Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

evitkamalicka
2. mar 2008

zoya kde sa tulas? som ta dlho nevidela

zoya1
2. mar 2008

čau evi, tak ako sa vy dvaja máte? ja som tu teraz len občas, píšem diplomovku tak dajak nestíham.

evitkamalicka
2. mar 2008

mame sa super, zatial vsetko ok a citim sa vynikajuco...a co ty?

zoya1
2. mar 2008

všetko po starom, len už chodím do roboty, snažím sa dopísať diplomovku, deti nepočúvajú, manžel odchádza na Lešť - no čistá psychiatria.

evitkamalicka
2. mar 2008

tak to ti teda nezavidim

zoya1
2. mar 2008

šak ani sama si nezávidím 😀

evitkamalicka
2. mar 2008

no ale ty to urcite zvladnes

zoya1
2. mar 2008

nič iné mi asi neostane. Evi držte sa, idem spať lebo ráno budem jak vypľuvnutá. Pá a dobrú noc.

evitkamalicka
2. mar 2008

ideme my uz pomaly do postele, unava sa hlasi...tak prajeme dobru nocku

bianca
13. apr 2008

😨 😕 😨

bianca
18. apr 2008

uz sem nikto nechodi?

patricek
23. apr 2008

ahojky Bianco tiez sa pozeram ze tu dlho nikto nebol ale ja som tu a ty? 🙂 Odkial si?

bianca
1. máj 2008

patricek ahojky.Ja uz som to vzadala a predsa sa niekto nasiel.Ja som raz v SR/Bardejov,ale prevazne v CR/Ostrava

s_imonecka
2. máj 2008

aooojtee ... ako sa mate?? 😝

bianca
2. máj 2008

s_imonecka ahojky.Dobre a ty?

bianca
5. máj 2008

kuk nikto?

bianca
26. máj 2008

tak apekna tema neutralna tema a tu nikto 😔

cmulko
22. jún 2008

do kurvy pici vyjebanej aj z Cechmi len nas vyuzivate taku masakru ako v Cechach v pracy v istej firme pokurvenej v liberci som nezazil pozdravujem suku Zajickovu kurvu staru dzivku smerdzacu kurvu boh by to skaral kurva ceska jebala aj dneska 😠

icerna
22. jún 2008

niekto sa nema kde vynadavat

bambulik
22. jún 2008

tak to je hustý cmulko 😖 😲
jen mě zaráží že máš jen jeden příspěvek

nika000
23. jún 2008

ahojte môžem sa pridať 🙂 ?

mkatka
23. jún 2008

Ahoj Nika, nevím, jestli to tady ještě frčí.... 😖

monkula
autor
23. jún 2008

tak to znovu rozbehneme, čo vy nato? 😀

nika000
23. jún 2008

ďakujem baby 🙂 čo vy robíte doma v takomto horúcom počasí ?mne sa nechce nič ☹ som úplne oťapená .na stoličke kopec žehlenia a neviem sa ku tomu dokopať 😒 ešte malú trápia teploty asi zuby ☹

monkula
autor
23. jún 2008

nika, trápime sa ...
Aj ja mám kopu žehlenia ale len predstava, že v tejto horúčave ešte zapnem žehličku ma deprimuje... 😲

nika000
23. jún 2008

monkula a to sa ešte len začalo leto .u nás je to v zime chceme aby bolo leto a v lete naopak 😀 ešteže som včera navarila .poslednú dobu stále kuracinu 😀 tá je chytro hotová 😀

majada
23. jún 2008

Ahojte
môžem sa aj ja pridať?

Tak mne sa tiež nechce žehliť v takomto počasí ...sotva dýcham... 😝 ja teraz žehlím iba čo musím ostatné iba skladám 😉 😀

sestri
23. jún 2008

ahojte...vidím že všetky milujeme žehlenie...aj ja mám už veľkú kopu. 😀 😀 😀

mkatka
23. jún 2008

Já žehlení ráda. Ale v zimě je to lepší, to se ček pěkně zahřeje. Teď když musím, tak leda večer. Většinou v pondělí, to koukám na telku - Dobrá čtvrť-Zoufalé manželky-Muži na stromech. Většinou vyžehlím všechno 😀

bianca
23. jún 2008

ahojky