Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

liviky
27. júl 2008

zdravím,tak konečně je zase pěkně,jsem zvědavá jak to vydrží dlouho 😒
my máme tatu furt v práci,chjo ale já se nenudím dnes jsem vygruntovala celý byt a Viki mi sem tam pomohla,je to moje šikulka 😀 ,ted hajají a pak jdem někam ven na procházku,tak se tam asi dnes uškvaříme 😉

pavla80
1. aug 2008

Ahojky

Tak jsem zpátky a bylo suprově.Moc jsme si to užily a odpočinuly si.Počasí bylo nádherné.Večer stáhnu fotky z fotáku tak zkusím něco přidat 😉

A kde jste všechny vy????Já vás hledám a našla jsem vás až na 3 stránce teda 😀

majada
2. aug 2008

pavla to je fajn že si si to užila... 🙂

...a kde sme ?...nejako mi nevychádza tu nakukať... 😒

liviky
3. aug 2008

čau holky,to bude asi tím počasím,mě to taky nák nevychází kuknout 🙂
hecla jsem se ve středu a byla jsem s cácorkama na koupáku a bylo super,chodila bych klidně každý den,ale těch peněz ☹ 😠
a kde jste všude byli Pavli? 🙂

schnek
3. aug 2008

čau kočky, poslední dobou je tu nějak mrtvo 😉

liviky
4. aug 2008

jj,to víš léto,každej si užívá co to de 😀

majada
5. aug 2008

...na jeseň sa tu dúfam stretneme už naplno... 😉

pavla80
6. aug 2008

Ahojky

Livi moc jsme nechodily,protože bylo zrovna docela ten týden horko.Tak jsme byli v Zoo v Praze a pak na jejich chatě v Roudnici nad Labem,tak jsme tam vegetily chodily do lesa koupali se a grilovali.Prostě odpočívali.Manža už to potřeboval,skoro pořád je v práci 😒 .Tak se to u nás i trochu zklidnilo 😉

Holky a včera jsme byli poprvé všichni na kolech a bylo super.Jeli jsme kousek od nás do Stonavy je to asi 4 km.Nevěděla jsem jak to zvládne Miška v sedačce ale byla hodnoučká a dokonce zpátky si v ní zdřímla 😀 .Kačenka byla taky šikulka a poslouchala na slovo.Měla jsem trochu strach, přece jen v dnešní době jezdí někteří jak šílenci v autech ale bylo to v pohodě 😉

majada
21. aug 2008

...ahojte... 🙂

nika000
5. sep 2008

baby ahojte kde ste 😕 ?

majada pavla ako sa máte?

pavla80
5. sep 2008

Ahoj Niko!!!!!!Nějak se to tu ztratilo tak jsem ani nepsala trpěla bych samomluvou 😀 😀

A co jinak jak se máte?????Co Verunka?????

my se máme fajn.Kačka už zase začala se školkou,už bylo načase,poslední dny prázdnin už se hodně nudila a potřebovala školku jako sůl 😀 😀 .A Miška roste jako z vody, spoustě věcí už rozumí a někdy dopoledne už jsme bez plínky 😉 😉 ,zkoušíme nočník.

Jsou to naše šikulky 😉 😉

liviky
5. sep 2008

pavli,to víč je pěkně,tak jsou všichni venku dokud to jde 🙂 my taky furt lítáme po venku 😀

pavla80
5. sep 2008

I my ale dopoledne býváme doma 😉 ,já kdybych chodila ven tak nestíhám uklid a vaření 😀 😀 ,ale odpoledne jsme taky celý den venku,holky jsou tam hodnější,tak si trochu odpočinu 😉 ,ale kdyby záleželo na Mišce tak jsme venku pořád ona je děsně venkovní dítě 😀 😀 a jak jde někdo pryč a dovolí si ji nevzít,to máte slyšet ten řev doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀

pavla80
5. sep 2008

a co Viki jak se má s babičkou na chalupě??????

pavla80
10. sep 2008

Čauky holky!!!!!!

Kdepak jste všechny!!!!! 😕 😕

Nám odjel tatka do Italie na 5 týdnů,tak mi je docela smutno,ale snad to uteče.A mám teda fůru času po večerech. 🙄 🙄 Přes den mě zaměstnají holky ,ale večer to na mě padne 😒

A co jinak jak se máte všechny????Nika co Verunka????Vidím,že za chvíli budete slavit roček 😉 😉

niktokol
13. sep 2008

kto kecne? 🙂

niktokol
13. sep 2008

kto kecne? 🤐

liviky
13. sep 2008

čau niktokol,proč tak inkognito? 🙂

liviky
13. sep 2008

tak nic no 🤐

miladaspackova
13. sep 2008

ahoj holky,

nemáte některá zkušenost s tímto kočárkem? Teď letí klasika a já na klasiku nedám dopustit 🙂 Prosím odepište. Dík.
http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-99913.html

liviky
13. sep 2008

milado,kočá je pěkný,ale já moc čtyřkolky nepreferuju,protože v zimě se na sněhu blbě ovládají,ale jinak je fajn 🙂

domino_91
18. sep 2008

Pozrite si tootoo... http://www.promile.jeba.sk/usr/148/ 😉

nika000
25. sep 2008

ahojte 🙂

pavla my sa máme o.k 🙂 veru za chvíľu nás čaká prvý rok .strašne to uteká.minule som sa tak pozerala na malú že koľko úžasných vecí dokáže človek za jeden rok .a vy sa ako máte?Katka už chodí do škôlky?Michaelka už behá sama ?veronika nám ešte za jednu ruku

pavla80
25. sep 2008

Ahoj

Kačenka už chodí do školky a dnes mě ohromě vytočila její učitelka,tak jsem uklidila celý byt abych se trochu vybila 😀 😀 .Michalka už lítá jako čert,začala ve 13 měsících.Začla ted hodně povídat a hodně slov opakuje,bude to asi taková mudrlantka jako Kačka,ta už v roce a půl mluvila věty.Jinak se máme fajn,ale to počasí je děsné!!!!!!A taky nám je už smutno po tatkovi,ale už se nám to krátí,tak musíme vydržet

Tak teda za 2 týdny máte oslavu???Už máte vymyšlený nebo dokonce koupený dáreček????A co jinak děláte v takovém počasí???Máš pravdu Miška taky dokáže toho už tolik,že někdy nestačím zírat,jak se to mohla za jeden jediný roček naučit.

nika000
25. sep 2008

to poznám keď sa aj ja vytočím tak upratujem 😀 človek má vtedy asi veľa energie 😀 ja som zvedavá kedy už začne sama behať.zopár krokov už spraví aj sama ale ešte padne na kolienka .Michalka je šikovnica keď už rozpráva .musí to byť veľmi milé 🙂
ja tiež nemám rada keď je muž mimo.on síce nechodí na týždňovky ale máva nočné.ja nie som rada sama v noci ☹
kúpili sme jej odrážadlo ale som nevydržala a dala jej ho už 😅 tak dostane ešte zopár drobností 🙂
počasie aj u nás hrôza ☹ začala ma ešte bolieť aj hlava 😒 poslala som muža trochu sa prevetrať aj s malou .a vy čo v tomto počasí?

pavla80
25. sep 2008

Nika hezký dáreček 😉 😉 .Malým se kupuje fajně.Neboj za chvíli ti bude lítat ani se nenadáš.U ní to vypadalo že snad nikdy chodit nebude 😀 😀 ,strašně se bála a pak ze dne na den a najednou se pustila a šla byla to krása!!!!!!!.No to mluvení je super,protože fakt hodně věcí opakuje po nás a jak se někdy snaží,je to šikulka,jen je mi líto,že už není miminko,zas bych ji na chvilinku brala jako mimíska,malinkatého vonavoučkého 😵 😵 .Ale utíká to a za chvíli z nich budou pubertačky co nás nebudou potřebovat 😀 ,tak si to člověk musí co nejvíc užívat 😉

Jinak v tomhle pořasí toho moc dělat nejde.Tak chodíme po kámoškách nebo zas oni k nám děti si aspon vyhrajou.Kačka chodí 2 krát týdně do tanečních tak tam strávíme taky nějakou dobu,no snažím se každý den něco vymyslet at se nenudí.

nika000
25. sep 2008

pavla pekný ale nevie sa odrážať na tom 😒 máme také čo je aj tá ohrada okolo aby dieťa nespadlo a ona sa ti chytí a namiesto toho aby sa odrážala tak chodí .možno sa to časom naučí 😲
aj mne je ľúto že Veronika nie je ešte miminko.keď si to tak nazad vezmem tak som si ju moc ani neužila.rýchlo to ubehlo .dnes poobede bolo u nás celkom pekne tak sme vybehli aj von 🙂 ako ti spáva Michalka?myslím koľko krát za deň ?ja som začala dávať Veroniku už len za obedom.keď spala dva krát za deň tak večer nie a nie zaspať.zdá sa mi že spí takto v noci aj lepšie .

pavla80
25. sep 2008

Niko vidím že jsme na PC skoro ve stejnou dobu 😀 .Michalka už spí taky jen jednou chodí v 11 a vstáva tak ve 2 a spí mi už tak asi od 10 měsíce,taky jak spala 2 krát za den tak večr byla uplně fit a usínala až po 9 hodině.Za to ted už chodí sponkat po půl 8,ted už spinká.Kašence jsembyla taky přešíst pohádku a už leží,ale ji to spaní moc nejde,protože spí ve školce tak usíná až kolem půl 9 ale je naučená že už musí ležet 😉

Neboj na odrážedle se naučí.Má takové to autíčko???a došáhne na zem.My máme auto s vyšším opěradlem tak ona s tím taky na začátku jezila,jako že ho vozila jak kočárek.Pak se naučila na něja nasednou a ted už jezdí jak malý dábel,děti přijdou na všechno.Dokonce si minule půjčila od bratránka motorku odrážedlo,je to trochu vyšši a není to tak stabilní a taky uměla 😉

My byly u kámočky na návštěvě u nás se mračilo pořád a začal i dost studený vítr a Mišce se mi zdá začíná asi rýmka,tak jsme moc po venku nelítali.

Už uvažujete co na vánoce???Pro Mišku bych i věděla,ale jsem zvědavá co vymyslím Kačce,přece jen je to už velká slečna a hračky ji už moc nebaví 😒 .Tak jsem uvažovala ted na narozeniny,kolečkové brusle a nevím vůbec co na vánoce

nika000
25. sep 2008

pavla aj my tak spíme od pol ôsmej .vydrží spať aj do piatej potom jej dám cicík a spí do 7.30 až 8,00.
som rada že spáva od tej pol ôsmej aspoň máme kus času s mužom pre seba 🙂 už pomalý rozmýšľam aj ja nad vianoc.kukám aj na mmb sú tak také pekné drevené hračky.páči sa mi taký panáčik čo za sebou ťahá .ak by vedela už behať tak majú aj maličké kočíky pre bábiky tak možno aj to 🙂 bojím sa ale ako to bude zo stromčekom 😒

pavla80
25. sep 2008

nika tak to je taky šikulka 😉 .Miška taky spí celou noc většinou,ale jsou dny kdy lumpačí.

No já bych ji taky koupila něco na tahání za sebou ale nějak ji to nejde,zatím to moc nechápe,tak na Verunku by to asi bylo brzy,ale nevím možná že né?No a se stromečkem jsem taky zvědavá Loni měla vlastně Míša kolem 7 měsíců,no vím že už lezla ale celkem byla v klidu ona se toho spíš bála,tak to bylo dobrý,ale letos uvidíme,ale dám ho zas asi na zem ani nemám nic na co bych ho postavila.