Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

monkula
autor
18. júl 2008

vDˇaka za link ,asi si to kúpim

schnek
18. júl 2008

jé, já hodila 2x to samý, to druhý měl bejt na ty čípky... not ot je fuk 😉

schnek
18. júl 2008

uvidíš, co vím, ženský jsou s tím spokojený, ale je to míň spolehlivý než HA 😉

monkula
autor
18. júl 2008

neva, ja som pochopila, a čípky aj tak ee 😅 😅
Šaty už máš? 😵

schnek
18. júl 2008

mám, už je mám upravený, jen čekám, až bude hezky, že je vyperu a zatím je pořád hnusně 😝

monkula
autor
18. júl 2008

jak upravený? 😕

schnek
18. júl 2008

musela jsem si je nechat upravit, kupovala jsem je hotový a musela jsem je nechat zúžit a dodělat ramínka 😉

monkula
autor
18. júl 2008

snečku, to je krásne album 😵 😵 😵
A tie červeno biele aty boli nádherné.... 😵 😵

schnek
18. júl 2008

musím jít, O. nějak kašle a je nevrlej, tak si lehneme spolu, MP je na noční 😉
pa 🙂

schnek
18. júl 2008

jo, krásný byli, ale bylo to takový prapodivný, jak by je byli šili a nějak jsem tomu nevěřila 😉 a fakt jsem neměla čas na nějaký pokusy a omyly 😉
brou 😔

monkula
autor
18. júl 2008

dobrú noc....

liviky
19. júl 2008

zdravím ženy
,tak jsem si dočetla včerejšek a musím potvrdit vaše slova,jo bylo by třeba kamion,schnecku ty si ndovedeš představit 2děti a psa?...já jsem toho zářným příkladem,akurát nemám psa ale takové menší tele a to bydlíme v posledním patře a bez výtahu,však kukni do mého alba a už si nepředstavuj nic,takhle vyadá realita 😀 ,....
...jsem prostě zatím strhaná jak alík,ale už je to den ode dne lepší,fakt nekecám 😅

majada
19. júl 2008

liviky máš velmi peknú rodinu no nebojíš sa že si ten pes ich dá po zub... 😀 myslím deťurence...

liviky
19. júl 2008

ahoj majado 🙂
..já se spíš bojím o psa 😅 ,malá mu už stihla prozkoumat všechny otvory a to vážně 😉 ,Whitík je strašně zlatý,nechal by na sobě i dřeví štípat,j to taková živá atrakce pro všechny děti když jsme někde na městě,furt se po něm nějaké dítko válí 😅

pavla80
19. júl 2008

ahojky

Livi tak to je super,tak velký pes a tak hodný k dětem i cizím.To ho někdy musíš přivést až bude srazík 😀 ,Kačenka by byla z něho unešená.A Michalka ta se sice bojí,ale jak vidí psa tak ukazuje na něho a kecá si po svojemu,taky nadšená.Ale blízko k němu nepůjde,jen tak zdálky 😀

Schnek,hezké šaty 😉

liviky
19. júl 2008

jo kldně pavli my ho sebou taháme snad všude 😀

pavla80
19. júl 2008

no minule jsi ho neměla chyba!!!! 😀 😀

liviky
19. júl 2008

jakto,,my se přece viděly u kyvadla na dětskej den a to byl s náma mezi tím mumrajem lidiček 😀

schnek
19. júl 2008

čau holky,
to s tím představováním 2 dětí a psa, já to myslela stran balení se na dovolenou 😉 protože už teď máme co dělat, aby se pes vešel do kufru a to je ten náš kombík opravdu velikej 😀 pamatuju, když jsme jeli ještě sedanem, když byli Ondrovi 4 měsíce na 10 dní (4 v SR a pak v hotelu) největší tašku měl samozřejmě on a to jsme měli papírový pleny. A táhli jsme samo kočár, sterilizátor, mlíko, flašky, vody plus propriety pro psa atd. To bylo peklo 😝

pavla80
19. júl 2008

jo to máš vlastně pravdu,ale tam to byla taková rychlovka 😀 😀 😀 .Já myslela tam v pizzerce na autobusáku 😝

Jinak co jste holky dneska prováděli????

My byly venku,bylo hezky.Ale Miška měla dneska nějaký uřvaný den tak to byl trochu děs.Já už nevím někdy co s ní.Někdy jak má takový den tak se od ní nesmím hnout ani na krok,všeho se bojí a nikdo se k ní nesmí přiblížit,tím myslím děti.Tak si pořád říkam je malinká,tak snad z toho vyroste .Pak se na mě lidi dívají, třeba proč se tak strašně bojí dětí a myslí si že je to malý uřvanec.Ale ona je přitom jinak fakt moc hodná,no fat někdy děs!!!!! 😠

Nejsem na to zvyklá protože Kačka byla uplně jiná,ta se nebála ničeho 😀 .Fakt mají každá uplně jinou povahu 😒 .

liviky
19. júl 2008

jo no na sraz jsem ho nechtěla vzít,páč jsem se bÁla ,že by jste se lekly a utekly a já sae s Váma ani neseznámila 😅
my dnes doppo šly na zmrzku a odpo jsme šly pod letní kino do Jeníka na pivko a houpačky,tata byl samozřejmě v práci,ted jsem holky vykoupala nakrmila,Lili už spinká a ted jdu klepnout Viki,to bude horší páč strašněmoc odmlouvá a vymýšlí a já už dnes nemám moc síly 😒

pavla80
20. júl 2008

ahoj

Holky kde jste všechny???

my byly dneska zase venku,konečně je zas hezky,tak snad už to vydrží 😉

liviky
21. júl 2008

zdravím,já jsu tu páč je dnes venku zas hnusně,pavli tys to asi zakřikla 🙂 ,po dlouhé době je fakticky hnusně,tak asi budem sedět doma,a já vyžehlím tu kupu prádla 😅

pavla80
23. júl 2008

Ahojky

Holky kde jste všechny??????? 😕

My odjíždíme v pátek na dovču,tak už se moc těšíme!!!!! 😉 .Peru,uklízím a zítra budu balit 😒 ,to nemám moc ráda,musím si všechno napsat,aby jsme nic nezapoměli.

Kačenka byla v pondělí u zubaře,tak má vytrhnuté dvě jedničky dole,kývali se ji tak vypadá srandovně a taky byla dneska nastřelit naušničky,bobek malý ale byla moc statečná,jen pár slziček ukáplo.

jinak co dnes podnikáte????U nás je škaredě tak budem sedět asi doma a nebo půjdem k ségře na návštěvu

liviky
23. júl 2008

my sedíme taky doma,odešla návštěva a já se marně snažím uspat Viki 😒

pavla80
23. júl 2008

Tak co Livi povedlo se uspat Viki???

My taky sedíme doma,segra jela pryč,tak jsem upekla buchtu uklízeno taky mám tak si jdu ted hrát s holkama do pokojíku.Večer tu nakouknu 😉 papa

majada
24. júl 2008

Ahojte 🙂

Tak konečne sa mi podarilo tu nakuknúť...malý je už 3dni nepokojný neviem či mu idú zubky alebo s toho počasia ...konečne zaspinkal tak dúfam že bude dlhšie....len na rukách by sa nosil a stále len mrnči a plačka ...

pavla80
24. júl 2008

Ahojík!!!!!!

Majada Míša je ted taky nějaká uknouraná,myslím že je to i tím počasím,nemůžem ani ven a už je to pro ně nuda 😠

A jinak holky jdu se s váma rozloučit,zítra odjíždíme na dovču do Prahy za tchánem,tak snad se to počasí umoudří jak slibují

Za týden pááááááá 😵 😵

majada
26. júl 2008

Ahojte...............nikto?

Pavla prajem peknú dovolenku užite si ju a potom sa ozvy ako bolo.... 🙂 😉