Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

raduska2006
27. mar 2009

Ahojky...

Bi - este som nespala, ale cumela na telku... kde si bola cele rano?

bianca
27. mar 2009

radus makala som a potom sak to poznas-net-hra-zavislost-umrncana mala 😀

raduska2006
27. mar 2009

Bi - sama by som to lepsie nenapisala... 😀 😀 poznam to, az na to, ze mala bola celkom dobra... som vcera konecne kupila saty pre Stefi na svadbu...tak snad v pondelok pridu....

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19513827

bianca
27. mar 2009

hod link este raz.Tento to nie je a ja chcem vidieeet

bianca
27. mar 2009

stale nic.Iba hlavnu stranku to hadze ☹

raduska2006
27. mar 2009

tak uvidis ked pridu...ti ich sfotim 🙂

bianca
27. mar 2009

ok tesim sa.Za chvilku prde domov Peter a ideme pozriet do toho bazaru det.co je v mastone.Mozno daco ulovim

raduska2006
27. mar 2009

sa skus pozriet, ci tam nemaju nejake saticky pre Lauru - 74 na svadbu...tak do 150,- 😉 tak lovu zdar....

nikit
27. mar 2009

Bianca a ostané, zdravím Vás tiež z Ostravy 🙂

bianca
27. mar 2009

nikit som rada ze si zavitala medzi nas 😵

radus pisala som do Bardejova.Na tvoju otazku neviem odpoved lebo sme uz o 14 boli prec ale veci tam maju habakuk

miska66
27. mar 2009

Hoooj dievcata zase som tu dlho nebola, nejako ako som doam nestiham.Ale v pondelok idem konecne do prace tak uz budem pisat furt.

Bianca viem mala by som si hodit aj fotky uz aj vsetko upravit, budem sa snazit cez vikend to zvladnut.
som v 4 tom mesiaci, 1veho idem k dr tak myslite ze mi uz povie pohlavie?ci je ste skoro?

nikit hooooj takze je nas viac supeer.

Co budete robit cez vikend?

bianca
28. mar 2009

miska ja som nevedala pohlavie do konca a bola som v porodke rarita 😀

raduska2006
28. mar 2009

Bi - nevadi, si tam zajdem 🙂

Nikit - vitam ta u nas 😵

Miska - mne povedali pohlavie niekedy v 8. mesiaci...mala to stale tajila....a to mi doktor povedal ze tak 90% to bude holka...

bianca
28. mar 2009

radus tak sme zasa nakupili.V Tescu som im to tam vybrakovala.Mala uz bude mat saticky na kazdy den ine.
A kupila som si aj ja nove boty z Hervisu aby som mala na kocikovanie dobru obuv.Dufam ze cim viac stupnov vonku,tym viac navstev Belaku 😵

raduska2006
30. mar 2009

Ahojky... 🙂

bianca
30. mar 2009

ahoj.Poo o 13 ideme na ockovanie 😝

raduska2006
30. mar 2009

tak vela stastie.... snad to bude lepsie ako naposledy

nikit
30. mar 2009

Kočky, z ktorej časti Ostravy píšete? 😉 Ja bývam v Porube .. 🙂

raduska2006
30. mar 2009

nikit - Hrabuvka 😉 a Bianca je Dubina....

bianca
30. mar 2009

jojo Dubina

inak nasa je uz po ockovani a zasa ako zajacik Duracellllll.U dr ani nemukla.Doma zhlatala spenat so zemiakom a potom jej dal MM este aj mlieko lebo bola zla a nechcela spat tak vypila aj to a dalej robi curbes koza jedna

miska66
31. mar 2009

Hooooj dievcata, a to som pisala ze budem pisat furt, ze. Ale kazdopadne som konecne zase v robote, nastastie sa to tu zatvarat nebude takze este nejaky ten casik tu pobudnem, zajtra mam konecne tu moju poradnu tak poviem dr nech hlada a hlada. Ja uz to chcem velmi vediet, ale mam citak ze holka ale boh vie.

A co inak nove u vas? uz sa chystate do belaku, jak vam fajne, hlavne nech uz je teplucko.

nikit ja som zo zabrehu. ale vzdialenost predsa nevadi, ved sme v jednom meste tak nieje problemm. Ty mas tiez dietatko, no este ja chybam do party, mame tu zatial same babenky a ty mas? si na materskej?ci pracujes?

bianca
31. mar 2009

miska no super.

inak my mame teplotku po ockovani a MMM ju taku chorucku este nezazil tak beha stale s teplomerom a mala ma z neho celkom dobru sou.Teraz obaja spia

miska66
31. mar 2009

Tak si aspon odpocin. ja by som hned lahla keby som mohla, ale lahnem jak dojdem domov. 😵
Mala sa z toho dostane my dievky sme predsa silne. Aspon mi budete radit ked sa mi narodi co a jak, lebo o tom vooobec nic neviem, len tak z rychlika

bianca
31. mar 2009

miska nejdem lebo ja som po kratkom spanku cez den strasne hnusna.V noci som skoro nespala tak by to bol masaker

miska66
31. mar 2009

holky idem na obediiik konecne. 😀 Inak ja som tiez protivna ked spim poobede a potom neviem spat vecer a to je hnus ale ked mne sa tak velmi chce.

bianca
31. mar 2009

dobru chut

raduska2006
31. mar 2009

tak som konecne tu 😀 od rana tu sedel David a nechcel ma pustit...

rybacina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rybacina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz