉

liviky
6. júl 2008

čau pavli,tak tebe bych tu nehladala 😀
a je tu někde stefy?haloo STEFY!............já mám rodinu v Malackách 😀

liviky
6. júl 2008

jinak já se omlouvám,že jsem tak vtrhla,ale t otéma se mi zamlouvalo 🙂 ,mám 2děti - blondýnky a šílené torpéda 😀

majada
6. júl 2008

ahoj liviky

nika tak ja som naposledy piekla na velku noc.... 😅 a to ma pečenie niekedy bavilo no teraz nemám čas....

pavla to som rada že malá je už poriadku... 🙂

ja som dnes varila pečené kura a ryžu a potom som aj so synmi vypadla do mesta na zmrzlinu ...no to bolo zase horúco .... 😝

pavla80
6. júl 2008

No jo liviky,proč by jsi mě tu nehledala??????Já nemám nic proti slovensku a mám strašně ráda slovenskou řeč,moc se mi líbí 😉 .Je fakt že jsem na slovensku,byla jen jednou a to už strašně dlouho.Ale to snad nevá né??????? 😎 😀 😀

Tady byly holky málo rozjeté 😀 😀 .Tak jsem se chtěla přidat a pokecat o čemkoliv.Nerada se připojuju do témat kde je už moc příspěvku 😒

Majada jé zmrzku bych si dala taky.Já bydlím na vesnici,tak tady točená není,ale ve městě kousek je výborná,občas taky zajedem 🙂 .