Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

schnek
8. nov 2007

tak 10l toho určo není, tipuju to tak na 7-8, mám prostě malej kbelík 😀 ale zas toho dám míň. Kolik dávkuješ na 1 pračku? tak jako normální tekutej prášek?

kili
8. nov 2007

ja som zohnala tekutý prášok s 200ml odmerkou a tak to dávam do nej. Ty dávaj určite menej, však s vodou sa ti to zriedi v pračke.

schnek
8. nov 2007

dík za info 🙂

schnek
8. nov 2007

monkula, jaký to je mít dvě děti? když to srovnáš s tím, jaký to bylo, když se ti narodilo první? a jaký to je teď, když už jsou kapku větší?

sisstin
9. nov 2007

čau holky..včera nám nešel net 😒 já teda neslizuju...a prý to prádlo není bílé..ale takové zašedlé z toho 😕 ale nemůžu posoudit 😕 😅

sisstin
9. nov 2007

schnek: jsi tuuuu? 😀 😝

schnek
9. nov 2007

jj, jsem tu 🙂

sisstin
9. nov 2007

já zas střídavě nosím tygra.. a jsem tu... 😒 prdy prdy prdy 😠

schnek
9. nov 2007

no a zabírá mu na to něco? zkusilas ten Nutrilon? nobo nějaký kapky?

sisstin
9. nov 2007

schnek: nezabírá fakt nic..ani jiný jídlo, ani Sab ani Baby calm, ani mastička Pupík..ani masáž bříška..ani teplý obklady..už fakt nevim 🙄 🙄 🙄 🙄

schnek
9. nov 2007

a co koupací kbelík? prej to hodně pomáhá. A nebo čajík? no a nebo vyraž k doktoru, ať ti něco poradí. A ani flatulin? to je gel od Altermedu.

schnek
9. nov 2007

jo a když bylo fakt zle, tak jsem si lehla a dali si Ondru na sebe bříškem. To zabíralo skvěle a spali jsme tak asi do 2 měsíců 😀

schnek
9. nov 2007

a nezkoušela jsi rektální rourku?

sisstin
9. nov 2007

schnek: ještě koupím Větrníčka 😕 tu rourku..toho se bojím, prý to je návykový 😔 navíc on prdí..i kaká..ale prostě než ...tak ho to bolí 😖 dneska už posrandil pět plínek 😲 😖

jana20
9. nov 2007

ahojky....
sisstin ja som malemu davala davala pred kazdym jedlom kvapky espumisan L...to mi doktorka odporucila...

sisstin
9. nov 2007

jana: taky máš Peťka 😀 😝

jana20
9. nov 2007

🙂

schnek
9. nov 2007

siss, ještě babio dělá bio feniklovej čajík s probiotickou vlákninou na zažívání

sisstin
9. nov 2007

schnek: já mám ted fenyklovej od Hipp..ale účinek žádnej..akorát ho vypije a hned vyčurá 😅

schnek
9. nov 2007

taky jsem měla HIPP a teď mám ten babio, tam je navíc ta vláknina a oslazený je to laktozou

sisstin
9. nov 2007

schnek: akorát mám teď spoustu krabic s UM a čajů..a je to plný 🙄 😅

katka183
9. nov 2007

môžem sa pridať? 🙂

schnek
9. nov 2007

ahoj katka 🙂

siss, to znám, my vyzkoušeli 5 různých mlík 🙂 a co jiný UM? Ondra hrozně plakal po nutrilonu

sisstin
9. nov 2007

schnek: mně přijde, že nejhorší to bylo po Bebě 😕

katka: vítaj 😀

schnek
9. nov 2007

tak máš ještě třeba HiPP, Hami, Sunar, Lactum baby,... zkoušejte.

sisstin
9. nov 2007

schnek: mi právě říkali, že min. týden trvá, než si zvykne na nový jídlo..a nemá se to furt měnit 😔

schnek
9. nov 2007

hmm, no musíte to nějak vydržet. Já ty 2 týdny myslela, že zdechnu. No a co ten koupací kyblík. možná by se mu tam líbilo. Prý to dětem připomíná bříško

sisstin
9. nov 2007

schnek: prdim na to..ve vodě řve jak blázen..stačí i mokrá žínka na tělo 😉

schnek
9. nov 2007

no já četla, že kolikrát děti řvou a ten kyblík se jim líbí právě jako že jim to připomíná bříško. Ondrovi taky pomáhalo, když jsme si ho vzali k sobě do vany a prohřál si bříško. Tak sna ho to brzy přejde 😉

sisstin
9. nov 2007

schnek: to jsem taky četla..ale nevím, jak bych ho do toho kýble nasoukala..a není to zrovna levný..už mám doma dost věcí, co se nepoužívaj vůbec 🙄