Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

sisstin
7. nov 2007

schnek: si myslím, že by hlásil..páč to hlásí i v pampersce 🤐 😅 😅 jinak v šestinedělí mám přinýst k Dr. počuranou bavlněnou plenku, to chci vidět, jak to udělám..když kadí při každým přebalení a čůrá zásadně, když plínu nemá 🤐 😅

schnek
7. nov 2007

a na co to chce? to jsme nemuseli. No a zkusilas tu látkovku? když dáš separačku, tak to pokakaný vyhodíš a zůstane ti jenom počůraná

monkula
autor
7. nov 2007

sisstin a načo je gynekológovi Peťkova pocikaná plienka? nechápem

A nechcel, aby si tú plienku pocikala ty? 😀 😀 😀

sisstin
7. nov 2007

monkula: já chtěla napsat v šesti týdnech 😅 😅 😅 😅

schnek: prej na to něco kápnou..jestli nemá bílkoviny a tak 😉 s tou separačkou je to výbornej nápad 😀 😀 😀 😀

schnek
7. nov 2007

no vidíš, počůrá ti plenku a zároveň to vyzkoušíš 😉

monkula
autor
7. nov 2007

Ahaaa, tak to lecos vysvětluje... 😀 😀

schnek
7. nov 2007

momkula, tys i u staršího dávala pampersky?

monkula
autor
7. nov 2007

áno 😅 😅

schnek
7. nov 2007

kdy ti začal chodit na nočník?

monkula
autor
7. nov 2007

no, tak plienku mal až do doby, kým nešiel do škôlky, ale mám pocit, že okolo dvoch rokov sa už sám pýtal na záchod, my sme veľmi nenočníkovali...

schnek
7. nov 2007

je rozdíl mezi plenama před 5 lety a teď?

monkula
autor
7. nov 2007

No, Jarko bol odplienkovaný na plienkach Clever, od Billy a bola som spokojná, boli ale vzhľadovo škaredé, tvrdé, ale sali ako o život...
Chiarke som kupovala Pampers, Sleep and Play, no a teraz nemali našu veľkosť, tak som kúpila tie Billácke a bola som milo prekvapená, zmenený design, nie sú také tvrdé, sú pekne pokreslené, na suchý zips, Jarko mal ešte tie, čo vyzerali ako lepiaca páska 😝 😝
Takže skôr je zmena vo vzhľade, inak ani nie...

schnek
7. nov 2007

tak v látkovkách je to od našich dob totální převrat 😉

schnek
7. nov 2007

a vůbec. Pojďte se bavit o něčem jiným než o plenách 🙂

monkula
autor
7. nov 2007

Souhlas... A o čom? 😎 😎

schnek
7. nov 2007

no nevim. Akorát jsem v půlce dělání jeleního slizu 😀

monkula
autor
7. nov 2007

Čehooooo? 😝 😝

schnek
7. nov 2007

to je jako gel na praní z jádrového nebo Lanza mýdla a práškové sody a vody. Tady kousek níž je diskuze sliz na praní.

monkula
autor
7. nov 2007

aHAAA, ja že niečo na jedenie...
A pomáha to?

schnek
7. nov 2007

tak jsem se s tím došmrdlala. Snad jsem to udělala dobře. To ještě nevim, jaký to bude. Právě to chci na praní plenek 😀

schnek
8. nov 2007

Ahoj 🙂
tak ten sliz je pěknej humus 😀 jak to vystydlo, tak je z toho taková jak kaše, no fakt humus, ale po prvním praní (zatím pouze počůraných plen) jsem spokojená. A nemusím se bát, že když se Ondra vyčůrá, tak bude v pracím prášku.

monkula
autor
8. nov 2007

A to dávaš do bubna, alebo do zásobníka?

schnek
8. nov 2007

mám od tekutýho arielu takovou plastovou nádobku do bubnu, takže to do ní naleju a dám to dovnitř. Ze zásobníku by se to asi nevypláchlo

monkula
autor
8. nov 2007

Myslela som si... 😀 😀
Aké je u vás počasie? Tu prsí, potom zase svieti slnko, a tak už tretí deň...

makelka
8. nov 2007

Holky nenapsala byste mi některá do IP popis toho tvoření slizu??? díky moc 😉

monkula
autor
8. nov 2007

makelka, ja nevieeem ale je tu téme Sliz na praní, tak tam je recept asi hneď na prvej strane...

schnek
8. nov 2007

ono kdyby se udělal z víc vody, tak by takovej nebyl, ale nemám větší kýbl 😀

monkula
autor
8. nov 2007

Míšo, aj to sa stáva, tak máš za kýbel slizu? 😀 😀 😀 😀

schnek
8. nov 2007

mám toho 5 lahví od kojenecký vody 😀 jsem zvědavá, na jak dlouho mi to vystačí 😉

kili
8. nov 2007

makelka, nájdi si tému vo vyhľadávači, to bude najlepšie

schnek, mne 10l vydržalo 2 mesiace a to periem v ňom denne plienky, potom detské oblečenie a naše spodné prádlo.