Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

bianca
31. mar 2009

radus mala uz ma skoro 38°Cuplne rovnaky priebeh ako minule

raduska2006
31. mar 2009

tak to este nie je tak kriticke..... 🙂 kedy odchadzate??

bianca
31. mar 2009

tak to neviem lebo sa zacala osypavat 😕

miska66
1. apr 2009

Ahooojky dievcata?kde ste dneska? asi vonku ze, ked je tamm tak krasne. No bola u dr a vooobec nic mi nepovedala, vzala mi krv, zvazila, zmerala tlak a to je vsetko. Za 4 tyzdne az, mam velky ultrazvuk a potom echo vo vitkoviciach. ☹ ☹ ☹ Skoda uz som myslela ze mi povie pohlavie a nechcela mi u robit ultrazvuk, vraj uz som ho mala dost krat, ze to nieje dobre ani zdrave, coz ja viem, ale predsa som bola zvedava. Takze nic. No a inak idem dnes do centra a kuknem sa nejake Tehu veci lebo uz je teplucko a ja nic nemam.

bianca
1. apr 2009

miska mne robil ultrazvuk na kazdej poradni a tu som mala aj raz za tyzden zo zaciatu koli tomu ze nam prve mimi odumrelo v brusku 😢 😢 😢 😢 😢 ja som bola na velky v hrabuvke na poliklinike na echo.Velky mi ani nerobili .No musela som ist aj na Fyfky lebo mala bola strasne nizko a nevideli dobre srdiecko

miska66
2. apr 2009

Bianka tak to mi je luto, ale mas zdravu bambulku tak je vsetko fajn. A kde ste vsetky?????????????????

raduska2006
2. apr 2009

ja som tu....... 😉

miska66
2. apr 2009

No cau babko. Mi neuveris co sa mi prihodilo pred chvilou. Ako si tak sedime v robote a robime sa akoze pracujeme, kolega zapol konvicu a samo ze to vyhodilo poistky a pocitace, tak sme skusali nahodit istice, ale nic, tak kolega zavolal niekoho, no a kto to bol??????, tvoj muz, hihi. Ale fakt, ja by som ho nepoznala keby som nekukla na vase fotky, sice uz davnejsie, tym padom som si nebola ista tak som sa ho nenapadne opytala ci nema zenu slovneku no a bolo to jasne, tak som ta nechala pozdravovat. To je nahoda ze?

raduska2006
2. apr 2009

tak to teda je.... 😀 😀 dakujem za pozdrav...uz mi ho odovzdal

raduska2006
7. apr 2009

kde ste vsetky??? ☹ ☹ ☹

jocika
7. apr 2009

Ahojte ja byvam v ceskej republike a teraz cakam druhe dieta, nevie mi niekto poradit, ake je teraz porodne na druhe dieta, velmi pekne dakejum. 🙂

bianca
8. apr 2009

hojte.My sme stake vonku tak nestiham pisat.Novy kocik je bombovy

joci tak to neviem.Skus napisat email na scialku alebo popatrat po nete

lucaska
13. apr 2009

ahojte, chcela by som sa vas spytat...........nemate zajtra v cechach sviatok, su obchody normalne pootvarane??? dakujem

bianca
17. apr 2009

cus akosi pusto tu.Kocky kde ste?

lucaska teraz ti bude asi odpoved na ... 😅

lucaska
17. apr 2009

bianca,uz viem ze sviatok nebol a obchody boli pootvarane 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bianca
19. apr 2009

lucaska tak to je super ze si nesla na darmo.My sme tak isli na nakup do Polska a tiez sme nevedeli ci maju sviatok

lucaska
19. apr 2009

ja som si tok kuk na internete , ci nahodou , nic mi tam neukazalo ziadny sviatok ale chcela som si byt ista 😝

miska66
25. apr 2009

ahoooj holky kde ste celu dobu vsetky?????????????????????????????????,

sisstin
25. apr 2009

čaute..idem si na vas vyzkusat slovencinu 😝

sisstin
25. apr 2009

vyskusat? 😕 😅

bianca
26. apr 2009

miska vonku ked je tak pekne

sisstin tu nemusis.My ti rozumieme 😀 😀 😀

raduska2006
27. apr 2009

ahojte....

bianca
27. apr 2009

ahoj 😀

bianca
1. máj 2009

haloooooooooooooooooooo 😕

miska66
6. jún 2009

ahooooooj dievcata ani som tuto diskusiu nemohla najst, ale predsa tu je este. Som tu dlho nebola ale vidim ze ani vy, co sa deje,kde ste?

bianca?halllo

ludkovia uz zacinam 7 mesiac a uz ma strasia ze mam mat zakladnu vybavu a ja nic nemam, co myslite?

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

malapika
23. sep 2009

Ahojte co robite ako sa mate-te ostravskeho kraja poslite rp rp rp

malapika
23. sep 2009

😉

juzienka
23. sep 2009

jedna ve%lká prosbička - hľadám aj prostredníctvom tejto témy priateľku s detsva - teraz býva v dedinke Dyje - za slobodna sa volala Petra kašparová a teraz - je Staňková - bol by tu niekto kto by mi vedeĺ pomôcť?
ďakujem za všetky odpovede.

sobek555
14. nov 2009

ja si hladam babu na vazny vztach kto ma o mna zaujem piste mi aj na pokec alebo na email ja mam23rokov laska je ta najkrasia v mojmu životu kto ma dobre srdce mozes bit od 16 do 23rokov ja som fajn chalan dobry z srdcom piste mi vela spravy mne ja byvma v nitre baby piste mi vela mozte aj ma pokušta o lasku velmi ja mam rad lasku kto bude mat mna velmi rad ja sa volam jozef