Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

schnek
1. nov 2007

Dobré ráno 🙂
monkula, jmenuju se Michala 🙂

musilka
1. nov 2007

ahojte holky můžu k vám českoslovenkám?? Já na Slovnensko hrozně ráda jezdim. Zrovna teď v září jsme tam byli na týden na podzimní dovče. Jé tam krásně. Kam se na to hrabe dovča u moře. 😀

sisstin
1. nov 2007

čau kočky..tak tygr opět spí..od šesti od rána mrnčel..a prděl a krkal chudáček 😒 zítra brzo ráno nám přijede taťka 😵 😵 😵 😵 😵

musilka
1. nov 2007

siss váš péťa je fakt nádherný miminko 🙂 tak ať se hezky vyprdí ať ho taťka vidí v nejlepším rozpoložení 😀

monkula
autor
1. nov 2007

Ahoj Míšo, keby bo lJarko dievčatko, tak sa volá Michaela, a keby bolo tretie bábo, a je to dievčatko, tak je Joanna Michelle.

Musilko, ahoooj, a kede ste boli na dovči? A ďakujem za celé Slovensko, že je krajšie ako more, to je teda kompliment... 😵

schnek
1. nov 2007

kdepa, jenom ať si taťka užije řevu, pak teprv ocení, co je být na mateřský. Já když řekla, že jsem unavená, tak se mi dostalo odpovědi, že co bych chtěla, vždyť neustále spím. Ale že celej den jenom po hodinách, to už neviděl a nechápal. Jen ať se takových věcí taky účastní 😉 😀

sisstin
1. nov 2007

schnek: no on ví, že to není žádný prča..vychoval už dvě 😉

musilka
1. nov 2007

monkula na Oravě kousíček od oravské přehrady. Bylo to tam fakt kouzelný. Nemělo to chybičku. Kousíček do Polska takže jsme viděli Tatry ze všech stran 😀

sisstin
1. nov 2007

já se těšim, že si odpočinu, páč MP bude chovat a přebalovat a krmit 😅

monkula
autor
1. nov 2007

Hmmm, na Orave som ešte nebola 😅 😅 😅
Asi to budem musieť v lete napraviť, síce, v lete sa chcystáme k rodine do Poľska, máme tam babku, strýkov, tetu, síce sú manželovi, ale teraz už aj moji, Poliaci sú úúúžasní ľudia...

musilka
1. nov 2007

monkula a výborně vařej 😀

sisstin
1. nov 2007

na Orave je krásně 😵

dadulik75
1. nov 2007

ahoj monkula ma pravdu poliaci užasny ,ale ja musim dodat ze mne sa pacilo aj ked som chodila ako dieta s rodicmi do ciech na dovolenku a na oravu urcite chod tam som bola tiez vela krat a je tam nadherne 🙂 😉

musilka
1. nov 2007

to jo orava mě uchvátila. Oravský hrad ten je super krásný výstup do tý vejšky, oravská přehrada je obrovská a celkově ta příroda je krásná. Jezdily jsme kousek myslím že se to jmenovalo Oravice do termálů. Je to úplně nově vybudovaný 😉

monkula
autor
1. nov 2007

musilka, ja akurát varím ich typickú kapustu, mňaaam, už sa teším. 😀 😀 😀 😀
dadulik, ďakujem ja mám polovičatého Poliaka doma 😉 😉

sisstin
1. nov 2007

tak jsem hodila nové fotky..se ho nemůžu nabažit..prďolky 😵

monkula
autor
1. nov 2007

Sisstin, krásne dieťa, ani sa Ti nečudujem, že sa ho nemôžeš nabažiť...

musilka
1. nov 2007

monkula na tu jsem si taky vzala receptik a občas jí udělám k masíčku 😉
a dělaj úžasný jehněčí

schnek
1. nov 2007

tak jsem konečně zpátky doma. Z půl hodiny ve městě se vyklubaly 2. Jsem zničená 😉

musilka
1. nov 2007

schneku to je normoš 😀 aspoň sis pěkně zakočárkovala a jste profouknutý 😀

schnek
1. nov 2007

malej to prospal a doma ožil. Zato já bych padla a nevstala až zítra ráno 😀

musilka
1. nov 2007

schnek je na to ideální počasí bejt zachumlaná v péří. No aspoň jediná výhoda toho že ještě mimíska nemáme 😅

schnek
1. nov 2007

to jo, dala bych si na balkon křesílko, zabalila se do deky a podřimovala. Což teď jaksi nehrozí 😉

musilka
1. nov 2007

schnek buď ráda že máš zdravé miminko 🙂 které tě sice nenechá spát ale zase můžeš pozorovat jak krásně roste a vyvíjí se 😉

monkula
autor
1. nov 2007

ja papám len kuracie mäsko, sem-tam bravčové
A ako tú kapustu robíš? Ty robíš asi bigos, ja robím niečo trošku iné, už som si dala, mňam 😝

schnek
1. nov 2007

no počkej sama za nějakej ten čas a uvidíme, co budeš povídat 😀 samozřejmě jsem ráda, že je zdravej a i přes den spinká, ale už to neni, co to bejvalo - napapat, usnout, dvě hodiny spinkat, napapat,.... 😀

musilka
1. nov 2007

monkula pošli mi pleas do IP receptík jestli můžeš děkuju 😀 já doma taky dělám víceméně jen kuřecí nebo rybu ale tam jsem ochutnala to skopové a bylo hrozně dobře naložené 😉

monkula
autor
1. nov 2007

Míšo, nikdy nekončiaci kolotoč... 😀 😀 😀

schnek
1. nov 2007

juj, máte recept na bigos? ale na nějakej ne moc ostrej?

monkula
autor
1. nov 2007

Míšo, ja mám korenie na bigos a tam je aj nejaký recept, hodím Ti ho sem? 😎 😎