Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

charlinka
26. dec 2007

Ahoj bugs, jak se vede?

janka08
26. dec 2007

Ahojte

ambra
28. dec 2007

Ahojte, chcela by som spýtať na vaše názory, sestra mojho priatela má 16 rokov má priatela 3 týždne.Akým spôsobom jej mám vysvetliť, že má na sex čas. Vravela mi , že ju to veľmi láka (od kamarátok počúvala aké je to super a tak), jej priateľ sa do toho nehrnie a počkal by.Ďakujem🙂

schnek
28. dec 2007

ambro, mě moje babi říkala, že každýho chlapa, s kterým se vyspím, si musím představit, jako otce svýho dítěte a to jsem měla vždy na paměti a pak jsem se rozhodovala trochu jinak 😉

mkatka
9. jan 2008

Ahojte
Nejste některá z Dubnice nad Váhom a okolí? Jsem mamka 1,5 r. chlapečka. Hodila by se nám (mě i prckovi) nějaká kamarádka-taky mamka.

bianca
9. feb 2008

🙂 😨 🙂

viera78
9. feb 2008

🙂 😎 😝

bianca
9. feb 2008

ahoj 😀 🙂 😉

viera78
9. feb 2008

ahoj 😵

bianca
9. feb 2008

je tu akosi ticho.Myslela som si ze tato tema bude mat vesti ohlas ☹

viera78
9. feb 2008

ja som sa tu len tak zatulala ale je tu mrtvo 😒

bianca
9. feb 2008

ja tiez.Sedim dom a nudim sa,tak som hladala neaku neutralnu temu a tato sa mi zapacila nazvom,lebo som Slovenka zijuca v CR

viera78
9. feb 2008

ja som sa narodila na morave ale zijem na slovensku.

bianca
9. feb 2008

😀 a ja som v Ostrave 😀

kattum
10. feb 2008

Ahojte, pridavam sa k zmiesanym manzelstvam, som SLovenka, manzel Cech, zijeme v CR, v BRne, syn ma zatial len ceske obcianstvo. Chcela by som od vas radu, ako sa vybavuje dvojite obcianstvo? Velmi rada by som bola, keby to syncek mal. Dakujem za pomoc.

m311293
10. feb 2008

Ahoj , já se taky přídám, dvacet let jsem žila na Slovensku a posledních 19 let v česku.

bianca
10. feb 2008

ahojky 😀
kattum :neviem ako to teraz je.Mi sme obaja Slovaci.Skus si zavolat na Slov.ambasadu v Brne.Ja som zatial hovorila iba s Prazskou a bola tam strasne fajn pani.ktr.mi prave hovorila,ze aj v Brne su.

androna
10. feb 2008

kattum urcite to ide.ak mas este trvaly pobyt na slovensku tak to mozes urobit cez matriku tam ak nie a mas tu v cechach tak urcite cez ambasadu.potrebujes vase rodne listy,vas sobasny list nie oddaci list ak nemas tak musis najprv vybavit ten sobasny a az potom ti urobia rodny list slovensky.napis ked tak do IP ako to je u vas a potom ti poradim presnejsie.

charlinka
10. feb 2008

ahoj kattum, moje malá má české i slovenské občanství. Automaticky jak dostaneš rodný list, v tvojem případě slovenský, český už máš, tak bude mít i slovenské občanství. Mužou ti na matrice i vystavit potvrzení o občanství dítětě, ale to je v případě že ho budeš někde potřebovat platné jen dva měsíce, takže zbytečně si o něj nežádej. Mě stačilo na vyřizování pouze slovenský rodný list (slovenské občanství jsme měli hned, české jsem vybavovala v čr 2 měsíce po porodě) a vzhledem k tomu že nejsem manžele tak potvrzení o tom, že je muj přítel otcem dítěte. Nebyl v tom žádný problém. 🙂 Hodně štěstí.

schnek
10. feb 2008

kattum, já mám pocit, že to nejde. taky jsem se o to zajímala...

androna
10. feb 2008

schnecku to teda ide.mame uz oba rodne listy jak slovensky tak cesky.

monkula
autor
10. feb 2008

no konečne to ožiloooo.
Scjnečku, no ahooooj, ako sa Ti perie v slize? 😀 😀

sisstin
10. feb 2008

monkula: 😀 😀 😀 😀 čau Macku z Malacek 😀

schnek
10. feb 2008

androna a jak jste to zařídili?

mon, fajn, na pleny prima a na jiný jsem to zatím nezkoušela 😉

sisstin
10. feb 2008

schnek: v úte jdeme na tu kontrolu konečně...tak držte pěsti s Ondrou 😉

schnek
10. feb 2008

tak budem držet 😉

sisstin
10. feb 2008

schnek: já se doufám, že se toho už zbaví..páč dneska jsem mu to sundala na chvíli...a leží v postýlce..a směje se..a hraje si s hračkama..a jak má ten balík, tak leží jak pecka 😠 ..ti pak ty plínky pošlu 😉

sisstin
10. feb 2008

schnek: koukalas mi do alba? 😉 Jsem nafotila ty nyxpigmenty..ale jde to na pipku vidět..ale jsou skvělý 😝

mon: co robite? Ja kukam poštu pre teba..a pak ide Zmenáren 😝

schnek
10. feb 2008

mrknu 😉 a kdy se budete stěhovat?

sisstin
10. feb 2008

schnek: nevim 😠 já už to neřešim..nějak bude 😕